1

Uwielbiam Twoje komentarze. Nie dość, że masz ogromną wiedzę o piłce, często masz rację, to jeszcze jak czytam takie rzeczy: "cały Zarząd paszoł won i to chyżo, bo w przeciwnym razie to chyba rozwalą ten klub do szczętu i do imentu, rozpierducha i spustoszenie.", to mi się cieplej na sercu robi i brechtam się jak głupi :D.

2

Ta kara, to chyba za ujowe przygotowanie zawodników, że ciągle mięśnie nadrywają.

1

Tylko pytanie, czy zmiana trenera coś zmieni.

1

Co do tej przebudowy, to aż się boję, co Zubi mógłby zrobić. Bo jak patrzę na zawodników, którzy są w orbicie zainteresowań Barcy, to same gwiazdy ze ścisłego topu. Tak samo, to ja potrafię. Dajcie mi tylko kilka walizek pieniędzy i też naściągam Kunów, Silvów i Luizów. Niech znajdzie jakiegoś piłkarza, który ma talent, będzie pasował do koncepcji trenera [nie mylić z koncepcją zarządu] i nie wydadzą na niego fortuny.

1

Nie usprawiedliwia to bucowatych kibiców.

1

Ewentualnie zmieni meble w gabinecie :).

1

Po tygodniowym brandzlowaniu się przewrotką Ronaldo ( z której i tak nie trafił), to aż boję się jak długo będą przeżywać sprint Bale'a.

1

Dani Alves: Kto w nas nie wierzy, niech opuści pokład

1

Aż normalnie się zalogowałem. Masz dużo racji w tym co mówisz. Ja zawsze broniłem trenera i zdania nie zmieniam. Nie układało się najlepiej, ale widzę u Taty jego profesjonalizm. I to zawodnikom się nie chce. Bartra i Ney jakoś potrafili zagrać na przyzwoitym poziomie w finale CdR, bo im się chciało. I trzeba jasno powiedzieć. Za tego zarządu ŻADEN trener nic nie zmieni. Kiedy czytam wypowiedzi Zubiego, który mówi, że styl się nie zmieni, a drużyna nie potrzebuje wzmocnień, to słabo mi się robi. Zakochałem się w tiki-tace, ale w pewnym momencie trzeba coś zmienić. Nie z takimi sternikami. Najlepszym przykładem był Chygra. Niby rewelacyjny nie był, ale pogonili go wbrew woli trenera.Zakładam, ze u piłkarzy, to nie jest kwestia braku autorytetu ich trenera, bo to są profesjonaliści.

1

Czasami mam wrażenie, ze wiele osób (w tym te związane z Barca) zapominają, ze na chwile obecna, to sobie mozemy sprowadzić... juniorów z rezerw.

4

Niech Martino daje wykazać sie mlodym. Mistrz nie zależy juz od nas, pól skladu w szpitalu (fizjoterapeuci powinni wylecieć z klubu), to kiedy jak nie teraz?

1

U naszych Mistrzów brak tego samego głodu, co kiedyś. Brak tych emocji. Takich jak tutaj;


Dxiwi sie ktoś, że od tamtej pory lali Real aż miło?

1

Ja bym się jeszcze wstrzymał ze zmianą trenera. Dałbym mu szanse przeprowadzić parę transferów i chciałbym zobaczyć jego drużynę i sposób w jaki zagra. Bo teraz ma okrojony skład po Vilanovie. Dobrze wiemy jak grała ta drużyna rok temu. Poza tym, kiedy mógł [Tata], to starał się coś zmieniać, kombinować, przestawiać, ale wychodziło, jak wychodziło. Mam tu na myśli np. grę na 2 dm'ów. No i fakt, że drużyna grała o niebo lepiej bez Messiego.
Moim skromnym zdaniem, to w tej drużynie potrzeba wojowników. Takich jak mieliśmy u Pepa. Abi, Puyi, Yaya, Eto'o, to wszystko piłkarze, którzy zostawiali serducho na boisku, zarzynali się, a magicy mogli robić swoje. Teraz zostali sami czarodzieje i widok Iniesty walczącego jak lew o piłkę jest śmieszny. Do tego powinni być inni zawodnicy, żeby taki Don Andres mógł rozwinąć skrzydła w ofensywie.
No i co do trenera. Z LM odpadliśmy z naprawdę dobrym zespołem. I to tak na prawdę jedyny słaby mecz z silną drużyną. Tak, to laliśmy wszystkich aż miło. No i odpaść z Atleti różnica jednej bramki, to nie wstyd. Wpadki w lidze też się zdarzają. I to nie pierwszy sezon, w którym Barca traci punkty. Przynajmniej ja nie oczekuję od nich 114 pkt. na zakończenie rozgrywek. Martino nie będzie się gniewał na rozleniwionych piłkarzy, bo nie będzie miał kim grać. Przynajmniej ja nie wyobrażam sobie Roberto, Adamy i dajmy na to Bagnacka[czy jak się to pisze] w meczu z taką Sevillą :). Przez to umiłowanie do wychowanków Barca nie ma kim straszyć z ławki.
Amen!

2

Zabraklo Leo w tym dwumeczu, ale nie mam do niego żalu. Byl cholernie szczelnie zamykany, nawet bez pilki.

2

I tak nie zmienię zdania, że chyba dwa lata temu wydrukowali im mistrza tymi karnymi i czerwonymi kartkami. Więc niech się uciszą ;).

1

Może nie powinienem się wypowiadać, bo oglądałem mecz w robocie, pomiędzy klientami, ale Polak jestem i muszę się wypowiedzieć, nawet jak nie mam pojęcia.

To był mecz z serii tych "do odbębnienia". W środę grali z Atleti, we wtorek znowu z nimi zagrają, więc ciężko spodziewać się gryzienia trawy z Betisem. Dobrze chociaż, że wygrali. Takimi meczami również wygrywa się mistrzostwo. A siły trzeba odpowiednio dozować. Zwłaszcza w kwietniu :).

1

Ciekawe dlaczego nie przeswietla transferow takiego Arsenalu. Sorry, ale nie uwierze, ze to wszystko na raz wyszlo na swiatlo dzienne, bez wyraznej pomocy kogos z zewnatrz. Co gorsza wychodzi na to, ze tek ktos ma kogos w Barcie, bo za duzo poufnych wiadomosci ucieka z klubu.

1

Czysto TEORETYCZNIE dajmy na to, że to Madryt podkłada nam te wszystkie świnie. Gdyby to było jawne, to wyszliby na największe szmaty w świecie piłkarskim. Nie potrafimy pokonać was na boisku, to pokonamy was poza nim. Przecież wiadomo, że donosów nie składał żaden "życzliwy samarytanin". Dużo się dzieje wokół klubu.

1

Powinny zostać wyciągnięte konsekwencje w stosunku osób, które do tego doprowadziły. M. in. Zubi powinien polecieć dzisiaj ze stołka.

1

Teraz wypada poczekać na oficjalny komunikat klubu.

1

Bramka przednia, ale strzelili wtedy jeszcze Pejdro i Leo. Aczkolwiek wielki szacun dla Wielkiego Goleadora.

1

Prezydent Sevilli, to z pierdla niech najpierw wyjdzie :P

1

Zaraz dojdzie do tego, że kontrakt Lio spisany na serwetce, jest nieważny i Argentyńczyk jest oficjalnie piłkarzem drużyny z Rosario....

1

Macie teraz zajebisty rząd pana ekonomisty, który uciekł przy pierwszej okazji. Zmniejszył dług? Jak tak dalej pójdzie, to Barca lwią część odda w karach i straci na pucharach, bo nie będzie kim wygrywać. Koszulki sprzedane za grosze, wałki przy transferze Neya, pożegnanie z Guardiolą, impotencja Zubiego na rynku transferowym, można długo wymieniać, ale przecież dług sie zmniejszył...

1

Machina wrzuca wyższe obroty. Coś za dużo tych wszystkich spraw pozasportowych. Nie potrafią pokonać nas na boisku, to obrzucą gó*nem poza nim.

1

właśnie zasługuje. Tylko nie kosztem Barcy.

1

Kolejny wielki trener chwali pracę Taty Martino :).

1

Jeżeli już mamy grać na przetrzymanie piłki kosztem skrzydłowego, to Song mógłby zagrać za Fabsa który formą ostatnio nie grzeszy. A Kameruńczyk odegrać też potrafi.

1

Byłem pod ogromnym wrażeniem gry Iniesty. Nie dlatego, że czarował, bo u tego Magika, to już standard i głownie tego się od niego oczekuje. Ale jak twardo grał. Takie chucherko ładnie przestawiało dzikusów Cholo. Aczkolwiek przydałby się jakiś wielki mudzyn w środku, żeby trochę ostudzić zapędy graczy drużyny przeciwnej. Dobrze, że Costę trochę poobijali po kontuzji Pique. Akurat tego buraka nie jest mi szkoda.

1

To jest piękno futbolu. Cisnęli nas przez jakieś 10-15 minut w pierwszej połowie, a później Barca doszła do głosu. Mimo to padł remis. Takie bramki jak ta Diego strzela się raz w życiu. Była cudna, tylko komplikuje nam plany. Wyczuwam biało-czerwony autobus na Vicente Calderon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?