1

@Who_you_mam łatwa droga do pucharów. Leszcz dupy z ławki nie podniesie, a nasze dzieciaki będą zdobywać mu tytuły

1

@TR3YWAY a utrzymaj taką formę przez cały rok. Poza tym jak zaczynał w Madrycie, to miał bardzo dobrą sylwetkę

1

@Rifek sprawdź ;)

2

@Luciano99 po 4 top

5

@Kgorecki2500 uważaj, bo Ci współlokatorzy opierdzielą

1

@Kessie nie no. Coś tam musi mieć

1

@July_6_BcN że trzeba dalej być #teampiwniczak

1

@Comentateiro fur deutshland

2

1

1

@July_6_BcN chyba muszę usiąść i pomyśleć na spokojnie

0

@NeroTFP1 ale co dochodził od zagrań Messiego, to jego

0

@Laminedependencia paradoksalnie, to chyba też niedobrze

1

@July_6_BcN no i przechytrzyła mnie

1

@July_6_BcN nie widziałem na własne oczy, to nie wierzę.

2

@Safrani no ja tyle co kupuje sobie wodę będąc w pracy, bo pracodawca nie ma potrzeby nam zapewnić w cywilizowany sposób.

@heniusss krata browarów?

2

@Frimpong śmiechem, żartem, to może nie być aż taka tragiczna opcja dla Barcy

0

@Safrani to oczywiste, że płacisz za butelkę. Teraz jeszcze robią z Ciebie śmieciarza. No chyba, że nie będziesz chciał odzyskać tej kaucji

5

@Vurt normalnie boisko okazałoby się za krótkie

0

@Kgorecki2500 jakby pan Żurek z panem koniem mieli taką moc, to połowa pisu by dostała po wyroku. Pan Zbyszek byłby tym pierwszym

2

@Safrani sam thor syn Odyna

0

@adi7adi8 nie no. My się musimy mocno namęczyć w lidze. Rzadko mamy gładkie zwycięstwa

3

Ale co jak co. Przez tyle lat w Madrycie Carletto nie zaszkodził Barcelonie tak bardzo jak na obecnym zgrupowaniu kadry

2

@BulaKG może chodziło o rodrygo

2

@misterio od początku mi się wydawało, że Raphinha nie ma charakteru

7

Granie co 3 dni na takiej intensywności musi mieć konsekwencje. Piłkarze to nie roboty i bez odpowiedniej regeneracji nie da się być zdrowym przez cały sezon. Na 1000% Rapha jest tym z najbardziej profesjonalnych zawodników na świecie, więc problemu dopatrywałbym się właśnie w przemęczeniu. FIFA raczej nie pójdzie po rozum do głowy i nie ograniczy ilości spotkań, bo dla nich liczy się tylko kasa. No i jestem ciekawy jak kwestie brania towaru u piłkarzy. Można się oszukiwać, ale bez tego nie ma profesjonalnego sportu na najwyższym poziomie. Wniosek jest taki, że bez dwóch mocnych 11 ciężko nam będzie o zdobywanie pucharów co sezon. Mimo wszystko la liga to nie bundes, czy l1, że grają tam same ogóry, ze dwa średniaki i hegemon, który wygrywa mistrzostwo w kwietniu.

3

@Safrani Tobie i @Ilka nie wierzę, bo z Was stare Widzewioki

9

@Ilka elektroniczny dozór. Bobek kombinuje jak może
E: albo piszczy jak Stachurska rozkłada nogi :v

3

@BojanKriKicz nie ma dowodów na to, że @clyde @July_6_BcN @agaFCB @DariaFCB @Ilka i cała reszta to kobiety

11

@clyde mamy jakiś dziwny układ, Ty piszesz o żydach, a ja dostaje bany :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?