Kozinho.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Piękny Holender to w ogóle żyje? Robi coś poza pobieraniem pensji?
0
@July_6_BcN w Waszym wspólnym domu Ferran byłby mile widzianym gościem?
2
@July_6_BcN Alejandra sama sobie winna. Każdy widział, że Pedri z Ferranem są w bliskiej relacji :v
0
@July_6_BcN Pedri mógłby się uczyć
18
Robert Lewandowski strzela 120, ostatnią bramkę po ladze od Szczęsnego. Ale by to było ikoniczne
0
@Frimpong nie idzie w PL, to może rugby?
1
@July_6_BcN nie ma co tego dłużej ukrywać
@Eklerek bo @Ilka to fajna babka jest
0
@July_6_BcN ale Ty lubisz starszych panów
0
@marcin62 musisz sprawdzić co się wylosuje
5
@DonCarletto no ta, bo chłop żył pod kamieniem
1
@July_6_BcN @Ilka kolega @Eklerek jest dzisiaj spięty
6
@Kessie może to i głupie, ale niejedno życie zaczęło się od alkoholu ;)
4
@Eklerek co tak agresywnie?
6
@Eklerek chopie, on na tym rowerze robi 3 dychy dniówki z czego 4 wydaje na jedzenie i picie
@Kessie mam nowe okulary, więc przeczytałem pedalow, a nie padów i okej
4
@Comentateiro 22 facetów gra w piłkę, a na koniec to Ferran zostanie mistrzem świata
4
@BulaKG ofensywnie
12
@gumaz z wujkiem Władkiem
1
@Roobo @macio_944 nie no, aż tak to bym się nie zeszmacił
@Kgorecki2500 @esem91 dla mnie niesłychana sprawa, że za takie rzeczy są bany
11
Witam serdecznie po banie
1
@Eklerek bardziej chodzi mi o to, że nie będzie wymówek. Tak to mógł chłop gadać, że City z Live tłucze po prawie 100 pkt. Ciekawi mnie jak teraz będzie grał ten Arsenal. I tak z tej ligi najbardziej pasuje mi ich mistrzostwo, bo sentyment do Papcia Wengera
0
Arteta to ma przeebane. Słabe City, Live, ManU i Czelsioki, więc wygrał w końcu tę ligę i okazało się, że się da. Nie będzie już słynnego trust the process i wymówek, że jeszcze 500 mln na transfery, bo inaczej spadek z ligi.
0
@beter2 prawie jak Kwara i Dembele w L1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@malicinho Rocky Balboa
1
@gumaz czułem, że możesz pojawić się pod tym wpisem
0
Najgorzej jak się człowiek zasiedzi na dzbanku i nogi zdrętwieją. To są prawdziwe ludzkie dramaty
2
Fajnie, że kolejny raz przyznali, że sędzia się ebnął. Szkoda, że jak zwykle po fakcie i nie będzie żadnych konsekwencji. Skurwensyny
1
@Roobo szeroki front demokratyczny poruszał już temat?
0
Zagrał pod drużynę ;P
0
@Sysia11 Endrick i tak nie wstanie z ławki