0

@Messiah10 to nie wanda metropolitano, że się nie da grać w piłkę

1

@Bocheno1 pewnie znowu chodzi o alimenty

0

@Filipem no ta, zaraz się dowiem, że mamy szerszy i silniejszy skład od realu

1

@domalki1 zajęci są wydawaniem Twoich pieniędzy

0

@Kitek1640 wszyscy w trakcie spotkań Barcy i Realu

0

@Sulimo mają lepszą obronę, a to może wystarczyć :P

2

Mocarny mamy napad w tym meczu. Madrycioki w strachu

1

Rash to chyba już pakuje walizy

1

@Ilka serce rośnie jak się czyta takie wpisy

0

@July_6_BcN nie o miotle jesteś zazdrosna

0

@July_6_BcN zazdrość przez Ciebie przemaeia

2

Zakup dysona to jedna z najlepszych inwestycji jakie może podjąć żonaty mężczyzna. Może droga ta miotła, ale chyba już do końca życia nie będzie mi marudziła (żona, nie miotła), że to ja mam odkurzać :)

1

@Kgorecki2500 w ogóle to ktoś ma problem z geografią, że zbrodnicze państwo izrael bierze udział w europejskich konkursach oraz rozgrywkach

0

@severius a chociaż pełnoletnia?

20

Barcelona wprowadza nowe standardy, za którymi podąża reszta świata



0

@Frimpong no nie, nie można rozbijać polskiego FC Połto

31

@Deathwing112 konsensus powinien być taki, że to napoje sa zbyt drogie. 10 zł za 2l pepsi max, to rozbój w biały dzień. Idioci nałożyli podatek cukrowy na napoje bez cukru, a kolejna debilka doliczyła do tego 50gr kaucji

0

@draxidox Ukraina to by nas pierwsza sprzedała ;P

3

@BulaKG moje, moje, umówiliśmy się na biały związek, ale nas raz poniosło, całowaliśmy się i o, stało się

0

@draxidox a to by trzeba było zastanowić się jakie by były konsekwencje

4

@Kessie dolewam 50 czystej do mleka, ale to już nie działa

22

Wcale nie jest tak, że ciężko wstawać o 5-6 rano nawet w dni wolne. Wystarczy mieć 4 miesięczne dziecko :v

8

@draxidox my już mieliśmy silnych sojuszników w 39. Trzeba sobie samemu poradzić i ewentualnie liczyć na pomoc

0

@draxidox akurat Niemcy to niech się nie wzmacniają

2

@agaFCB pozdrawiam z łóżka i ściskam cieplutko < 3

2

@Kessie dobrze, że majówka, to się na legalu napie**** i mecz będzie do zniesienia

1

@Kessie mogłeś nie robić jej takiego zdjęcia. Odrazu po oczach widać, że coś było grane

31

@jacobFCB zasięg tej akcji jest pojebany

1

@July_6_BcN *po działce

1

@Kgorecki2500 sam sobie odpowiedz na to pytanie
@Comentateiro taaa, jeden z Breslau, a drugi z Posen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?