Kozinho.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messiah10 to nie wanda metropolitano, że się nie da grać w piłkę
1
@Bocheno1 pewnie znowu chodzi o alimenty
0
@Filipem no ta, zaraz się dowiem, że mamy szerszy i silniejszy skład od realu
1
@domalki1 zajęci są wydawaniem Twoich pieniędzy
0
@Kitek1640 wszyscy w trakcie spotkań Barcy i Realu
0
@Sulimo mają lepszą obronę, a to może wystarczyć :P
2
Mocarny mamy napad w tym meczu. Madrycioki w strachu
1
Rash to chyba już pakuje walizy
1
@Ilka serce rośnie jak się czyta takie wpisy
0
@July_6_BcN nie o miotle jesteś zazdrosna
0
@July_6_BcN zazdrość przez Ciebie przemaeia
2
Zakup dysona to jedna z najlepszych inwestycji jakie może podjąć żonaty mężczyzna. Może droga ta miotła, ale chyba już do końca życia nie będzie mi marudziła (żona, nie miotła), że to ja mam odkurzać :)
1
@Kgorecki2500 w ogóle to ktoś ma problem z geografią, że zbrodnicze państwo izrael bierze udział w europejskich konkursach oraz rozgrywkach
0
@severius a chociaż pełnoletnia?
20
Barcelona wprowadza nowe standardy, za którymi podąża reszta świata
0
@Frimpong no nie, nie można rozbijać polskiego FC Połto
31
@Deathwing112 konsensus powinien być taki, że to napoje sa zbyt drogie. 10 zł za 2l pepsi max, to rozbój w biały dzień. Idioci nałożyli podatek cukrowy na napoje bez cukru, a kolejna debilka doliczyła do tego 50gr kaucji
0
@draxidox Ukraina to by nas pierwsza sprzedała ;P
3
@BulaKG moje, moje, umówiliśmy się na biały związek, ale nas raz poniosło, całowaliśmy się i o, stało się
0
@draxidox a to by trzeba było zastanowić się jakie by były konsekwencje
4
@Kessie dolewam 50 czystej do mleka, ale to już nie działa
22
Wcale nie jest tak, że ciężko wstawać o 5-6 rano nawet w dni wolne. Wystarczy mieć 4 miesięczne dziecko :v
8
@draxidox my już mieliśmy silnych sojuszników w 39. Trzeba sobie samemu poradzić i ewentualnie liczyć na pomoc
0
@draxidox akurat Niemcy to niech się nie wzmacniają
2
@agaFCB pozdrawiam z łóżka i ściskam cieplutko < 3
2
@Kessie dobrze, że majówka, to się na legalu napie**** i mecz będzie do zniesienia
1
@Kessie mogłeś nie robić jej takiego zdjęcia. Odrazu po oczach widać, że coś było grane
31
@jacobFCB zasięg tej akcji jest pojebany
1
@July_6_BcN *po działce
1
@Kgorecki2500 sam sobie odpowiedz na to pytanie
@Comentateiro taaa, jeden z Breslau, a drugi z Posen