26

Aaaa, tak w ogóle to fajnie, że piłkarze Atleti ustawiają sobie piłkę ręką w polu karnym, a var i sędzia mają wywalone jajca

2

No nic. Czerwona kartka dla Cubarsiego i oszczędzanie Koke wypaczyło ten mecz. W rewanżu powinniśmy ich ograć, bo prawdę mówiąc chuja grali i mieli farta, że nam nie wpadło nic z 20 strzałów

20

Przecież to wygląda jakby tamte dzbany grały w osłabieniu, a nie my

1

W 11 i 10 gramy lepiej. Szkoda tych dwóch bramek. Zwłaszcza na 0:2, bo takiego drewniaka jak Sorloth to ja dawno nie widziałem

1

Gavi i Fermin dadzą intensywność, której nam braknie grając w osłabieniu. Będzie dobrze. Rash jest aktywny, Yamal magiczny, więc możemy jeszcze wygrać ten mecz

0

Trzeba ufać Flickowi i tyle

1

To jest niepoważne co się wydarzyło. Simaone nic by z tej piłki nie zrobił i szukał kontaktu

0

Dawaj mu drugą żółtą

2

Młody będzie taka sama legenda Barcelony jak Messi, zobaczycie

1

Kilka spotkań w krótkim czasie i młody Simaone drażni mnie bardziej niż Monkey

1

Może tylko mi się wydaje, ale z Bernalem na boisku piłka chodzi płynniej

3

W ogóle to jest trochę przegięcie, że od kiedy Lewy gra w Barcelonie, to chyba tylko raz leciał nasz mecz na TVP

1

To co, Alvarez gra pod transfer i trafi jakiegoś swojaczka w drugiej połowie?

2

@Dari0G Laporta, prowadź!

5

Atleti i tak jest za cienkie na wygranie LM, więc żal byłoby odpaść. Golimy frajerów

1

@July_6_BcN Eklerek zadowolony, mówi, że w końcu się wysypia

0

@July_6_BcN oglądałem taki film, 365 dni. Niby czekałem na Ciebie, ale nawinął się @Eklerek i jakoś tak wyszło

5

@Bunk420 Leszek Ołlowski i Jakub Knurzydlo w cenie

2

@heniusss i wiadomo skąd słabsza dyspozycja Ferrana. Jest mobbingowany przez Niemca

1

@macio_944 zatrudnij się. Zrobią te koleje co jeżdżą 320 km/h, to czas dojazdu będzie prawie jakby zjechał windą z 3 piętra

0

@Aragorn33 ale młody wydaje się być kumaty. Bardziej martwiłbym się jakby to Rapha był w takiej sytuacji

3

@Eric_Abidal_22 CR był lepszym piłkarzem, a dodatkowo zmienił sposób gry. Przykleił się bardziej pola karnego. Real gra tak, że bez sprintów ciężko im stworzyć okazję.

8

@heniusss nawet za granico się śmieją z Marciniaka

6

@Aragorn33 pewnie taki sam plan jak te na powstrzymanie Messiego

2

@Eric_Abidal_22 tylko bez szybkości nie będzie oddawał tych strzałów

4

Trzyma się za dobre kolano?

0

Wyobraźmy sobie teraz Mareczka w bramce Bayernu xD

0

@maroon kurde, a już pisałem papier

0

@Roobo bombowców i latających cystern nie podnosi się dla straszenia. Możemy obudzić się w nowej rzeczywistości

0

Monkey domagał się kartki dla siebie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?