Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Podmęczony Real i Navas, który nie widzi dobrze piłki. Trzeba to teraz wykorzystać.
0
Trzeba załatać prawą stronę, niestety
1
Albo Roberto wyżej i Semedo za Ivana, albo ten pierwszy na ławkę. Marcelo może składać wniosek o meldunek w naszym polu karnym.
0
No, nawet już coś sabotował jak cała nasza pomoc.
2
Początek klasyczny. Real na nas siada, nie możemy rozegrać piłki i od 20 minuty przejmujemy inicjatywę?
7
Jak dla mnie, to hala madrid można puszczać na komunistycznych defiladach. Niby takie podniosłe, ale coś z tym jest nie tak.
2
Paradoksalnie mógł mieć. Prawdy nie dojdziemy, ale jeżeli miał realny wpływ na podwórko krajowe, to miał wpływ na mistrza kraju. Poza tym szeroko komentowane są ingerencje w transfery. Takie gdybanie. Bardziej chodziło mi o to wygodne traktowanie starych rozgrywek jako to samo co obecna LM i rozpływanie się nad 12 pucharami. Dzięki Bogu najlepsza drużyna w historii jest na chwile obecna Barca Pepa z 6 pucharami w jednym roku.
10
Fajnie, że mamy takich zawodników jak Dembele, Paulinho, Denis i chociażby Roberto. Potrzeba nam tego entuzjazmu do gry w Barcy. Dzięki temu odnosiliśmy największe sukcesy.
13
Ostatni mecz Ivana z Realem (w lidze) był świetny i oby dzisiaj to powtórzył. Paulinho niech wybije Casemiro grę z głowy, a Leo z Iniestą rozklepują obronę i coś z tego będzie. Gdyby jeszcze Luisito poprawił skuteczność... O najgroźniejsza broń Realu się nie martwię. Można gadać na Vermę, ale głową grać potrafi.
1
Oby Pique strzelił gola na wagę 3 punktów :).
0
Ligę Mistrzów powiadasz?
0
Jeżeli Ciebie zadowala dobra gra przez miesiąc i wątpliwe bramki ze spalonego, albo farfocle po rykoszetach z Juve, to spoko.
34
To jest piękne! Kolejny sezon gra padakę i kolejny raz przed kluczowym spotkaniem dają mu alibi jakby znowu miał zniknac na boisku
4
Większość komentujących nie widziało go w akcji. Jutuby się nie liczą.
4
Podobno rozkładają zasieki i przygotowują pole minowe.
0
A kiedy rozgrywający?
0
Zaraz powiesz, że Ronaldo cześciej trafia lobem, pózniej wyżej skacze, a na koniec zapytasz o strzały kolanem? Leo jest kompletnym zawodnikiem, który może grać na każdej ofensywnej pozycji, a tego nie powiesz o CR. On potrzebuje pasa startowego na skrzydle, albo prostopadłych podań od kolegów. To jest gość, który bazuje na sile i szybkości.
1
0
Messi jest skuteczniejszy w mijaniu przeciwników, lepiej wykonuje stałe fragmenty, nawet nie chodzi o kreowanie gry, ale kiedy CR popisał się takim przerzutem jakie Messi serwuje od lat? Zza pola karnego też lutuje aż miło. Jakby oceniać go za egzekutora i mowić, że jest najlepszy, to mogę śmiać się teraz z Lewym.
0
nie można go traktować jako typowej 9, mimo to osiągniecie
0
Pytanie jakby grał Leo na 9? Jak już gra na środku, to atakuje z głębi pola. Przynajmniej nie wypier*** się przy przyjęciu piłki.
7
Bo za 50 lat ktoś powie, że to ten sam poziom, a to gówno prawda. CR jedynie gra lepiej głową, o co nie trudno z Messim. W każdym innym aspekcie CR nie istnieje i jest obecnie wielu zawodników na takim lub wyższym poziomie.
0
Chyba pax przedstawił kiedyś ciekawe staty. Gomes i Denis mieli podobne, tylko ten pierwszy więcej dawał w obronie.
0
Niedługo do prostytutek będą chodzić "wypróbować".
1
To konkretnie, ile dostają? Gucio się znają i w dupach się przewraca.
2
Benzeme do rotacji z Luisito.
3
Głupie to jest marnowanie potencjału Luisito, który nie ma ani mobilności, ani szybkości do ataków ze skrzydła.
0
Czekam zatem na argumenty.
0
Tak, tylko za tym idzie jakość. W cenie mu61 jest już xe70 z niższym input lagiem i lepszą kalibracją procesora obrazu. Szczerze, to wolałbym mu5602, przyzwoite fhd za 2400.
0
Nie, sprzedaje tv od kilku lat i mam jedne z lepszych wyników w Polsce. Tyle Ci powiem.