9

@Sulimo to tutaj połowę la bamby powinni zamknąć za ciśnięcie po Nawrockim XD
@Eklerek tylko trzeba usunąć „R” z nazwy, bo twarz projektu by nie dowiozła marketingu

1

@Safrani my akurat mamy w tym doświadczenie. Zaczynamy inwestycje i je porzucamy

2

@Safrani nie znam się, więc się wypowiem.
Te 4,5 mld PLN, to pewnie takie Audi wydaje na projekt dywaników do auta

1

@Comentateiro no racja, ale pogadać sobie można.

7

@Frimpong i umowa o dzieło

0

@Comentateiro a co Ty taki uszczypliwy?

7

@Safrani nie wierzę w wynik korony, bo jak ludzie zobaczą pokemony na listach, a nie samego brauna, to im spadnie,

Nie wierzę w wynik lewicy, bo nic za nim nie przemawia,

Nie do końca chce mi się wierzyć w tak wysoki wynik ko. Konsumpcja przystawek idzie pełną parą, ale wydaje mi się, że tego nie dowiozą i przed wyborami „objawi się” partia dla tych zawiedzionych Tuskiem, ale takich, którzy nie zagłosują na prawice.

17

Dobry jest skubany


2


@Ilka @Safrani nada się?

18

Ten 500 stronnicowy raport Pereza to coś jak 22 stronnicowy dokument Wojtka Goli, że nie jest biseksualny

0

@July_6_BcN sprzedamy Pedriego i za ten hajs będzie Haaland

4

@Sulimo ciekawe kiedy współpraca z Fagatą

6

12 maja 2026 i dalej nie ma oficjalki Haalanda

1

@Safrani patrząc na to jak szło tej drużynie, to bardzo dobrze, że nie mieli do nikogo cierpliwości. Fajnie byłoby po prawie 20 latach wpaść na ManU w LM.

2

Komentarz usunięty

2

@Safrani a teraz popatrzmy na jego następców

0

@Bilon87 Kane ma w sobie pierwiastek Tottenhamu. To trochę tak jakby miał dodatkowy chromosom

3

Komentarz usunięty

3

@robsesh rekompensata za negreire

2

@Eklerek a jaki rozmiar buta? Dla kolegi pytam @BulaKG

0

@Pawel13sz po mundialu to już na pewno wróci

0

@Arden escandalo

0

@halfnolife liczymy im ślad węglowy?

1

@gumaz no ale jakaś analogia jest

7

Lewy złapał taki luz, że może wyprosi Beluso z sypialni

0

@Gaucho @BlackJack66 bede się nabijał z czego mam ochotę

10



Nie wiedziałem, że Mike Tyson jest mamą Rashforda

0

@July_6_BcN witaj na la rambla

1

@Arden no zaraz za belingchamem

1

@Eklerek @Kessie nie ma domu. Podnajmuje moją piwnicę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?