2

Piękny Holender to w ogóle żyje? Robi coś poza pobieraniem pensji?

0

@July_6_BcN w Waszym wspólnym domu Ferran byłby mile widzianym gościem?

2

@July_6_BcN Alejandra sama sobie winna. Każdy widział, że Pedri z Ferranem są w bliskiej relacji :v

0

@July_6_BcN Pedri mógłby się uczyć

18

Robert Lewandowski strzela 120, ostatnią bramkę po ladze od Szczęsnego. Ale by to było ikoniczne

0

@Frimpong nie idzie w PL, to może rugby?

1

@July_6_BcN nie ma co tego dłużej ukrywać

@Eklerek bo @Ilka to fajna babka jest

0

@July_6_BcN ale Ty lubisz starszych panów

0

@marcin62 musisz sprawdzić co się wylosuje

5

@DonCarletto no ta, bo chłop żył pod kamieniem

1

@July_6_BcN @Ilka kolega @Eklerek jest dzisiaj spięty

6

@Kessie może to i głupie, ale niejedno życie zaczęło się od alkoholu ;)

4

@Eklerek co tak agresywnie?

6

@Eklerek chopie, on na tym rowerze robi 3 dychy dniówki z czego 4 wydaje na jedzenie i picie
@Kessie mam nowe okulary, więc przeczytałem pedalow, a nie padów i okej

4

@Comentateiro 22 facetów gra w piłkę, a na koniec to Ferran zostanie mistrzem świata

4

@BulaKG ofensywnie

12

@gumaz z wujkiem Władkiem

1

@Roobo @macio_944 nie no, aż tak to bym się nie zeszmacił
@Kgorecki2500 @esem91 dla mnie niesłychana sprawa, że za takie rzeczy są bany

11

Witam serdecznie po banie

1

@Eklerek bardziej chodzi mi o to, że nie będzie wymówek. Tak to mógł chłop gadać, że City z Live tłucze po prawie 100 pkt. Ciekawi mnie jak teraz będzie grał ten Arsenal. I tak z tej ligi najbardziej pasuje mi ich mistrzostwo, bo sentyment do Papcia Wengera

0

Arteta to ma przeebane. Słabe City, Live, ManU i Czelsioki, więc wygrał w końcu tę ligę i okazało się, że się da. Nie będzie już słynnego trust the process i wymówek, że jeszcze 500 mln na transfery, bo inaczej spadek z ligi.

0

@beter2 prawie jak Kwara i Dembele w L1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@malicinho Rocky Balboa

1

@gumaz czułem, że możesz pojawić się pod tym wpisem

0

Najgorzej jak się człowiek zasiedzi na dzbanku i nogi zdrętwieją. To są prawdziwe ludzkie dramaty

2

Fajnie, że kolejny raz przyznali, że sędzia się ebnął. Szkoda, że jak zwykle po fakcie i nie będzie żadnych konsekwencji. Skurwensyny

1

@Roobo szeroki front demokratyczny poruszał już temat?

0

Zagrał pod drużynę ;P

0

@Sysia11 Endrick i tak nie wstanie z ławki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?