Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po Lucho nikt nie ciśnie, bo on nie jest tym obcym.
0
Ciekawe co to za źródło bliskie klubu? Za Martino rano mieliśmy podaną 11 meczową i wszystkie plotki z szatni.
0
Tylko Arda nie ma tej kreatywności co Iniesta. Turek jest dobry jak potrzebujemy tarana, kogoś kto nie podda się i będzie walczył, zabiega przeciwnika i odbierze mu chęci do gry. Wtedy Rakitic mógłby być kreatywnym, ofensywnym pomocnikiem, ale musi przestawić się w głowie, bo ona paraliżuje mu nogi w kluczowych momentach.
0
Priorytetem powinien być pomocnik. W styczniu skrzydła będą obstawianie. Messi, Ney, Arda, Vidal, Sandro, Munir i od biedy Iniesta i Alves. Forma Andresa pikuje od kilku sezonów i to już chyba czas by był jokerem jakim był Xavi.
5
Zapomniałeś o sterydach.
0
Kulwa :ooooooo!!!!
0
Żeby Roberto nas ratował :-o
1
W takich chwilach płaczę za Cesciem
3
To będzie ciężki sezon
0
Barce kochamy za ładną piłkę, czyż nie?
0
Po kolejnym mistrzowskim sezonie przysiedli i nie dają rady i fizycznie i psychicznie. Wąska kadra, kontuzje i ten sezon może nie przynieść pucharów. Byle złapali wiatr w żagle i grali ładną piłkę, a będzie dobrze. To tylko ludzie.
1
I tutaj Lucho jasno powiedział czemu Martino nie stawiał na szkolke i czemu on sam tego nie robi. Brakuje talentów na miarę pierwszej drużyny. Długo nie powtórzy się taka generacja jak ta, która wygrywała nam trofea. Dlatego sięgamy po Pogbe. Mam nadzieję, że się uda.
2
Alba z taką oceną? Ewidentnie sobie nie radził, szli jego stroną jak uchodźcy do Niemiec, nie wyciągał wniosków i ustawial się bardzo wysoko. Gdyby spisywał się z obowiązków lewego obrońcy, to Florenzi nie strzelilby bramki życia. Nie miał prawa dopuścić do tej wrzutki /strzału. Messi optycznie zrobił więcej, a ma gorszą ocenę. Wtf?
39
Co by nie gadać to Lio jest kompletnym piłkarzem, a CR egzekutorem. Messi potrafi wcielić się w postać 10, 9, 6. W ofensywie obstawi każdą pozycję. Ronaldo pokazuje w kadrze, że jest dupa, a nie plejmejker. Jak dostanie patelnie, albo przedrybluje to strzeli. Tylko jak on musi bombardowac trybuny żeby strzelić te swoją bramkę. Jest wielki, ale Messi jest po prostu lepszy.
0
Szok i niedowierzanie. Nie odpuszcza nam tak łatwo. Nie wiem czemu jest na nas taka nagonka. Florek ma długie macki, ale żeby aż tak?
Mogą robić nam koło tyłka, na boisku trzeba pokazać kto jest mistrzem.
4
Jest to sport kontaktowy i ryzyko urazu jest spore, ale nie można wyłączać myślenia. Piket wczoraj pokazał jak przerywać akcje i nie robić krzywdy. Faul taktyczny, żółta, gramy dalej. Masche często idzie wslizgiem, robi to perfekcyjnie, ale nie kładzie się przy każdej okazji. To jest chyba najbardziej niebezpieczny manewr i trzeba uważać. Ładnie, że przeprosił, ale przeprosiny Rafie mięśnia nie naprawią.
4
Tak to jest jak nieodpowiedzialny debil bierze się za wślizg. Nie potrafisz, nie rób tego.
Zdrowia Rafa!
0
Dyspozycja Alby :-)
4
W Bilbao źle zagrał i zawinił, teraz nawet nie ma powtórki, żeby zobaczyć jak stał. Przy tak wysoko ustawionej obronie musi wychodzić dalej. Ja się pytam czemu Alba dał oddać strzał i co on robi na swojej stronie? Salah wchodzi jak chce. Powinni się trochę cofnąć, bo w końcu roma strzeli z kontry. Trzeba oddać im piłkę, to sami się załatwią.
0
Dziwne podejście. Arabom powinno zależeć, a tym czasem to Barto do nich leci, warunki niby ok, ale można wyciągnąć znacznie więcej. To my powinniśmy rozdawać karty, bo kolejka powinna być długa.
0
A podobno nikt nie czyta naszych komentarzy!
4
Ale jak grał. Tylko głupi by go zabrał z tej pozycji. Neymar, Pedro, czy Alexis pięknie penetrowali pole karne, zmieniali się pozycjami,a Leo wszystko kończył. Messi ma teraz łatwiej, bo Luisito go odciaza
1
Nieudaną przewrotke celebrowali tydzień. Pięć bramek będą świętować miesiąc? To chyba będzie koronny argument do zp.
28
Nie spodziewałem się że przy naszym systemie gry sprawdzi się typowa 9, bo mamy dużą wymiennosc pozycji i trzeba cofać się po piłkę, a tu Luisito robi dobrą robotę. Bardzo wszechstronny zawodnik.
0
Niesprawiedliwe podejście. To nie jest napastnik tak jak Leo, że strzeli bramkę i wyłoży 3 patelnie. Pogba ma regulować grę i rozprowadzać akcje. Niby może wykładać patelnie,ale napastnik nie musi trafiać. To tak jakby obwiniac Puyola za słabą grę z przodu. Wyobrażasz sobie Tarzana porzucajacego pozycję i szarzujacego przez całe boisko?
7
Kto hejtuje Pogbe niech pamięta, że Ney miał się nie sprawdzić w Europie i rozpieprzyc szatnie od środka. Z nim będzie podobnie, bo i skala talentu podobna.
14
Co Ty chcesz od Atleti? Budują teraz swoją historię, a skład mają taki, że mogą lac każdego w Europie. Jest w świetnym miejscu
2
Ten sam, tylko kluby inaczej go nazywają
0
Facet jest jakiś dziwny. Zobaczymy na co go stać.
No i na takie medialne zapowiedzi bym nie patrzył, z VV też byli dogadani, a prawda okazała się inna
0
Peszko i setki :-D