22

Z całym szacunkiem dla Andresa, ale on nie ma charakteru na kapitana. Jest zbyt grzeczny. Opaskę dałbym Masche, a nawet takiemu Bartrze. Chłopak gra jak natchniony i daje dobry przykład na boisku.

0

Jeżeli Legia remisuje u siebie z facetami, którzy tego samego dnia rano byli w pracy, to ja nie mam pytań. Ta sama bajka co z San Marino.

14

Ile miał czekać na objęcie roli Xaviego? I tak długo czekał, bo 3 sezony, a Generał mimo gorszej gry był nietykalny. Teraz tak samo robi szopkę ze swoim odejściem. Szacunek ma u mnie dozgonny, ale traci wiele w moich oczach swoim zachowaniem. Cesc poszedł, Thiago poszedł, został Roberto siłą kreowany na zastępcę Generała, a nie ma nawet 1/3 jego umiejętności.

1

Jest absurdalna, ale z takimi recydywistami trzeba krótko i na temat.

1

Kręcina to załatwi.
Kupić gościa za 81 baniek, który przez najbliższe 3 miechy nie powącha murawy :).

0

Tutaj akurat dobrze gada. Nasi obrońcy nie wybijają oślep

1

za-je-bi-sty! :D

0

Pozdro dla tego, kto by ich sensownie poukładał w drużynę. No i nie rozumiem co robi tam 3/4 obrony Brazylii :)

0

Mam nadzieję, że Zubi zgłupieje i kupi kogoś sensownego.

0

całe szczęście reszta drużyny nie podziela Twojego zdania

0

Mats, Bravo, Masip, Rakitic, Rafa, Deulo, Suarez, Mathieu. Przewietrzenie szatni jak u Pepa. Trzeba kupić jeszcze 2 piłkarzy. Śo, który będzie kierował całą obroną i kogoś za Daniego, takiego usposobionego defensywnie. Songa bym zostawił i przesunął trochę wyżej, no i w ten sposób kadra byłaby kompletna.

0

Też bym chciał grać w Barcelonie i mogę zgodzić się na tak niskie zarobki :

5

Nie byłem zwolennikiem tego transferu. Nie mam już na to wpływu, więc pozostaje tylko życzyć ryżemu wielu sukcesów i udanych odbiorów w koszulce Blaugrany.

0

może zakończyć się to wycieńczeniem organizmu i hospitalizacją

0

Tylko to są kolejne negocjacje, gdzie nie zrobili absolutnie nic i po kilku tygodniach przystali na wyjściowe warunki Nietoperzy.

0

Dupa, a nie kapitan, który szantażuje klub, że chce odejść do Barcelony.

0

Wszystko ok, ale ta cena...

0

Jaja jak berety. Oby to był dobry transfer. Gdyby nie ta cholerna cena, to bym nic nie mówił, ale jak można być takim frajerem? No, jak?

0

Jeszcze można na zapiekanki i prostytutki :)

0

Valencia płakała jak sprzedawała... ze szczęścia, że pogonili niemal 31 letniego dziada za 20 mln.

0

Wiem, wiem, słuchałem tego gościa dlatego o tym wspominam. Bo słyszałem już Alvesa, Alvesza i właśnie Alvisa. Tylko Aloesa brakuje :P.

0

Co oni robili na treningach w ostatnim sezonie? Nienormalne, żeby tak padali już w przygotowaniach.

0

Gdybyś nie zaczął się spinać, to Twoja opinia nawet miałaby jakiś wydźwięk merytoryczny, ale co ja tam wiem, bo jestem visca dzieckiem, a Floro miał ból pupy po tym jak Barca zakontraktowała Suareza i trzeba było ściągnąć Kolumbijczyka.

5

To wzmocnienie Xavim brzmi jak transfer Puyola sprzed roku. Teraz tylko patrzeć na transfer śo w postaci Adriano i fałszywej 9 w postaci Don Andresa.

4

Pewnie tyle samo, co naszych potrafiących poprawnie wymówić nazwisko Daniego :)

0

Nie trzeba nam kolejnego drągala, a kogoś takiego jak Miranda. Szybkiego, zwrotnego, doświadczonego, itp.

0

Oj, jak potwierdzą się te plotki, to ciemno to widzę. Kolumbijczyk, który z prawym obrońcą ma tyle wspólnego, że gra z prawej strony boiska, Matje, który nie powinien podnosić tyłka z ławki aż reszta stoperów nie będzie w stanie grać, Blind, który rozegrał 3 mecze na śo, Piket, który głupieje bez przywódcy, Alba, który większość meczu spędza na połowie przeciwnika. Boże, niech Bartra odpali co najmniej tak jak w zeszłym sezonie, a Adriano omijają kontuzje.

0

Atleti potrafi wykupić Pastore od Szejków. My nie potrafimy rezerwowego stopera. Chociaż skoro klub z Madrytu wyciąga od nas kogoś takiego jak David Villa za 2 mln, to mnie nie dziwi ich potencjalne wzmocnienie :).

0

A Pedro Pedrito uśmiechnięty

0

Dałbym lajka, ale nie ma czym się cieszyć. Paranoja z tymi stoperami. Miranda sam się ofiarował Barcelonie i nic. Nie jestem zwolennikiem Hummelsa w Barcie, ale za te 20 mln już mogli go kupić, Sakho rok temu był za 18, a te gwiazdory rzucają 20 baniek za Matje. Nietoperze robią z nas frajerów i odgrywają się za te wszystkie przegrane mecze na przestrzeni lat. Nie wiem jak mogą argumentować brak zakupu klasowego stopera tym, że cała europa takiego szuka. Jakby chcieli, to by zakontraktowali. Trzeba wydać trochę kasy, ale jak nie chcą wydać na priorytetową pozycję, a pieniędzmi za Urusa można by utopić dyrekcję L'poolu, to ja kurna tego nie rozumiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?