Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Może sternik Nietoperzy jest cule z krwi i kości :).
0
Alleluja! Dobra wiadomość. To teraz można zaproponować współpracę Mirandzie i ściągnąć nawet tego Mathieu.
0
To jest nasza przyszłość, a nie jakieś Markiniosy, które nie sprawdziły się w PSG.
2
Nie chcą z nim trenować, bo rudy :P
1
Alves nieźle przygasł, ale nie obwiniałbym go o całe zło tego świata i kataklizmy spotykające Barcę. Cały czas jest wartościowym piłkarzem i tracone gole, to nie tylko jego wina. Zazwyczaj jest brak asekuracji, bo a to stoperzy się źle ustawią, a to Busquets się od kogoś odbije, a to we 2 z Albą pójdą do przodu i obrona jest rozciągnięta. Obwinianie go za CdR to kpina, bo piłkę stracił pod polem karnym Królewskich, a reszta obrony była wtedy na wakacjach. Wg mnie, Barca powinna poważnie rozglądać się za następcą (mniej ofensywnym), ale jak Alves zostanie i będzie trochę bardziej cofnięty, to też nie będzie takiej tragedii. Grał tak z City i dobrze to wychodziło.
0
Być może nie jest to na tyle poważne pęknięcie, a jego gorset, czy co tam nosi, stabilizuje go na tyle, że może w miarę normalnie funkcjonować.
W końcu Villa przez kilka miesięcy grał z pękniętym piszczelem. Jak się to skończyło, to każdy pamięta.
0
Eeee tam. Może jakoś nie byłem zwolennikiem transferu Suareza, ale szczerze, to wolę Urusa. Jest poziom wyżej. Poza tym, to po kiego nam kolejny skrzydłowy/napastnik/pomocnik ofensywny (w sensie, że niby te wszystkie pozycje, a zarazem żadna)? Dopiero jednego takiego oddaliśmy do Arsenalu, bo miał nie grać.
1
Ekhm... Żao Miranda!
0
Z pomocą też możne być ciekawie :P
0
Czyż to nie wtedy Leo tak ładnie podbił piłkę nad bramkarzem i wpakował do siatki?
1
Dlatego dajemy 2x tyle za Suareza, rok temu kwotę między 60, a 100 [nikt nie wie ile] za Neya, a w planach jest przebudowa stadionu. Nie mamy tyle kasy co City, PSG itp, ale nie róbmy z Bracy jakiegoś żula, który zbiera pod sklepem po 2 zł.
7
Coś szaleje ten Zubi ostatnio...
0
Dobra, to rozmawiajmy o tym, tylko nie odbierajmy Messiemu chwały. Gość jest niesamowity i nie ma sensu oceniać go przez pryzmat piłkarzy z dawnych epok, bo futbol się zmienił. Tak jak Leo mógłby nie odnaleźć się w czasach Pele, tak Brazylijczyk mógłby być zwykłym ogórem obecnie. Pamiętajmy, że Pele, Maradona, Di Stefano, Messi, CR7 i inni wybitni swoich epok są tytanami futbolu i nikt im tego nie odbierze. Powinno się ich traktować na równi.
10
Henry to jest gość! Jak dla mnie na równi z Ronaldo najlepszy napadzior jakiego widziałem. Ta elegancja, ten spryt, technika i szybkość. Koleś unosił się kilka cm nad murawą i mijał obrońców jak tyczki. Przeważnie strzelał w ten sam sposób, a bramkarze i tak wyciągali piłkę z siatki. Sytuacja 1v1 i w 9/10 przypadków golkiper leży, a Titi musi tylko posłać futbolówkę do bramki. Żywa legenda Arsenalu i kawał pięknej historii w Barcelonie. Przez takich zawodników piłka nożna jest takim pięknym sportem.
0
Co nie zmienia faktu, że drwali i innych rzeźników powinno usuwać się z futbolu. Dlatego nie ma co gadać, że jeden był bardziej, a drugi mniej kopany. Bo w tym sporcie o co innego chodzi.
0
A co mają mecze Maradony do tego, że Leo jest okładany?
0
Weź głupot nie gadaj. Messi jest kopany w każdym meczu. Na mundialu najlepiej to widać. Najlepsze, że utrzymuje się na nogach tak długo, jak tylko może. Nie raz na powtórkach liczę ile kopniaków zebrał. Większe byki lecą jak rażeni piorunem jak poczują tylko możliwość wywalczenia wolnego. Wielki Robben jest w tym mistrzem.
Poziom polskiego dziennikarstwa sportowego pokazał Kołtoń. Niby czołowa postać i autorytet w tej branży, a porównuje Lewego do "Sancziza" z Barcelony. A jak jakiś gość chce popatrzeć na łamanie nóg, to niech przerzuci się na sporty walki.
0
Nie po to odszedł z Realu, żeby wylądować u nas na ławie.
1
Mój teściu wymyślił najlepszą klauzulę anty-ugryzieniową. Powyrywać mu zęby i niech nosi protezę. Przed meczem ma wyjąć i wnikliwa kontrola przez arbitra :).
0
Nie wiem co się tu spinać o jakieś szmatławce. Marca i As walą takie same gnioty jak MD i Sport. Opisu madryckich dzienników nawet nie czytam, bo nie chcę się stresować. Mam wystarczająco napięte nerwy na co dzień :). Innym polecam to samo. Śmiejemy się tu z rm.pl, a nie gorsze cudeńka można tu w komentarzach wypatrzeć. Aczkolwiek adminom cześć i chwała, że nie są takimi chamami :).
2
Brzmi to trochę jak propaganda naszej partii rządzącej. 81 baniek za takiego piłkarza, to normalna cena, sorry taki mamy rynek. Pytanie, czy to na pewno jest 81 baniek :). Weźmy też pod uwagę fakt, że to może być kot w worku. Przez 4 miesiące nawet nie zasiądzie na trybunach i kij wie w jakiej formie wróci. Tylko ten fakt znacząco obniżył jego cenę. Dodatkowo wola samego piłkarza by mieszkać z rodziną w Barcelonie. Coś a'la Cesc i przenosiny do Chelsea.
Fragment, że Arsenal wycenił Alexisa na 35 baniek, a Barca wzięła za niego rzekome 42,5 mln, to jawna kpina. Armatki miały dyktować warunki transferu?
0
Oby gość odszedł w chwale. Tylko po kiego fleta takie deklaracje tuż przed finałem mundialu? To może negatywnie wpłynąć na drużynę.
Fajnie gdyby Tata prowadził Albicelestes. Pewnie miałby wolna rękę i dobrze by to wyszło.
8
Nie wiem jak można się cieszyć z odejścia takiego zawodnika jakim jest Alexis. Gość zawsze dużo biegał, dobrze bronił i brał udział w pressingu, ogólnie zostawiał całe serce na boisku. Dałby się pokroić za drużynę i było to widać w każdym jego występie. To nie był zwykły najemnik. Do tego dokładał dobrą grę. Strzelał bramki i walił asysty. Jak na kogoś, kto nie miał podstawowego składu, to statystyki ma bdb. Fakt, pojedynki nie zawsze mu wychodziły, ale to był nasz mały czołg w polu karnym. Kurdupel, a zawsze się przepchnął i mocno stał na nogach.
Dla wielu przyjście Suareza jest warte sprzedania Alexisa, ale tak na chłopski rozum. Jeżeli Urus ma być uwikłany w taktykę tak jak Chilijczyk, to nic się raczej nie zmieni. Jeżeli nowy napastnik dostanie wolną rękę w ataku i przednia formacja będzie bardziej płynna niż jest teraz, to to będzie jawny policzek dla Alexisa, który nigdy nie mógł się rozpędzić i miał nakaz gry pod Messiego. Kiedyś był tutaj jakiś wywiad z Chilijczykiem, który mówił, że Tito kazał mu nie strzelać na bramkę!
2
Chyba na parkingu, bo Urus nie może wchodzić na stadion :D.
0
Bo Iniesta, Rakitić, Busquets bez formy i Masche nie wystarczą na cały sezon. Przy szacunku do młodych. Na wygranie LM to za mało.
1
Gdyby nie uporczywe stawianie Leo na środku ataku, to od kilku sezonów mielibyśmy jednego z najlepszych napastników świata. Mam nadzieję, że również Suarez nie wyląduje na skrzydle.
0
Zapuszcza wąsik na kolejny sezon ;).
0
Mimo wszystko nie jestem pewny, czy warto było sprzedawać Alexisa i Fabsa, żeby zakontraktować Suareza. Pozbyliśmy się prawdziwych cracków. I oby to był koniec budowania zespołu od napadu. Teraz czas na obronę i jakiegoś solidnego pomocnika (chyba, że Kameruńczyk u nas zostaje).
0
Drużyna, która stosunkowo niedawno była majstrem Hiszpanii. Bez hajsu nic nie ugrasz w tym sporcie...
0
Ja o Songu momentami zapominam, bo gość nie podnosi się z ławki, a Ty z Brazylijczykiem wyskakujesz :).