Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde co dzisiaj na śniadanie?
1
Komentarz usunięty
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@MesQueUnClub_87 ale był gwarancją bramek, poszedł na skrzydło, czy rozegrał. Wystarczyło mu pół okazji do strzelenia bramki (żeby później przestrzelić setkę :v). Obawiam się, że Julek tego nie ma. Plus w Live sam wygrywał mecze
1
@Rupert_Haubica nie no, patrząc na prime Suareza i prime Lewego, to zdecydowanie Urugwajczyk. Tylko z el pistolero wygrały hamburgery i krócej był na topie.
5
Komentarz usunięty
0
@Hosh problem w tym, że on może być kolejnym do rozgrywania, a w polu karnym dalej nie będzie napastnika. Już wolałbym typowego egzekutora jak Haaland, a najlepiej kogoś uniwersalnego jak kiedyś Suarez. Tylko poza Barcą nic nie oglądam i nie wiem kto byłby dostępny :v
9
@Marusek ciepłe, rozgazowane piwo
7
Chyba wyświetliło mi się konto @macio_944 na xie
Pfffff, @BulaKG wyłącz te patronajty, bo znowu popsuli linki do twittera
4
@tbas jezu, to kodeinowcy jeszcze istnieją i ktoś z nimi sympatyzuje?
2
@Safrani psyna też mam. Jak mała śpi, to on nadrabia pieszczoty
1
@Safrani odkąd mam małego smroda w domu, to mogę oglądać co najwyżej tik toki, hehe
0
@FCB_dimiC nie patrz na to
0
@Safrani jakby nie patrzeć, to atakuje sojuszników Rosji
0
@Kgorecki2500 a gdzie pasztetowa na kajzerce?
0
@norbi77 odklejony, ale z perspektywy USA robi robotę. Szkoda, że cała reszta świata mu ten cyrk sponsoruje
1
@VegetaPolska jeszcze tego tu brakowało
1
@July_6_BcN a myślałaś nad porwaniem? Jakbyś mu zrobiła 365 dni, to może by się zakochał
0
@July_6_BcN a zasady?
0
@July_6_BcN nie przeszkadza Ci, że Pedri jest zajęty
0
@BulaKG co tam za świnkę wyrwałeś?
0
@July_6_BcN ale brutalnie sfrendzonowany
0
@July_6_BcN normalna rozmowa
0
@July_6_BcN nie prowokuj
0
@Eklerek podobno z kibicowania Arsenalowi się wyrasta
1
@Eklerek pokazałbyś jej swoją armatę?
4
@Kgorecki2500 bezczelni są
4
@Aequlibre no dobra, Wojciech Szczęsny to ja
1
@July_6_BcN nie wnikam jaka technika zrobisz to zdjęcie
3
@MateS @Kessie ?