Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Who_you_mam łatwa droga do pucharów. Leszcz dupy z ławki nie podniesie, a nasze dzieciaki będą zdobywać mu tytuły
1
@TR3YWAY a utrzymaj taką formę przez cały rok. Poza tym jak zaczynał w Madrycie, to miał bardzo dobrą sylwetkę
1
@Rifek sprawdź ;)
2
@Luciano99 po 4 top
5
@Kgorecki2500 uważaj, bo Ci współlokatorzy opierdzielą
1
@Kessie nie no. Coś tam musi mieć
1
@July_6_BcN że trzeba dalej być #teampiwniczak
1
@Comentateiro fur deutshland
2
@Frimpong @Kgorecki2500 opinia?
1
@July_6_BcN już
1
@July_6_BcN chyba muszę usiąść i pomyśleć na spokojnie
0
@NeroTFP1 ale co dochodził od zagrań Messiego, to jego
0
@Laminedependencia paradoksalnie, to chyba też niedobrze
1
@July_6_BcN no i przechytrzyła mnie
1
@July_6_BcN nie widziałem na własne oczy, to nie wierzę.
2
@Safrani no ja tyle co kupuje sobie wodę będąc w pracy, bo pracodawca nie ma potrzeby nam zapewnić w cywilizowany sposób.
@heniusss krata browarów?
2
@Frimpong śmiechem, żartem, to może nie być aż taka tragiczna opcja dla Barcy
0
@Safrani to oczywiste, że płacisz za butelkę. Teraz jeszcze robią z Ciebie śmieciarza. No chyba, że nie będziesz chciał odzyskać tej kaucji
5
@Vurt normalnie boisko okazałoby się za krótkie
0
@Kgorecki2500 jakby pan Żurek z panem koniem mieli taką moc, to połowa pisu by dostała po wyroku. Pan Zbyszek byłby tym pierwszym
2
@Safrani sam thor syn Odyna
0
@adi7adi8 nie no. My się musimy mocno namęczyć w lidze. Rzadko mamy gładkie zwycięstwa
3
Ale co jak co. Przez tyle lat w Madrycie Carletto nie zaszkodził Barcelonie tak bardzo jak na obecnym zgrupowaniu kadry
2
@BulaKG może chodziło o rodrygo
2
@misterio od początku mi się wydawało, że Raphinha nie ma charakteru
7
Granie co 3 dni na takiej intensywności musi mieć konsekwencje. Piłkarze to nie roboty i bez odpowiedniej regeneracji nie da się być zdrowym przez cały sezon. Na 1000% Rapha jest tym z najbardziej profesjonalnych zawodników na świecie, więc problemu dopatrywałbym się właśnie w przemęczeniu. FIFA raczej nie pójdzie po rozum do głowy i nie ograniczy ilości spotkań, bo dla nich liczy się tylko kasa. No i jestem ciekawy jak kwestie brania towaru u piłkarzy. Można się oszukiwać, ale bez tego nie ma profesjonalnego sportu na najwyższym poziomie. Wniosek jest taki, że bez dwóch mocnych 11 ciężko nam będzie o zdobywanie pucharów co sezon. Mimo wszystko la liga to nie bundes, czy l1, że grają tam same ogóry, ze dwa średniaki i hegemon, który wygrywa mistrzostwo w kwietniu.
3
@Safrani Tobie i @Ilka nie wierzę, bo z Was stare Widzewioki
9
@Ilka elektroniczny dozór. Bobek kombinuje jak może
E: albo piszczy jak Stachurska rozkłada nogi :v
3
@BojanKriKicz nie ma dowodów na to, że @clyde @July_6_BcN @agaFCB @DariaFCB @Ilka i cała reszta to kobiety
11
@clyde mamy jakiś dziwny układ, Ty piszesz o żydach, a ja dostaje bany :v