8

Pitolenie, że Bravo nie dał powodów do tego, żeby stracić miejsce w składzie, a Mats na to nie zapracowal, jest bez sensu. Niemiec pokazał na co go stać wyciągając to, czego nie można było wyciągnąć. Dodatkowo bardzo dobrze wyprowadza piłkę i nie wpada w panikę pod pressingiem. Tak jak Bravo lepszy już nie będzie, to Mats się rozwinie. Nie każdy będzie Buffonem i vds. Dla dobra klubu musimy w końcu stawiać na tych młodych gniewnych. Ciekawe gdzie znajdziemy drugi taki talent jak się nam Mats wscieknie?

1

Nie jest to aż taka masa żeby miał problemy wydolnosciowe. Jest wysuszony i tyle. Nie jeden piłkarz ma podobną masę mięśniową, ale nikt nie spina się na tak niski bf jak CR. Poza tym, co ma Hulk powiedzieć? ;-)

10

Zapowiadało się kolejne złote pokolenie, ale co z tego jak nie grali i nie mieli możliwość rozwoju. Bojan, Thiago, Bartra, Montoya i wielu innych mogli być co najmniej dobrymi piłkarzami i co z tego wyszło? Jeden Thiago wiedział co robi i jest ważną postacią Bayernu. Najbardziej i tak szkoda Bartry, bo widać, że nosi ten klub w sercu.

0

Kosmita!

0

Messi gralby na środku, a na skrzydle Arda albo Iniesta. Tak, brakuje nam zmiennika, ale to nie byłby koniec świata.

2

Schudl bardzo i z twarzy wygląda niemal identycznie jak brat.
Jak będzie grał więcej to stanie się topowym pomocnikiem. Ma w sobie nutkę nonszalancji i potrafi wyjść do piłki. Szkoda, że Neymar nie dał mu strzelić na pustaka.

1

Rudy do mnie dzwonił i dziekuje za te ciepłe słowa wsparcia.

3

Haha, gdyby nie kosmiczna dyspozycja Pikieta przegraliśmy ten finał. Z przodu nic się nie dzialo, zero absolutne. Dopiero w dogrywce Barca siadła na Seville. Wcześniej to była gra obronna, złapali nas i cisneli tak mocno, że byłem w szoku, że nic nie wpadło. Mats i Pique grali perfekcyjnie, dodatkowo Geri miał dwa dobre strzały. Tylko obrońcy nikt nie doceni.

Żeby nie było, w takich warunkach jakie mieli wszyscy zagrali bardzo dobrze, ale Iniesta MVP to przesada.

0

Wydaje mi się, że naderwal dwoglowy jak gasil piłkę, a w tym momencie mięśnie były mocno rozciągnięte

4

Tak jest jak gra wszystko. Był przemeczony i tak to się musiało skończyć

6

Chłopaki pokazali jak oszukać przeznaczenie. Wszystko wskazywało na to, że nie mogą wygrać, kartka Masche, kontuzja Luisito, głupie decyzje arbitra i ogromne cierpienie w drugiej połowie. Mats wyciągał wszystko, Piket czyscil jak w transie, Iniesta czarowal, Messi udowodnił dlaczego jest numerem jeden, każdy włożył serce w ten mecz i nawet puchar króla smakuje inaczej. Piękny mecz, emocji tyle, ze można rozdzielić na 3 finały.

0

Nike miało nóż na gardle to wyciągnęli kasę. Chociaż tego nie spieprzyli. Oby się tylko te kwoty potwierdziły, dodatkowo dobry sponsor na koszulkę i za parę lat możemy być jak Bayern.

0

W tym, że jest lepszy technicznie i potrafi kryć zawodników

24

Duch Franco wiecznie żywy. Boli, że Barca to krzyk Katalonii. Miejsce tradycji z wielką historią. Kiedyś nie mogli mówić po katalonsku, wiec robili to na stadionie. Teraz też wniosą flagi. Nikomu nic złego nie robią.

4

Gość który na lo nakrywa czapka Mathieu, rozumie styl i dogaduje się z innymi siedzi na ławie/trybunach, a rudy wali swojaki i gubi krycie :v

2

A gdzie Cristiano ja się pytam?

1

Ekhm, Lucho dał. Źle zaplanował sezon i piłkarze zamiast w kwietniu i maju mieli formę w styczniu i lutym. Luisito ledwo dreptal po boisku i marnowal setki, inni mniej spektakularnie, ale podobnie.

20

Jeżeli u CR wygra ego, a nie dobro drużyny i będzie ladowal z każdej pozycji, nie wystawi koledze w lepszej sytuacji i będzie się znowu odbijać od 1 defensora, to prawdopodobnie real zrobi papa lidze. Atleti jak zwykle autobus i heja. Levante nie ma takiej siły ognia i to byłby cud jakby wygrali. Martwi mnie ten espanyol, to są takie luje, że zrobią wszystko żeby tylko Barca nie była mistrzem. Będą grać jak o życie i tylko geniusz Messiego może zapewnić spokojne zwycięstwo. Oby wykładał patelnie, a reszta niech kończy.

0

Bravo wiedział co robi jak zgłaszał kontuzję. Koniec sezonu i Żeremi zapewni nam dreszczowiec. Co nie wszedł z ławki to gra obronną szła się ebać...

6

Będzie kopanina. Banda przyglupow wyjdzie na boisko leczyć kompleksy. Oby w końcu spadli, będzie spokój, a i madryt nie będzie miał darmowych 6 pkt

0

Debilizm. Prędzej sprzedadzą mathieu (i słusznie) niż Masche. Nawet gdyby miał stracić miejsce w pierwszej 11, to i tak będzie pierwszy do wejścia. Co jak co, ale czołówka stoperow, tylko karakan :-). Francuza pogonic, dać w końcu szansę Bartrze, przetrzymać Verme do zimy, jak nie będzie się co chwile łamać, to będzie ważnym zawodnikiem.

To nie jest tak, że wszędzie mają dobrych obrońców i tylko u nas jest bieda. Nie da się grać raz na kilka spotkań i być w dobrej formie.

0

Proponuję myśleć, a później szczekac. Odniosłem się do żali pod spodem.

2

Najgorsze jest to, że nikt dobry i tak do nas nie przyjdzie. Nawet Pedro Pedrito nie chciał siedzieć na ławce. Młody, obiecujący to też zły ruch, bo gość nie będzie się rozwijać. Pozostają przecietniacy lub goście ok 30.

9

Od dawna się do nas uśmiecha. Zemsta za Figo? Byłyby niezłe jaja :-D

0

Tak, to Deulo był kreowany na nową gwiazdę, a Tello był bo był. Nie grał tak źle, nikt od niego cudów nie oczekiwał. Dawalby teraz coś czego w drużynie nie ma. Jak wyrwał, to momentalnie był w polu karnym. Munir to kolejny wielki talent, który Gucio osiągnie.

0

Patrząc na to co zrobił dla klubu, to zasługuje na wyróżnienie. Po prostu nie ma odpowiednich cech i tyle. Zbyt spokojny jest. Iniesta to samo, jak ktoś ma ich podnieść za pysk to właśnie Masche, może Piket, bo jak drużynie nie idzie, to bierze na siebie odpowiedzialność i gra jako napastnik.

Nie jest to wina Lio, że nie jest urodzonym przywódca, a sam się nie wybrał.

0

Przydałby się. Szkoda, że tak się to potoczyło. Stawiali na Deulo, który nie ogarnia jak można podać do kolegi, a Tello był cały czas w cieniu. Wybitny nie jest, ale to zupełnie inny poziom niż Sandro i Munir.

2

Kurde, Henry nie strzelał tak samo?

2

solidny obrońca, który robi głupie błędy praktycznie w każdym meczu, a taki Bartra zagra raz na 5, albo i mniej spotkań i jest linczowany przez cały miesiąc

2

Oby nie bo albo znowu wpakuje swojaka, albo będzie autostrada na jego stronie.
Najlepszy zmiennik :v, bo nikt inny nie gra. Jakbym wychodził z jego częstotliwością to też byście gadali, że jestem lepszy od Vermy i Bartry, a na początku sezonu belg czyscil wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?