Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Aaaa, tak w ogóle to fajnie, że piłkarze Atleti ustawiają sobie piłkę ręką w polu karnym, a var i sędzia mają wywalone jajca
2
No nic. Czerwona kartka dla Cubarsiego i oszczędzanie Koke wypaczyło ten mecz. W rewanżu powinniśmy ich ograć, bo prawdę mówiąc chuja grali i mieli farta, że nam nie wpadło nic z 20 strzałów
20
Przecież to wygląda jakby tamte dzbany grały w osłabieniu, a nie my
1
W 11 i 10 gramy lepiej. Szkoda tych dwóch bramek. Zwłaszcza na 0:2, bo takiego drewniaka jak Sorloth to ja dawno nie widziałem
1
Gavi i Fermin dadzą intensywność, której nam braknie grając w osłabieniu. Będzie dobrze. Rash jest aktywny, Yamal magiczny, więc możemy jeszcze wygrać ten mecz
0
Trzeba ufać Flickowi i tyle
1
To jest niepoważne co się wydarzyło. Simaone nic by z tej piłki nie zrobił i szukał kontaktu
0
Dawaj mu drugą żółtą
2
Młody będzie taka sama legenda Barcelony jak Messi, zobaczycie
1
Kilka spotkań w krótkim czasie i młody Simaone drażni mnie bardziej niż Monkey
1
Może tylko mi się wydaje, ale z Bernalem na boisku piłka chodzi płynniej
3
W ogóle to jest trochę przegięcie, że od kiedy Lewy gra w Barcelonie, to chyba tylko raz leciał nasz mecz na TVP
1
To co, Alvarez gra pod transfer i trafi jakiegoś swojaczka w drugiej połowie?
2
@Dari0G Laporta, prowadź!
5
Atleti i tak jest za cienkie na wygranie LM, więc żal byłoby odpaść. Golimy frajerów
1
@July_6_BcN Eklerek zadowolony, mówi, że w końcu się wysypia
0
@July_6_BcN oglądałem taki film, 365 dni. Niby czekałem na Ciebie, ale nawinął się @Eklerek i jakoś tak wyszło
5
@Bunk420 Leszek Ołlowski i Jakub Knurzydlo w cenie
2
@heniusss i wiadomo skąd słabsza dyspozycja Ferrana. Jest mobbingowany przez Niemca
1
@macio_944 zatrudnij się. Zrobią te koleje co jeżdżą 320 km/h, to czas dojazdu będzie prawie jakby zjechał windą z 3 piętra
0
@Aragorn33 ale młody wydaje się być kumaty. Bardziej martwiłbym się jakby to Rapha był w takiej sytuacji
3
@Eric_Abidal_22 CR był lepszym piłkarzem, a dodatkowo zmienił sposób gry. Przykleił się bardziej pola karnego. Real gra tak, że bez sprintów ciężko im stworzyć okazję.
8
@heniusss nawet za granico się śmieją z Marciniaka
6
@Aragorn33 pewnie taki sam plan jak te na powstrzymanie Messiego
2
@Eric_Abidal_22 tylko bez szybkości nie będzie oddawał tych strzałów
4
Trzyma się za dobre kolano?
0
Wyobraźmy sobie teraz Mareczka w bramce Bayernu xD
0
@maroon kurde, a już pisałem papier
0
@Roobo bombowców i latających cystern nie podnosi się dla straszenia. Możemy obudzić się w nowej rzeczywistości
0
Monkey domagał się kartki dla siebie?