Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Jeżeli faktycznie Ney będzie wolał odejść, to niech idzie. Cholernie go lubię i dla mnie jest następca Leo i CR, ale nic na siłę. Barca była przed i będzie po Neyu. Paradoksalnie jego odejście może wyjsć nam na dobre. Trzeba ogarnąć te chore płace, a pieniądze z transferu wpłacić na poczet długu. Na spokojnie zbudować drużynę z tego co mamy i ewentualnie sprzedać tych, którzy nie będą potrzebni. Największe sukcesy odnosiliśmy z zawodnikami, którzy mieli ten klub w sercu, a nie z najemnikami. Trzeba wrócić do korzeni, a nie podążać drogą galacticos, która nie doprowadziła nas do niczego.
0
Wniosek jest prosty. Odejdzie, czy nie odejdzie - w umowy kluczowych piłkarzy trzeba wpisywać chore kwoty odstępnego. Jak chcą ogromnych wypłat, to muszą to akceptować.
2
Roberto jest już jednym z niewielu lojalnych wobec klubu. Mogłoby być wpisane i 4 mln. Bez znaczenia.
1
Pośmiewiskiem to było przerżnąć frajersko 1-6 po wygranej 4-0.
2
Nie czaję tego. Przydałby się ktoś taki na ławkę w każdej drużynie. Tylko nie w naszej sytuacji. Mamy przesyt w pomocy. Brakuje nam jakości, a nie siły.
0
A chinole negociują?
21
Szkoda, że nie walczą tak zawzięcie o Verrattiego...
0
To raczej dupa. Mięśnie szkieletowe mają takie przyczepy, że nie da rady.
0
Coś Cię ogranicza?
2
Pewnie Verratti, Coutinho, Eriksen, Lacazette, Marquinhos, Isco i Hazard.
Niektórzy mają tu wyobraźnię. Jeszcze głupoty pieprzą, bo Arda i Rafa grali dobrze.
5
Przestań spinać, bo to już niesmaczne. Z kazdym, nawet najlepszym piłkarzem świata jest loteria. Z młodymi utalentowanymi jest tak, że na tle przeciętniaków robią wrażenie, a pózniej czas to weryfikuje.
W Barcelonie też było/jest wielu młodych z dużym potencjałem i nie zawsze coś wnoszą do drużyny.
0
Jeżeli z Marco są takie kłopoty, to powinni wybadać możliwość sprowadzenia Thiago. Niewielu jest pomocników na miarę Barcelony. Do tej pory mam żal za oddanie Cesca. Nie byłoby kłopotu z rozgrywającym. Być może w gablocie byłoby więcej pucharów.
0
Ciężko mieć do gościa pretensję. Też bym się jarał na jego miejscu. Byłby dobrym wzmocnieniem... gdyby nie było w drużynie Rakiticia i Gomesa. Trzeci rzemieślnik to już za dużo. Chyba, że o czymś nie wiemy i ktoś z tej dwójki odejdzie.
33
Dobra tam.
Naszymi transferami do wzmocnienia środka pola będą Roberto i Alena.
Real zrobił to co my od 2008r. Zbudował kadrę na lata, w której wystarczy wymieniać ogniwa. Jak tak dalej pojdzie to nas zdominują i przebiją wszystkie ostatnie sukcesy.
5
Dembele jest aktualnie niepotrzebny. Musielibyśmy pozbyć się Luisito i wystawić Lio na 9. Bezsens. Trzeba pogodzić się z tym, że nie można mieć tylu gwiazd w zespole.
Zanim ktoś wyskoczy z 4-2-3-1 niech pomyśli o grze defensywnej. Zrobi się dziura w środku.
1
No i gitara. Najważniejsze ogniwo zespołu, najlepszy zawodnik na świecie, z imponującymi osiągnięciami musi dużo zarabiać. Oby zakończył karierę u nas powiększając swoje osiągnięcia indywidualne i drużynowe.
2
To może być bardzo dobre wzmocnienie. Szybki i dobry technicznie. Nie boi się brać ryzyka na siebie i dryblingiem wejdzie w pole karne. Wiele osób zarzuca, że to jeździec bez głowy. Ney to niby też taki nie jest? Jakby mógł to by piłki nie podawał. Atak mamy obsadzony. MSN, do zmiany Luisito jest Paco, a na skrzydła Deulo. W razie potrzeby Rafa/Denis.
0
Na początek to jedz niskoprzetworzone produkty. Sporo warzyw, trochę owoców. Nie bój się tłuszczy i wcinaj sporo białka. Wszystko z głową żeby nie żreć jak świnia. Manipuluj co jakiś czas kaloriami (raz utnij, raz dodaj) i powinno iść.
Czytaj o tym. To jest temat rzeka. Najważniejsze są podstawy.
2
Co Ty chcesz od ziemniaków? Trenować za dużo też nie wolno. Długofalowo to głupota.
0
Jak Barca wpłaca kwotę odstępnego, to Real może wyłożyć i 200 mln. Kto pierwszy, ten lepszy.
8
Wszędzie lewactwo. Barcelona, Real, Utd, City, Bayern, PSG i każdy inny klub ma prawo decydować na co wydaje SWOJE pieniądze. Jakby Barto miał kaprys, a Cules by na to przystali, to cały budżet można przeznaczyć na pensję Masipa.
Niech się ćwoki wezmą za patologie w czasie spotkań. Za przepychanie Realu i boiskowych rzeźników, a nie szukają problemu tam gdzie go nie ma.
4
Powinni go kupić nie patrząc na nic.
Kurde, mamy spory problem w pomocy. Mamy sporo zawodników, tylko co nam to daje?
Don Andres nie daje rady fizycznie. Rakieta daje drużynie coraz mniej. Busi, jak to Busi. Jak ma formę, to jest z niego jednoosobowa armia. Rafa złapie wiatr, to musi się połamać (a na niego najbardziej liczę). Denis chyba nie ma u nas pozycji dla siebie. Roberto będzie zagadką w pomocy. Gomes gra coraz pewniej, ale to raczej alternatywa na grające fizycznie zespoły (nie wyciągnęli wniosków z transferu Songa). Arda nie pasuje do tego stylu, jak już to skrzydło. Samper to w ogóle jest jeszcze naszym zawodnikiem? Alena to melodia przyszłości. Na papierze mamy świetny skład, za to na boisku tego nie widać. Może to tylko Lucho nie ogarnia. Cholera ich wszystkich wie...
11
Mame siedzi w domu?
0
Czy oni liczą, że Verratti sam wynegocjuje swój transfer?
62
Ja pierdziele. Chcecie mocnej ławki i perspektywicznych zawodników, a nie pasuje wam Deulo? Skoro odnalazł się w Milanie, to u nas będzie solidnym rezerwowym.
Jeżeli ktoś myśli, że przyjdzie do nas na ławkę Dembele, to gratuluję dobrego samopoczucia. Już rok temu podziękował.
5
Danilo też wymiatal. Teraz jest naszym największym wzmocnieniem w gran derbi.
0
Iniesta zrobi na co ma ochotę. Jest na tyle zasłużony, że jakby miał kaprys iść grać w innej drużynie, to trzeba mu to umożliwić. Wypadałoby na tym jeszcze zarobić, ale akurat w przypadku wychowanka tak oddanemu barwom można robić wyjątek.
0
No i to powinno się zmienić. Luisito końcówkę sezonu ledwo biega. Marnuje setki i nie ma siły się przepychać. Najważniejsza teraz jest pomoc. PO na drugim miejscu. O ile kupimy jakiegoś topowego pomocnika. Jak środek pola będzie funkcjonował, to damy radę z Vidalem w składzie.
0
Tak, odejściem Turana, niegdyś Cesca, Thiago, Alexisa, Pedro, Xaviego, Abidala itp. Rozbrajamy się sami.
1
A potem znowu będziemy oglądać plecy Realu.