Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani no i w czym problem? Niech wydrukuje 500 mld. Jeszcze na tanie mieszkania na wynajem starczy
3
@Kgorecki2500 żałosny jest. Gdyby nie to, że kiedyś kopnął prosto piłkę, to by co najwyżej ulice zamiatał
1
@Safrani a nie można wyjąć tych pieniędzy z bankomatu?
1
@MessiForeverTheBest tylko ciekawe, której. Lysy raczej nie do ruszenia po wygraniu Euro. W ogóle z takim składem nie ma szans, że odpadnie wcześniej niż 1/2 na MŚ
1
Guardioli ewidentnie przydałaby się zmiana otoczenia. Problem w tym, że została mu już tylko liga włoska i francuska. W PSG zadomowił się Lucho, a u makaronów nie będzie transferów. Ciekawe jak się potoczy dalsza kariera Pepa, bo nie wyobrażam sobie gdzie mógłby osiąść od nowego sezonu. Jako trenera Repki go nie widzę, bo tam to w ogóle będzie miał ograniczony zbiór piłkarzy.
0
@Ilka i gdzie jesteś? Ułożyłem już pierwszy poziom, a Ciebie nie ma
1
@Ilka klocki rozkładaj i lecimy
4
Wydaje mi się, że City potrzebuje Ter Stegena i de Jonga w pakiecie za 150 mln
6
@Frimpong Tibo dobry ziomek. Wygrzmoci babę kolegi, a później powie coś o wartościach i tak to się kręci
0
Ten Łunin to większa ciamajdą niż nasz Łoniaki. City musisz
4
@macio_944 jakby człowiek nie wiedział, że ona odpowiadała za taktykę, to by mógł opacznie zrozumieć:v
2
@macio_944 mnie zastanawia jakie kwity muszą mieć na sędziów, bo to niemożliwe, że każdy pajac z gwizdkiem jest ich kibicem
6
Dobra, czyli standardowo. Jak ktoś ma rozdupcyć madrycioków w LM, to musimy to sami zrobić. Gorzej jak ktoś nas zezłomuje po drodze XD
4
Ostatnio Pepe Pan Dziobak > Pep Guardiola. Chyba już zmęczenie materiału daje o sobie znać
0
@APTAPT z Pedrim, Yamalem i Raphinhą w drużynie zbliżyłby się do rekordu Messiego
0
Panie Haalandzie, wyślij madrycioków do domu
1
@Dari0G to jest największą wadą Pepa. Obmyśli dobry plan na mecz, w nocy przyśni mu się Haaland na defensywnym pomocniku i musi wszystko postawić na głowie
1
@Luciano99 wydaje mi się, że do zależy od tej drugiej drużyny. Jak nie masz nic do stracenia, to nie kalkulujesz i idziesz na maxa. Za to drużyna, która ma sporą przewagę wpuści 1 gola, cały czas ma ten luz, ale po 2 już jest incydent kałowy, a przeciwnik coraz bardziej się nakręca. My wyszliśmy na Atleti jakby od tego meczu zależały losy wszechświata i nie było tak, że oni przestali umieć grać w piłkę
0
@gumaz Lipton yellow label.
3
To co, City dzisiaj +30 strzałów, 70% posiadania, wylew Dollarumy i Real z awansem?
0
@Chimera @directedbyfcb a no to wiem. Wpadłem, szybko zrobiłem obiad i zbieraliśmy się do mycia Małej. Chciałem za wczasu odpalić jedyny słuszny streaming, a tam nie ma Barcelony w rozpisce. Dopiero teraz mam czas się wyżalić xD
1
A wiecie, że specjalnie spieszyłem się do domu, bo myślałem, że dzisiaj gramy? Dramat
0
@Faro jedyne co nas może powstrzymać to Flip i Flap na 9
5
@Kessie Arteta, czy kuflowe?
5
@Lisek do tej pory mnie trzęsie po Liverpoolu
3
@Bolton bo to nie było o Tobie
3
Witam szanownych Państwa
2
@blakkudium @Kessie ja nie z tych, ale pan nazinho udowadnia, że kolor skóry ma przełożenie na iq
1
U niemca wiek emerytalny to również 65?
2
@Toretto dobra, nie chce mi się czytać w całości, bo to jest w ogóle nie na temat. Te oszołomy głosują za zaciągnięciem pożyczki nie znając jej warunków. Poza 3%. Nie mają pojęcia o niczym. Mamy kosmiczny deficyt, a oni dokładają monstrualne zobowiązanie. Wiesz jak się to skończy jak nam się budżet nie zepnie? Oni nie wiedzą i robią szopkę pod wybory. KPO, które miało iść na inwestycje przejedliśmy