Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vegeta88 w ogóle dobrze, że Kosiniak teraz jest w rządzie, bo Kamysz chciał odbierać prawa obywatelskie. Ale o tym też koledzy nie pamiętają
1
@Kgorecki2500 od kilku lat jest francuska
3
@Tasde ramię w ramię głosowała z nimi platforma, lewica i PSL, ale to trzeba chcieć pamiętać
2
@Czajka90 patrząc na ilość dziur, to chyba nie
8
@Tasde powinno się obciążyć kowidowych zamordystów od prawa do lewa
1
@Kgorecki2500 oglądałem TWD, więc jestem gotowy
2
@Kessie aaaa, to dlatego były u Ciebie te sympatyczne dziewczyny
5
Dobra, @Kessie podłączę Ci znowu internet, tylko weź przestań chodzić w tych klapkach po piwnicy. No i gdzie jest wazelina?
1
@draxidox wszyscy, którzy głosowali za kowidowym zamordyzmem powinni odpowiadać majątkiem
7
@Roobo ale co się debile nabrały na nowy standard w polityce to ich
8
@Kgorecki2500 jakiś hindus płacze, bo zabrałeś mu robotę
0
@Fog_W_1899 no ale niedobra o tym mówić ;)
0
@kuz mam wrażenie, że ta prawa strona la bamby jest zdecydowanie mniej aktywna
0
Komentarz usunięty
4
@kuz mnie też to nie dziwi, ale zabawne, że szeroki obóz demokratyczny milczy w takich sytuacjach, a jak ktoś z prawicy palnie coś populistycznego, czy Nawrocki nie spełni obietnic, to jest tu grillowanie przez kilka dni.
2
Komentarz usunięty
1
@Karol145 może po prostu jest dzieciakiem, a te nasze, katalońskie dzieciaki to ewenementy. Może po prostu liga portugalska jest cienka, co często widać po zawodnikach, którzy idą do lepszych lig. Może Oski miał zły dzień.
Nie ma co patrzeć na to przez pryzmat jednego meczu.
0
@July_6_BcN dobra, weź przestań mnie już podrywać. Mam rodzinę
0
@July_6_BcN przecież znasz mnie nie od dziś
0
@July_6_BcN masz brudne myśli. Ja mówiłem o tetrisie, a Ty pomyślałaś, że beniz …
1
@Kgorecki2500 zabierasz pracę przedstawicielom mniejszości etnicznych, to teraz cierp
0
@July_6_BcN czemu tak twierdzisz?
0
@Roobo juz tutejsze oszołomy wydały wyrok
7
@Luciano99 może i krótki, ale za to cienki
1
@Encore chyba literówka się wkradła
3
@Comentateiro jak Ty się urodziłeś, to jeszcze Niemiec nie było
1
@michal26 nie kuś diable
2
@July_6_BcN nie rozumiem co za zboczenie to wymyślił, a jaki zwyrol to zatwierdził
5
O Jezu. Zjadłem właśnie krówkę słony karmel. Jakie to jest gunwo. Chyba będzie trzeba piwem przepić, bleeee
6
@gumaz starczy mnie dla całej czwórki