2

I komu to przeszkadzało?


0

@esem91 ej, ale mieli z nim zdominować wszechświat przez najbliższe 30 lat

1

@Zoker rasistowski wpis

0

@VamoSBarca88 Trust the process

1

@Comentateiro pfff, takie szlagiery, a nie oznaczy. Mogło mi to przepaść

5

@Bolton cooooooooooo? XD

7

@Ryoumen jakby ktoś nasral. Kanapka też mało apetyczna

1

@VamoSBarca88 @Frimpong no trochę tak :

4

@Frimpong widziałem to dzisiaj i chciałem wstawić, nawet pomyślałem o tym samym użytkowniku, ale jakoś w ostatniej chwili odpuściłem :v

2

@TR3YWAY ten co się naoglądał przez cały dzień zdjęć z la bamby i ma awarię wytrysku

8

@gumaz @LAMC_10 w ogóle odrazu widać, że giga chad. „Panienki” xD

2

@July_6_BcN halooooo, kucharek Cię widział, a ja nie?

4

@July_6_BcN ale już rozważasz, więc mam nadzieję, że nie pękniesz. Zawsze masz nas, piwniczaków. Przynajmniej zainteresowania te same

2

@July_6_BcN co musi pójść nie tak w Twoim życiu żebyś założyła tego tindera? :v

2

@Arden i kogo i za ile ściągniemy w jego miejsce? Nie jesteśmy Betisem, że będziemy sprzedawać podstawowych piłkarzy. Poza tym, gdyby @kundee gral w jakimś nottingham, to by za niego dali dwa razy więcej

1

@macio_944 podobno mają tam bardzo kołchoźnicze podejście

2

@Cochise nie próbuję. Nie mam potrzeby się z Tobą spinać o takie rzeczy, bo jesteś w gronie lubianych przeze mnie la bambowiczów. Więc podtrzymuję, że bym to keszował ile się da :D

1

@Cochise dobrze, przyznaj się, że sam się naciąłeś na taką „onlifansiare”

1

@Cochise ranisz moje serduszko

1

@Aragorn33 nie wiem jak to funkcjonuje u nich na miejscu, jednak w Polsce mam do czynienia ze sporą grupą Ukraińców, którzy mają swoje firmy. Bardzo mało ubezpiecza się chociażby odnośnie OC, bo nie potrzebują. Ubezpieczenie życia i niezdolność do pracy? Eee tam. Budowlanka przeważnie korzysta, ale bez tego by ich nie wpuszczali na budowy. Kolejna sprawa, to kombinatorstwo. Żeby nie okazało się, że zniszczenia powojenne będą chodziły z polis, a my za to będziemy oddawać płacąc wyższe składki w PZU :P.
Mam nadzieję, że zbadali ten rynek, a nie zwęszyli „okazję” i poszli w to bez refleksji

0

@Cochise odebrałem to negatywnie

0

@Cochise Tutaj nikt nikomu krzywdy nie robi, a że ktoś jest w stanie płacić za zdjęcie stopy, czy tyłka? No jego problem. Czy to by była prawdziwa laska, czy ai, to i tak żaden z tych spermiarzy nie spotka jej na żywo i nie pójdzie na randkę do kina.

28

@Cochise widziałem to. Gdybym umiał coś takiego zrobić, to sam bym na tym trzepał kasę. Jeżeli ktoś jest takim debilem, że płaci za OF, a ma pełno xxx za darmo, kluby są pełne łatwych dziewczyn, itp., to takich frajerów trzeba golić ile się da

1

@Eklerek szanuję, że to wynalazłeś.

1

@Aragorn33 czy ja wiem czy takie żniwa? Działania wojenne są wykluczone w ubezpieczeniach, a tam jest zniszczona 1/4, czy tam 1/3 kraju. Mega pole do wyłudzeń ubezpieczeniowych

4

@Kgorecki2500 eeeh, myślałem, że chociaż tutaj będzie zdjęcie w koszulce Barcy i bieliźnie. Unfollow

1

@Gaucho Flip i Flap na 9, na lewym skrzydełku pół sezonu biega Rash i tylko 90 zmarnowanych okazji? Flick jest pieprzonym cudotwórcą

2

@draxidox i cyk, zgłoszony do płokułatuły
@Kgorecki2500 szacun, 90 na rowerze, fiu, fiu. Chyba @Kessie Cie gonił

2

@draxidox pod przedszkolem są głównie dzieci, nie? Co one też potrzebują mieć metr na przejście? Już przestańmy czepiać się ludzi. Żyj i daj żyć innym

4

@Ilka narzekacie, że nie ma prawdziwych mężczyzn, że wszyscy to takie cipciusie, a jak trafi się jakiś konkretny, to też Wam nie pasuje….

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?