Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja bym się jeszcze wstrzymał ze zmianą trenera. Dałbym mu szanse przeprowadzić parę transferów i chciałbym zobaczyć jego drużynę i sposób w jaki zagra. Bo teraz ma okrojony skład po Vilanovie. Dobrze wiemy jak grała ta drużyna rok temu. Poza tym, kiedy mógł [Tata], to starał się coś zmieniać, kombinować, przestawiać, ale wychodziło, jak wychodziło. Mam tu na myśli np. grę na 2 dm'ów. No i fakt, że drużyna grała o niebo lepiej bez Messiego.
Moim skromnym zdaniem, to w tej drużynie potrzeba wojowników. Takich jak mieliśmy u Pepa. Abi, Puyi, Yaya, Eto'o, to wszystko piłkarze, którzy zostawiali serducho na boisku, zarzynali się, a magicy mogli robić swoje. Teraz zostali sami czarodzieje i widok Iniesty walczącego jak lew o piłkę jest śmieszny. Do tego powinni być inni zawodnicy, żeby taki Don Andres mógł rozwinąć skrzydła w ofensywie.
No i co do trenera. Z LM odpadliśmy z naprawdę dobrym zespołem. I to tak na prawdę jedyny słaby mecz z silną drużyną. Tak, to laliśmy wszystkich aż miło. No i odpaść z Atleti różnica jednej bramki, to nie wstyd. Wpadki w lidze też się zdarzają. I to nie pierwszy sezon, w którym Barca traci punkty. Przynajmniej ja nie oczekuję od nich 114 pkt. na zakończenie rozgrywek. Martino nie będzie się gniewał na rozleniwionych piłkarzy, bo nie będzie miał kim grać. Przynajmniej ja nie wyobrażam sobie Roberto, Adamy i dajmy na to Bagnacka[czy jak się to pisze] w meczu z taką Sevillą :). Przez to umiłowanie do wychowanków Barca nie ma kim straszyć z ławki.
Amen!
2
Zabraklo Leo w tym dwumeczu, ale nie mam do niego żalu. Byl cholernie szczelnie zamykany, nawet bez pilki.
2
I tak nie zmienię zdania, że chyba dwa lata temu wydrukowali im mistrza tymi karnymi i czerwonymi kartkami. Więc niech się uciszą ;).
1
Może nie powinienem się wypowiadać, bo oglądałem mecz w robocie, pomiędzy klientami, ale Polak jestem i muszę się wypowiedzieć, nawet jak nie mam pojęcia.
To był mecz z serii tych "do odbębnienia". W środę grali z Atleti, we wtorek znowu z nimi zagrają, więc ciężko spodziewać się gryzienia trawy z Betisem. Dobrze chociaż, że wygrali. Takimi meczami również wygrywa się mistrzostwo. A siły trzeba odpowiednio dozować. Zwłaszcza w kwietniu :).
1
Ciekawe dlaczego nie przeswietla transferow takiego Arsenalu. Sorry, ale nie uwierze, ze to wszystko na raz wyszlo na swiatlo dzienne, bez wyraznej pomocy kogos z zewnatrz. Co gorsza wychodzi na to, ze tek ktos ma kogos w Barcie, bo za duzo poufnych wiadomosci ucieka z klubu.
1
Czysto TEORETYCZNIE dajmy na to, że to Madryt podkłada nam te wszystkie świnie. Gdyby to było jawne, to wyszliby na największe szmaty w świecie piłkarskim. Nie potrafimy pokonać was na boisku, to pokonamy was poza nim. Przecież wiadomo, że donosów nie składał żaden "życzliwy samarytanin". Dużo się dzieje wokół klubu.
1
Powinny zostać wyciągnięte konsekwencje w stosunku osób, które do tego doprowadziły. M. in. Zubi powinien polecieć dzisiaj ze stołka.
1
Teraz wypada poczekać na oficjalny komunikat klubu.
1
Bramka przednia, ale strzelili wtedy jeszcze Pejdro i Leo. Aczkolwiek wielki szacun dla Wielkiego Goleadora.
1
Prezydent Sevilli, to z pierdla niech najpierw wyjdzie :P
1
Zaraz dojdzie do tego, że kontrakt Lio spisany na serwetce, jest nieważny i Argentyńczyk jest oficjalnie piłkarzem drużyny z Rosario....
1
Macie teraz zajebisty rząd pana ekonomisty, który uciekł przy pierwszej okazji. Zmniejszył dług? Jak tak dalej pójdzie, to Barca lwią część odda w karach i straci na pucharach, bo nie będzie kim wygrywać. Koszulki sprzedane za grosze, wałki przy transferze Neya, pożegnanie z Guardiolą, impotencja Zubiego na rynku transferowym, można długo wymieniać, ale przecież dług sie zmniejszył...
1
Machina wrzuca wyższe obroty. Coś za dużo tych wszystkich spraw pozasportowych. Nie potrafią pokonać nas na boisku, to obrzucą gó*nem poza nim.
1
właśnie zasługuje. Tylko nie kosztem Barcy.
1
Kolejny wielki trener chwali pracę Taty Martino :).
1
Jeżeli już mamy grać na przetrzymanie piłki kosztem skrzydłowego, to Song mógłby zagrać za Fabsa który formą ostatnio nie grzeszy. A Kameruńczyk odegrać też potrafi.
1
Byłem pod ogromnym wrażeniem gry Iniesty. Nie dlatego, że czarował, bo u tego Magika, to już standard i głownie tego się od niego oczekuje. Ale jak twardo grał. Takie chucherko ładnie przestawiało dzikusów Cholo. Aczkolwiek przydałby się jakiś wielki mudzyn w środku, żeby trochę ostudzić zapędy graczy drużyny przeciwnej. Dobrze, że Costę trochę poobijali po kontuzji Pique. Akurat tego buraka nie jest mi szkoda.
1
To jest piękno futbolu. Cisnęli nas przez jakieś 10-15 minut w pierwszej połowie, a później Barca doszła do głosu. Mimo to padł remis. Takie bramki jak ta Diego strzela się raz w życiu. Była cudna, tylko komplikuje nam plany. Wyczuwam biało-czerwony autobus na Vicente Calderon.
1
Miło jest znowu oglądać Wielką Barcelonę.
1
zginiesz marnie! zginiesz marnie! :D
1
Też tak dzisiaj myślałem, że Alexis powinien był wyjść kosztem Cesca, ale w sumie, to nie ma co dziwić się trenerowi. W najważniejszych meczach ten skład wygrywał.
1
Simaone też za dużo dzisiaj nie krzyczał. Bez spiny. Dobry trener, to nie taki, który będzie darł ryja i machał rękoma, ale taki, który poukłada drużynę i ugra z nią dobre wyniki. Barca to nie jest taki samograj, a udowodniła to kadencja Tito. Może i w lidze wygrywali, bo Messi szarpał jak mógł, ale nigdy wcześniej nie przysypiałem na meczu Barcy. No i to nie trener ma być pierwszoplanową postacią w czasie meczu.
1
I to jest kurna to! Zanim ktoś zacznie chrzanić głupoty, że Tata jest słabym trenerem to niech zobaczy te statystyki. W pierwszym roku Guardiola NIE MIAŁ tak silnego Realu za przeciwnika, nie było zdeterminowanego Atleti i nikt nie murował bramki jak głupi. Gerardo Martino jest dobrym trenerem, o ile nie bardzo dobrym. I chciałbym, żeby tak samo jak trenera wyciągali piłkarzy znikąd, nie szastając na nich kasą i żeby okazały się to równie dobre transfery.
1
Już widzę te kontry. Alves wracający truchtem, ogłupiali Pique i Luiz gdzieś hen wysoko i Alba sprintujący z okolic pola karnego przeciwnika.
1
Tę zagadkę rozwiąże Rutkowski Patrol.
1
Oj, Messi juz taki filigranowy nie jest, droga redakcjo:).
1
Spokojnie. Jak Barcie uda się dzisiaj ich ograć i to w ładnym stylu, to może być to co z Realem. Psychicznie tego nie wytrzymają i zgubią coś w weekend, a gdyby w ogóle ich wyoutowac w LM, to Atleti może być rozbite.
1
No i dodatkowo. Czyja bramka w SPH dało nam trofeum? :)
1
Może się nie znam i z pewnością nie jestem trenerem, a co najwyżej gram sobie w fifę, ale moim zdaniem, to w tym meczu najważniejsze będą skrzydła. Trzeba będzie porozciągać zasieki, więc skład z GD i batalii z MC może nie być odpowiedni.
1
W skrócie: Potrzebny Abidal grający prawą nogą, od zaraz :).
Strzelam, że mówisz o Henrique, czy jak temu Brazylijczykowi było?