1

@Kapitan9 ale my obecnie nie mamy alternatywy. To, że dzieciak zagrał spoko spotkanie ze zdominowaną Sevillą nie znaczy, że mamy sprzedać jednego z najlepszych PO na świecie.

1

@Kapitan9 bo nie sprzedaje się tych z topu

1

@michal26 wiesz no, mieliśmy punkt odniesienia do pierwszej kadencji. Wtedy nie było wcale źle

10



Oglądaliście już to nowe Peaky Blinders?

3

@Kapitan9 jeszcze sprzedajmy Raphinhe, bo dostaniemy ze 100 mln, a przy okazji można wyrwać z 250 za Yamala. Brzmi jak plan

5

@Safrani Trochę nie chce mi się wierzyć, że wszystkie rządy uwalają to bez nacisków z zewnątrz. Jedyne co, to to jest ryzykowna inwestycja, bo teraz zaczniesz, a sukces odtrąbi ktoś za kilkanaście lat.

Taki atom odmienia wszystko. Jakie to by było ożywienie gospodarcze…

1

@mekston rum się skończył. Teraz parzy herbatę

9

@Safrani tak poważnie, to moim skromnym zdaniem od lat powinniśmy pchać się w atom. Ale wiadomo, to nie jest koszerne, bo od reaktorów jądrowych niedaleko do bomb, a na to nam nasi sojusznicy i przyjaciele ze wschodu nie pozwolą. Po co komu silna Polska?

5

@Safrani nie wierzę Ci, bo Ty jesteś za Widzewem.

3

@wyrek no właśnie dlatego, że ich to nie dotknie. Szczekający na wszystko Sikorski weźmie dupę w troki i przeniesie się do Juesej. Reszta do Niemiec albo na Węgry. Tylko my będziemy żreć gruz, o który będziemy się bić z cyganami

7

@marcin62 robią te nowe gry, wymyślają nowe technologie, a i tak wszystko wygląda jak gówno przy RDR2 z 2018 roku

8

@michal26 zawsze mówiłem, że największą zaletą Trumpa jest nieprzewidywalność. I miałem rację - nie przewidziałem, że będzie taki pierdolnięty w drugiej kadencji

4

@Arkon dzisiaj usłyszałem z ust Trumpa, że Iran nie ma ani wojska, ani sprzętu, ani przywódców, ale hej, hej - przypłyńcie do cieśniny nam pomóc, bo sobie nie radzimy z ostrzałem Iranu. Pomarańczowy próbuje grać w szachy 5d i osłabiać Rosję i Chiny pośrednio przez ich sojuszników, ale póki co, to on się nadaje do gry w bierki.

1

@Laminedependencia czyli da się być jeszcze brzydszym Winicjuszem

9

@urbipl hej brygada, uśmiechnijcie się!
Weźmy jeszcze pożyczkę z safe, to nas na nic nie będzie stać. Zamiast kwoty wolnej zaraz zrobią nam 50% podatku dochodowego xD

3

@Arkon to by było trzeba zapytać kogoś kto się zna. Pewnie jakby obciąć te wszystkie przywileje górników i etsy okazałoby się, że węgiel jest opłacalny. Nawet jakieś dobre filtry by się znalazły, żeby nie truć planety, ale to ktoś mądrzejszy musiałby się wypowiedzieć. Ja obecnie jestem ekspertem od bliskiego wschodu, więc nie odpowiem Ci na Twoje pytanie.

3

@Arkon fedrować, fedrować, fedrować!

2

@pluszek jak oni w życiu kredytu nie mieli, bo wszystko ukradli. Skąd mają wiedzieć, że jak bierzesz na 3%, to nie oddajesz 3%?

1

@July_6_BcN dzieciństwo spędzone na wolumenie odcisnęło piętno na reszcie mojego życia

2

@July_6_BcN @BulaKG wydaje wszystko na patrona strony fcbarca kom i wypłaca mi w herbach

4

@VegetaPolska jakbyście się perfekcyjnie dogadywali, to by Ci nie smęciła, że za daleko mieszkasz. To nie w tym problem Byku.

Musisz być facetem. Popatrz na mnie, rozgryzłem @July_6_BcN że jej zależy na atencji, więc ją ignoruje i codziennie rano dostaje nowe zdjęcie stópek, które sprzedaje @BulaKG

Tu trzeba sposobem. Jak coś, to możesz wysłać koleżance zdjęcie kopyta (nie @July_6_BcN tylko tej Twojej)

2

@Kgorecki2500 zwłaszcza, że Niemcom nie idzie na pustyni

1

@VegetaPolska przecież my tu chcemy dobrze

1

@Rupert_Haubica przecież to Lewy ma najwięcej do powiedzenia w tej spółce. W stor9 70% udziałów ma 5in9, a tam jakieś 99 ma Bobek. Także to on ma wpływ i dominujące prawo głosu w spółce ZOO i co za tym idzie komandytowej. Jeżeli otoczył się złymi doradcami to go w żaden sposób nie tłumaczy. Już nie chce mi się i szkoda czasu sprawdzać wyników finansowych w e-krs, ale nie ma co wybielać Roberta jak spółki nie wypłacają hajsu

4

@July_6_BcN Szwagier wystartuje za 5 lat

2

Mówiłem już kiedyś, że nie ma gorszego szefa niż baba?

1

@Cule1234 to dawaj tego Haalanda

2

@Encore kurde, a spodziewałem się, że znowu jakiś śmieszek wstawił jęczącą babę

0

@BulaKG a co Ty masz za odznakę tam przy nicku?

0

@daniel32778 chyba mogą mieć tylko po dwie kadencje pod rząd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?