0

@macio_944 a jak Laporta robi takie pląsy, to dajesz zielone

2

@Bolton a Ty byś chciał być czelsiokiem?

2

@Bykunn @Kgorecki2500 przyszli marudy

0

@July_6_BcN bzdury, alkoholicy są szczupli. Sławek żre jak knur

0

@Nazio_87 dobrze mówi

0

@Kgorecki2500 ten se majtki kupił

1

@Nazio_87 a ja dalej swoje, że ten wzrost jest akurat mega atutem

1

Brak takiej dyskusji

0

@LAMC_10 idź Ty do dermatologa, a później zgol rude włosy

7

@Luciano99 grałbym we wszystkie

1

@majkiii ciekawe, czy do budowy stadionu są wykorzystywane elektronarzędzia firmy bosh

0

@Aragorn33 ooo, mój ulubieny lobbysta się załapał

1

@Comentateiro ja bym się nie zdziwił jakbyś miał na imię Jarosław :D

1

@kanver_ oczywiście, że to tylko i wyłącznie wina rudego zdrajcy Narodu Polskiego

1

@partymaker no, jakby człowiek miał bojkotować wszystko co niemieckie, to byśmy musieli cofnąć się o jakieś 200 lat :P

12

Mam czutkę, że ze Szwedami 0:1. Bramka Zlatana po asyście Ljungberga w 69 minucie :/

0

@Toretto nikt im za 17 latka z Polski nie zapłaci dużych pieniędzy. Zwłaszcza, że większe gwiazdy ligi portugalskiej przepadały w mocniejszych ligach

0

@LAMC_10 patrząc na to, że ma talent i obecnie jest w naszym zasięgu finansowym, to moznaby zaryzykować z transferem

0

@Rifek przeczytaj jeszcze raz

1

@July_6_BcN jak to jest, że znowu nasza gówno dyskusja przyczyniła się do podbicia czyjegoś wpisu do gorących?

0

@MateS kto jest kurła synem kogo?

1

@July_6_BcN ale do Interu się przyznajesz?

1

Nie pytają cię o imię

5

@Kapitan hawk przecież jakby JE Karol Nawrocki to zawetował przed świętami, to by Niemiec miał permanentną erekcję.

Mam nadzieję, że te regulacje cen, to będzie martwy zapis. Najpierw niech się wezmą za kolegów w Orlenie za podnoszenie marży

3

@sebasarna la vida loca

1

@July_6_BcN jak nie ma Brazola, to Pedri musi grać z Rashem. Twój pech rezonuje na cała drużynę. Porażka z Interem to też Twoja wina

2

@JimMorrisonFCB dwa ruchy i suchy?
@July_6_BcN ale mogłabyś przestać powodować kontuzje Pedriego i Raphinhy?

1

@LAMC_10 nie do końca ma to sens. Jeżeli baryłek ropy jest więcej niż było przedtem, to powinna być tańsza. Nerwowe ruchy na giełdzie też nie powinny mieć znaczenia, bo po miesiącu raczej już by było wiadomo co i jak. Oczywiście nie będę robił z siebie głupka, bo ta wojna ma bezpośredni wpływ na ceny, ale takie wpisy zalatują mi typowym araszowaniem - byle rzucić oszczerstwem i okej

12

@LAMC_10 chłop osiągnął wszystko, a będą go pamiętać również za nawiedzoną żonę

13

@Pedri16Future powinien to zwrócić z odsetkami i jakąś korektą inflacyjną, a osoba, która mu to przyznała powinna siedzieć na bezrobociu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?