1

Neymar chce grać z najlepszymi i podoba mu się projekt sportowy paryżan.

1

Kiedy tak patrzyłem na jego reakcję po wyjściu ze stadionu, to załapałem. Kochają go w Brazylii, pokochają w Paryżu. W kraju już jest bogiem. Tam będzie. U nas byłby jednym z wielu i takie same owacje dostałaby połowa zawodników.

Ney ma wielkie ego. I tyle.

5

Ale czujesz wkur*** ciapatego i Neya? :)

4

Mój wymarzony finał LM.
90" +3

Busi kasuje atak PSG, po piłkę wraca Lio. Mija dwóch rywali, podaje do Luisito, który zastawia piłkę i oddaje ją Inieście, który mija zwodem przeciwnika i wykłada patelnię Messiemu. Gol, koniec meczu. To byłoby piękne. Ney przypomniałby sobie gdzie mógł grać z tymi najlepszymi.

7

Nie wiem jak to jest, że z kazdym transferem mamy pod górkę. Rozdajemy zawodników za bezcen, a do nas nikogo nie puszczą.

15

Przekonał go projekt sportowy, a nie gadał z trenerem i nie wie gdzie i jak ma grać. :D

1

Kuchy. Gdyby nie oddanie klubowi, to już miałby kilka ballonów.

4

Sory Gościu, ale pier**** głupoty. Każdy wielki klub, który zdobył wiele i ma niepodważalna pozycje coś spajało i doprowadzało do tych sukcesów. Jakaś idea, miłość do klubu, oddanie. Na pieniądzach nic nie zbudujesz, bo zawsze ktoś da więcej. Ani City, ani PSG nic nie osiągną. My zdobyliśmy trofea z wychowankami i ludźmi, którzy marzyli o grze u nas, w Realu pójdą za sobą w ogień. Utd i Milan były zbudowane na jedności drużyny. Takie twory jak Chelsea, City, PSG mają tylko przebłyski. Nic więcej.

0

Leo spokojnie poszedłby za więcej

3

Gadajcie co chcecie, ale tu pasuje cytat nt. Figo:
"Nienawidzimy Cię tak bardzo bo tak bardzo Cię kochaliśmy. "

Ney dał nam wiele pięknych wspomnień. Kiedy nie wierzyliśmy, on wierzył i szarpał na skrzydle. Jak przyszła oferta PSG, wbił nam wszystkim nóż w serca.

Jednak Barca jest ponad to. Była, jest i będzie bez Neya. Nawet odejście Leo nie złamie klubu z taką trafycją.

To koniec pewnej, pięknej historii. Zarazem początek nowej.

Visca el Barca!

0

Też wolałbym go pożegnać, ale w grę wchodzi duża kasa i duże konsekwencje dla kupującego. Abdulowi może zmięknąć fajka.

0

Póki co, to Ney jest naszym zawodnikiem. Nawet nie zdziwię się jak zostanie z nami.

21

Chyba szejk zaoferował Pastore, że ma oddać numer Neyowi.

15

Ale byłoby pięknie położyć łapy na Isco :D.

173

Wydaje mi się, że zawiódł Leo bardziej niż nas wszystkich.

3

Szkoda, lubiłem go. Teraz życzę mu oglądania pleców Barcy i największej gaży w historii.

Paradoksalnie to bardzo dobra informacja. Mamy szansę na uzdrowienie finansów klubu.

5

Chyba dotarło do Araba, że nie warto. Za duże konsekwencje miałby ten transfer.

0

I za kogo ma grać? Nie jest nam potrzebny. Kolejny grajek, który nie pasuje do drużyny.

1

Zależy jak to jest zapisane. Jeżeli to premia za samo złożenie podpisu, to raczej muszą wypłacić. Chyba, że jest to uzależnione od wypełnienia kontraktu. cholera wie co tam jest i będzie potrzebny jakiś dobry prawnik.

0

Mówisz, że jesteś zapalonym widzem Nietoperzy i reprezentacji Portugalii? Ja bym mu dał szanse z nowym szkoleniowcem. U Lucho nawet Iniesta nie wiedział jak ma grać.

0

Wszystko fajnie, tylko ja z perspektywy posiadacza 6s widzę różnice w ekranie i wykonaniu. Retina robi robotę. Jak nie bedzie dużo droższy to łap 6s.

7

Zażywasz jakieś mocne specyfiki?

0

Alexis nie, Ney nie, to jeszcze niech ciapate dostaną euro wpier*** w fazie grupowej i elo!

0

To oczywista oczywistość. Jednak kupując młode gwiazdy betonujemy pierwszy skład na conajmniej 5 lat.

0

Trochę śmieszy mnie to, że wiele osób chce powrotu do korzeni, do filozofii, wychowanków walczących za klub, a z pieniędzy za Neya kupujecie Cou i Dybale.

3

Łapy wara od Rafy. Bdb ofensywny pomocnik, który jest nam teraz potrzebny.

7

Jeżeli odejdzie dla kasy to nie będę miał o to żalu. Jako tako można to zrozumieć. Będę miał za to zajebisty żal o Pedro i Alexisa. Ta dwójka nosiła nasz klub w sercu, a musieli odejść żeby grać.

0

Jak można poważnie traktować taki klub? Nawet Alves mało co ich nie ztrollował.

0

Wszystko zależy od ideałów. Mnie próbują podkupić konkurencyjne firmy sypiąc kasą. Nie zarabiam źle i czuje przywiązanie do pracodawcy, to mam innych w dupie. Jeżeli dla Neya ważniejszy jest hajs - trudno. Jest wielki, ale my tu potrzebujemy piłkarzy, którzy zostawią serce na boisku.

2

Zwariowałbym dając Neyowi podwyżkę, zadłużał klub na poczet transferu Verrattiego i kolejnej kosmicznej pensji. Trzeba czasem ochłonąć i przeliczyć pieniądze. Mamy potencjalnie mocny skład. Trzeba zaryzykować (w obliczu odejścia Neymara) i postawić na Rafę, Denisa, Ivana, Iniestę, Roberto i Gomesa. Thiago, który nie łapał się u nas do składu i miał łatkę średniaka wymiata w Bayernie. Bo ktoś na niego postawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?