Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Porównanie bardzo dobre. Chodzi o to co ta dwójka wywołuje w głowach przeciwników.
1
Umiejętności mogą mieć. Adama i Dongou też je mają, a jak zostawili wpuszczeni na boisko, to że stresu potykali się o własne nogi. Wyobraź sobie 90 minutę, 0-0 i Munir/Sandro wychodzi 1 na 1. Luisito weźmie to na zimno i wykonczy jak profesor, oni w ułamku sekundy będą mieli milion myśli i prawdopodobnie spartolą. Jeszcze nie ten czas. Trzeba mieć taką skalę talentu jak Lio żeby się nie spalić.
0
Tak jak mówiłem, to był atak w naszą cywilizację, u nas w domu, w sposób w jaki my nigdy nie dzialalismy. Każdy wie, że oni tam mordują się każdego dnia, ale w miastach Europy to jest nie do pomyślenia. Dlatego takie reakcje. Spokojnie, za tydzień każdy o tym zapomni. Jak o każdym zamachu.
1
Z Lio jest jak z Iron Mike'm. Tyson wchodząc na ring wygrał wiele walk. Każdy robił w majty na sam jego widok, a jak zaglądał w oczy to już wiedział, czy długo to potrwa. Messi takie same emocje budzi w każdym obrońcy.
1
Stalin był zbrodniarzem, ale powiedział coś bardzo mądrego.
"Jedna śmierć to tragedia, milion to tylko statystyka. "
Nie wydaje mi się, żebyś oplakiwal każdego z tych 250 000. Poza tym oglądałem to co się działo w Paryżu i wywołało to zupełnie inne emocje niż suchy tekst o tych syryjczykach. Tak działa psychika, a w czasach, w których informacje docierają na żywo trzeba mieć twardą du#e. Za dużo złego się dzieje. Nie pochwalam, ale nie mogę sobie pozwolić na takie emocje, bo to rzutuje na moje życie i pracę.
2
Bardzo proste. Identyfikujemy się z nimi, bo to ta sama kultura, wspólna historia, no i przede wszystkim jest to niedaleko. Ofiary w Syrii nikogo nie ruszają, bo każdy wie, że państwa islamskie to typowa dzicz. Nic nas nie łączy i bierz pod uwagę, że tam jest wojna. Inaczej to działa na psychikę. Poza tym jest to atak wrogiej cywilizacji na naszą, w dodatku niewinnych ludzi.
0
Pogba w Barcelonie na 5 lat. Potwierdzone info, kupiłem w fifie.
Tak poważnie, to przydałby się. Tylko Iniesta musiałby stać się Xavim z zeszłego roku. Ewentualnie trzeba będzie wrócić do 3-4-3. Pod warunkiem, że pomoc by się przebudzila, bylibyśmy nie do pokonania.
0
Tello. Nikogo więcej nie trzeba.
0
Czarny scenariusz. Budżet jakoś trzeba domknac, a wymieniona dwójka pochłania znaczną jego część w formie wypłat. Wiesz, że może tak się stać przez niegospodarnosc zarządu. Ostatnio było jakieś zestawie zarobków piłkarzy Barcy i Realu. Nawet nie wiem, czy nie umieścili tego na fcbarca.com.
0
To tylko pokazuje jak nieudolnie rozwiązują sprawy kontraktów. Nie dość,że na dzień dobry wykladaja duże pieniądze, to dają zapisy o bonusach, co rok, dwa dają podwyżkę i ile by do kasy nie wpadło, to więcej wypada. Dodatkowo Barto miał jakiś tam swój projekt, espay, espai Barca, czy kij wie co dokładnie, nie potrafią sprzedać za rozsądne pieniądze i jest jak jest. Niedługo będzie trzeba rozstać się z niektórymi jak ma to funkcjonować. Na pierwszy ogień może polecieć Iniesta, jak będzie bardzo źle, to mogą naprawdę sprzedać Lio. Nie wiem, w Realu dużo mniej płacą i nikt nie marudzi.
0
Gadają dzisiaj, że to nie może rzutować na podejście dla imigrantów
4
Internety, fora i portale społecznościowe mają wielką moc. Taki przepływ informacji. Wiedziałem co się dzieje zanim mówili w tv. Dzięki Twitterowi mogła być akcja at, bo wiedzieli co tam się wyprawia. Jeden z najważniejszych wynalazków ludzkości. Szkoda tylko, że takich informacji szukałem.
0
Nie to miał na myśli
1
2 zabili, 1 złapali, reszta wyszła z zakladnikami
6
Sytuacja patowa. Walczyć się nie da, bo nie wiemy z kim, czekać nie można i co tu robić? Czolgami wkroczyć do państwa islamskiego? Co to da? Dzisiaj pokazali jak mszcza się za śmierć swojego kata. Wojna przy tym to pikuś. Wrogiem jest widmo.
11
Z takimi bydlakami jest o tyle ciężka sprawa, że mogą być każdym. Nie noszą mundurów, często nie odróżniają się od innych, a teraz mogli być wyprowadzeni razem z zakladnikami, którzy przeżyli.
To jest bydlo. Podobno rzucali granatami w zakładników
4
Straszne jest to, że mój ojciec wspolczuje tym pieprzonym terrorystom, bo to przez nas oni tacy są. Biedni, poszkodowani i stlamszeni. Twierdzi tak policjant, który musiałby z nimi walczyć. Przykład wypranego mózgu
0
Śmierć dla nich nie będzie karą. Wykąpać ich trzeba w świńskiej krwi. Nie trafią wtedy do raju
1
Podobno klub odbijają
2
Powinni wkroczyć do środka, póki jest kogo ratować
1
Jeden dał. W tv nazywają go bandyta
10
Najgorsze jest to, że tych zakładników prawdopodobnie zabiją. Oni nie chcą pieniędzy. Oni chcą allaha
1
Oni sami robią getta
4
Poprawność polityczna.
1
Niestety ona kieruje całą Europą, a u nas ludzie, którzy mówią jak jest są krowani na idiotów
1
Jedyne co, to Kaczafi nie będzie przyjmował ciapatych z otwartymi ramionami jak te pieski Berlina.
2
To co miało być największym sukcesem obecnego zarządu, to gunwo prawda. Populisci cholerni. Laporta zostawił straszne długi, oni to naprawią. Doszło do tego, że za ich czasów zmieniamy trenerów jak rękawiczki, doszedł sponsor na koszulkę, sprzedali kilku podstawowych /perspektywicznych zawodników, a na transfer Nolito nie ma kasy
25
Tylko jedna rzecz. Każdy kto psioczy, że Mats jest lujowy niech zobaczy statystyki Bravo z tego meczu. Interwencje - 0. Ocena dobra, czyste konto. Obrona się spisała i na szczęście nie miał dużo roboty. Gość jest świetny i super,że gra u nas, ale wysoka forma drużyny i statystyki Claudio zaklamuja okres, w którym bronił ter Stegen. Dlatego trzeba szanować każdego naszego zawodnika, nawet jak wydaje się nam, że gra do bani. Z jakiegoś powodu występuje w najlepszym klubie świata.
0
Na bank wypuszcza wielki talent. Ciekawe skąd wzieliby nowego. Tak jak wielkich graczy z pola jest pełno, tak dobrych bramkarzy da się policzyć na palcach jednej ręki.
50
Prawda taka, że grać nie powinien. Na 90 min nie jest gotowy, scenariusze są różne, ale działo się będzie to samo. Będziemy wygrywać, to prześcieradła będą grać ostro i się wyzywac, będziemy przegrywać, to cofna się i będą rozbijać ataki. Jedno wejście neandertalczyka i może być pozamiatane. To jest gran derbi, ale można zyskać tylko 3 pkt, a do końca sezonu kilkadziesiąt, czy warto ryzykować zdrowie najlepszego zawodnika?