Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chłop im przez okno wlazł XD
0
@Tasde nie chce mi się nawet tego czytać. Bronicie tego Owsiaka jak cnoty, a fakt jest taki, że jest dzielnym żołnierzem obecnie rządzących i jest pełno niejasności odnośnie kasy ze zbiórek. Tymczasem jakiś dzieciach z Grochowa zrobił jeszcze lepszą robotę, zero kontrowersji
2
@Tasde a moim zdaniem właśnie fajnie to kontrastuje z Owsiakiem.
Można bez polityki, bez kontrowersji i bez wsparcia samorządów.
3
@macio_944 byli zajęci analizowaniem pracy sędziów i nie zauważyli
5
Patrząc na zegar, to chyba wszechświat nie jest gotowy na zgodę Tedego i Ryśka
3
Real osrany, Barca gurom!
5
Antony Hopkins śpiewa po polsku u latwoganga :ooo
8
@kubix05 dać mu obywatelstwo
0
Jacek i Rysiek, musicie!!!
10
Na 200 mln Laporta przejmuje livea?
1
To co, będzie Wojtek Kamerzysta?
2
Ale krindżuwa :ooo
1
@MessiForeverTheBest nataniachuj*
3
To jeszcze Tede z Rychem muszą się pogodzić na lajwie
1
@Eklerek ale za to Alvarez oddałby drugie tyle
1
Kurde, myślałem, że to Sentino we własnej osobie zstąpił z góry Parnas na tego strima
0
@RichardWinters no nie wytrzymałem jak widzisz
1
Co chłop nazbierał kasy dla dzieciaków, to czapki z głów. Ciekawe, czy Jerry O. to tam jeszcze oddycha? Odnosił się coś do tej akcji?
3
@Lanosss chyba retrospekcje
0
@Kleps0n taka, że to pewnie jest ustawione :P
4
@Kgorecki2500 Litewka robił dobrą robotę, ale nie on jeden zginął tragicznie i nie ma co publicznie linczować sprawcy. Swoje i tak odbębni
5
Dobrze, że jest ten Fermin. Nie mamy 9, nie mamy PS. Dobrze, że zdążyliśmy wywalczyć taką przewagę w lidze. No Yamal & Rapha, no party
5
@draxidox nowa jakość w polityce
3
@July_6_BcN @BulaKG bedzie trzymał za stopy
3
Szkoda, że Łunin tak ojczyzny nie broni
0
GOAT coś ugotuje
2
@Eklerek @Kessie mierzymy ją?
0
Gdybym był trenerem prześcieradeł, to bym Mokambe z Winicjuszem pogonił na trybuny za ten pressing
2
@July_6_BcN czyli jesteś karakanem
1
@AmigoBlancos ja wiem, że Ey nigdy nie rozumiecie