Kozinho.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam nadzieję, że prezes będzie konsekwentny i Alexis nie opuści Camp Nou.
1
Xavi, Iniesta, Busi, Rakitić, Masche, Rafa, S. Roberto. W podbramkowej sytuacji można ustawić tam Leo. Jeżeli Xavi i Roberto mają zostać, to nie widzę miejsca dla kolejnego pomocnika. Jak już to Vidal/Pogba. Trzeba powolutku odejść od drużyny karłów, bo Real zjada nas fizycznie.
1
Wydaje mi się, że Atleti nie będzie takie zacietrzewione i jakby była możliwość, to nie robiliby problemów z transferem do Barcy. Trzeba pamiętać o dobrych relacjach pomiędzy klubami.
1
Miedzy Mirandą i Mathieu jest chyba tylko rok różnicy. Bardziej chodzi o skok jakościowy, który zapewni nam doświadczony Brazylijczyk. Idealny do pary ze zwrotnym jak ruski czołg Pikejem ;).
1
Najpierw poczekajmy na potwierdzenie transferów Bravo i Rakiticia. Wtedy będzie można zastanawiać się nad resztą. Sam osobiście bardzo chciałbym Mirandę i wtedy ewentualnie Marquinhosa/ Mathieu. Potrzebny jest ktoś doświadczony na teraz, a nie melodia przyszłości (którą dla mnie jest Bartra). Za kolejnego ofensywnego obrońcą na PO podziękuję. Potrzeba równowagi. Niech Ney z Albą hulają na lewym skrzydle, a prawe niech to równoważy. Teraz pytanie co z Generałem. Bo na chwile obecna będzie tłok w pomocy, a przydałoby się trochę mięśni. Alternatywa dla Busiego zawsze spoko. Nie wiem, czy Koke będzie teraz najważniejszy (w końcu jest Rafa). Transfer Reusa, to dla mnie w ogóle pomyłka. Chyba, że Pejdro i Alexis maja zostać sprzedani. Potrzebujemy klasycznego napastnika, a nie kolejnego skrzydłowego/ofensywnego pomocnika.
Oczywiście to moja wizja drużyny.
1
Valdes miał czas na zmianę zdania. Olanie Bravo i zakontraktowanie VV, to nie byłoby dżentelmeńskie zachowanie. Mało tego. Miałoby wpływ na przyszłe negocjacje. Kto umówiłby się z Barcą na słowo?
1
Niech mu umożliwia powrót do treningów, ale pensja? Może coś się pozmieniało, ale ViVi raczej jeszcze długo będzie miał co do gara włożyć.
4
Zestaw garnków od nowego, chińskiego sponsora?
1
I tak będzie najlepiej. Niech udostępnia mu ośrodek, ale nie dają nowego kontraktu. Niech się kuruje. Tylko, żeby nie doszło do tego, że lekarze skupią się na nim i reszta na tym ucierpi.
1
Wydaje mi się, że gdybyśmy mieli dalej Abiego i ogólnie solidną obronę, to nikt by nie najeżdżał na Daniego. Kiedyś też tak hasał na połowie przeciwnika, a jakoś to było. Obrona jest rozciągnięta do granic wytrzymałości, Busi, to sobie może asekurować, a Alba w tym wszystkim się obroni, bo jest młody i może biegać w tę i z powrotem.
Fakt, to dobry moment żeby się rozstać, ale Alves powinien mieć dozgonny szacunek wszystkich fanów. Facet z zewnątrz, a dałby się pokroić za drużynę i klub.
2
Zgoda, tylko w tak krótkim czasie nie powinniśmy porzucić tradycji. Reklamy na koszulkach jakoś przełknąłem, ale pogłoski o tym, że zarząd rozważa zmianę nazwy stadionu, to już jest śmiech na sali. Reklamy, ok. Tylko niech Barca nie robi z siebie prostytutki, którą nigdy nie była. Zwłaszcza, że od arabów można by wyciągać dużo większe pieniądze.
1
Z Atleti to może być jednorazowy wyskok. Tam gdzie nie ma dużych pieniędzy nie będzie sukcesów. Costa i Felipe Luis już się pokusili na funty i polecieli do Londynu.
1
Byle nie reklamowali żadnych sajgonek na koszulkach. Jak te reklamy maja gdzieś tam sobie wisieć, to niech wiszą. Z czegoś trzeba brać na pensje naszych cracków.
1
Na razie nie podoba mi sie ta rewolucja.
4
Już nie róbmy z Barcy takiego dziada i biedaka. Jeden z największych i najbogatszych klubów świata i cały czas smęcenie, że pieniędzy nie ma. Dlatego Messi zarabia 20mln/rok. Jest hajs. I moglibyśmy robić transfery równie głośne jak Real. Tylko wykonawców nie ma.
1
I biurach BVB. Lewego nie sprzedali ;)
1
Iworyjczyka* :)
3
Sprzedać Alexisa można jedynie jakby mieli w jego miejsce kogoś lepszego, albo wpłynęła jakaś kosmiczna oferta na poziomie 60-70 mln. tak, to chłop nie powinien być do ruszenia.
4
Hola, hola piękny kawalerze! Barca ma Zubiego. Tego nie przeskoczysz.
2
Ty kolego pewnie się lepiej orientujesz. Tak po prawdzie, to zainteresowanie Piszczkiem przez Barcelonę okazują katalońskie, czy polskie media?
1
Jeżeli ma ktoś wątpliwości po sprzedaży Chygry, na którego nalegał Pep, to pora się obudzić.
2
Przypominamy, że w drużynie Borussi Dortmunt gra także Jakub Błaszczykowski oraz do niedawna Robert Lewandowski, który od przyszłego sezonu będzie graczem Bayernu Monachium.
1
Tylko popatrz na to, że City nie wyobraża sobie odejścia Kuna, Bilbao nie chce puścić Laporte, bo pewnie liczą, że skoszą za niego więcej za jakieś dwa lata, a Fabs postawił sprawę jasno. Powiedział basta i odchodzi. To komplikuje sprawę Andoniemu. Mou zwęszył idealną okazję. Inny kaliber negocjacji niż sprawa Luiza, który nie mieścił się w składzie i jak szejki wywaliły 50 mln, to Żoze kopnął go jeszcze w tyłek, żeby szybciej przeleciał.
3
Przecież zatrzymał CR7! Uj tam, ze dwóch kolegów go asekurowało. W końcu po tamtym dwumeczu jest naszym bohaterem narodowym :D.
1
Akurat w tych meczach Cesc nie mógł znaleźć swojego miejsca na boisku. Zbyt wielu kreatorów gry w tym samym czasie na murawie to nic dobrego.
1
To już bardziej kwestia tego, że sam Cesc chce odejść. I tak chwała Zubiemu, że nie sprzedał Fabsa za 2 mln euro + zmienne, bo pensja wysoka.
9
Pitu pitu. Pożyjemy, zobaczymy. Plotki, plotkami, a co tam się rodzi w głowie Zubiego, to strach myśleć. 1 września wszystko będzie już wiadomo :).
1
Silna obrona i Neya nie widać, aaale jak go spuścisz z taktycznej smyczy, to robi wiatrak z każdego. Taki Piket ma przez Brazylijczyka kłopoty z błędnikiem ;).
1
W mojej koncepcji Miranda nie byłby 4 obrońcą. Nie uwzględniam Marqiunhosa. Twój pomysł jest bardziej perspektywiczny, ale boje się, że moglibyśmy zostać tylko z jednym doświadczonym stoperem, dwoma młodymi, perspektywicznymi chłopakami i powracającym tematem Mascherano na obronie. Do Mathieu nie mam zaufania.
1
Zgól ten koper.
Dobra, tak serio. Mam sentyment do Pedro Pedrito, bo to co robił za czasów świetności MVP, to była bajka. Żaden gwiazdor, w cieniu kolegów, ale zapierdzielał w pressingu i sadził bramki aż miło. Talentu nie zostawił w domu. Aczkolwiek jakbym miał wybierać między Alexisem, a Kanaryjczykiem, to Chilijczyk by wygrał.