Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 żadne grupy Wagnera, żadni Czeczeni, to pejsy są największymi zwierzętami i bydlakami
11
@Eklerek jeden buta wiąże, a drugi trzyma rozporek, bo mu się pewnie suwak psuje, a Wy już szukacie sensacji
1
@mrboom a to już nie jest aktualna sprawa
0
@kanver_ ciekawe jak tam Ribery. Postawił już coś na tym kominku?
1
@pikass14 chłop też chce coś zarobić na tym robocie i to takie pindolenie. Sam tego nie naprawi. No i serwis nie może Ci powiedzieć, że nie serwisuje sprzętu, bo kupiłeś gdzie indziej. Pan Zbyszek i Media Expert i tak wyślą to pewnie do któregoś z tych dwóch serwisów. Bardziej bym się zastanowił, czy warto pchać się w tego producenta skoro na dzień dobry serwis Cię osrał. Druga sprawa, może się średnio przyłożyć i obrazić, że nie przyciął tych 900 zł (pewnie sam by kupił w tym mexie lub ze zniżką od producenta)
0
@Camel_46 nie, ale przy naszym budżecie mógłby obronę obskoczyć
0
@Szklaner w Warszawie Viniciusze rzucają nie powiem czym w przechodniów
0
@marcin62 a pasjans pająk, to gdzie?
2
@gumaz może nie dzisiaj, ale za parę dni. Nie zmienia to faktu, że banknoty zawsze chętnie przyjmę
1
@konajoncek kolega chyba zapadł w śpiączkę w 2023 i nie ogarnął kto jest obecnie trenerem
1
@Bykunn ale czy kogoś to zaskoczy?
3
@macio_944 ewentualnie Michał Probierz
0
@Laminedependencia co ten cwiakala?
3
@July_6_BcN lepiej uważaj na rower
2
@macio_944 cześć użytkowników la bamby nie ma prawa pamiętać tego Pana :v
5
@July_6_BcN krzyczał @Kessie pod Twoim oknem
3
@Comentateiro podobno Yamal uważnie obserwuje Rasha na treningach i robi wszystko, żeby nie grać jak Anglik
0
@mekston który to już w tym sezonie?
6
Podobno Robert i Wojtek ogarnęli psychologa sportowego do przeprowadzenia odprawy przed wtorkowym meczem. Niejaki Paris Platynov
5
Dogidong mógł tam spalić szluga i walnąć 200. Ile swobody w polu karnym:D
1
Wydaje mi się, że Yamal MVP :V
0
82’ i jesteśmy obsrani o wynik, ale nieee, rotacje
0
@Arcybiskup tylko pogratulować szerokiej kadry. My musielibyśmy poprosić Barcę B o wystawienie drużyny
3
Nie mamy wyniku do zdjęcia Pedriego i Yamala. Zwłaszcza, że ten pierwszy grał tylko 45 min w ostatnim meczu
5
Rash powinien grać w futbol, ale amerykański. Dać mu piłkę i niech zapier**** za linie końcową. Dla niego jak nie boisko za krótkie, to nie wie jaką decyzję podjąć
9
Bilet lotniczy Barcelona - Manchester 11 kwietnia
2
Już wiadomo dlaczego poszła okejka od głównego. Z dupy anulowali se gola, który zamykał mecz
1
Ferran idzie po picziczi
0
@ShawnC to są derby
0
@July_6_BcN to może się źle rozwinąć