Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czawi na zawsze w moim serduszku. Szacun za piękną karierę piłkarską i jeszcze większy za pomoc klubowi, który był w ciemnej dupie za Koemana. Mało kto by się tego podjął.
1
@Gibbon_FCB wydaje Ci się
2
Może lepiej próbować wyciągnąć tego Oskiego z Porto, a nie kupować Rashforda ;P
0
@4drian0 a gdzie ty wsadzasz tego ogórka?
O boże, o kurła!!!!!111
1
@Bykunn szkoda mi czasu, żeby to włączać, tylko zawsze śmieszy Sikorski krytykujący innych za gadanie bzdur
0
@Pawlak1992 ważne, że chłop z babą, a nie dwa chłopy
0
@Kapitan hawk Radzio nie potrzebuje doradców, bo bez ich pomocy często bredzi :P
1
@Kgorecki2500 i to jest ta straszna gra?
2
@July_6_BcN dobrze nam wszystkim zrobiła tą rozłąka. Przypomnieliśmy sobie co naprawdę liczy się w życiu
0
@July_6_BcN całe szczęście bez atencji więdniesz i nie dajesz o sobie zapomnieć:*
0
@Damian11 czekaj, już do nich dzwonię
0
@TR3YWAY uwielbiam ten uśmiech @July_6_BcN
6
Ja nie wierzę, że on to wszystko robi na serio
0
@Arden o argument nie zapytałeś.
Nie chce gościa, który ma prawie 32 lata, któremu będzie trzeba dać jeden z najwyższych kontraktów w drużynie, a za 2-3 lata może być problem z wypchnięciem go, bo przestanie dowozić. Lepiej Ci?
0
@Luciano99 Araujo jeszcze bym zostawił. O ile będzie zbierał minuty i grał solidnie. Z tej trójki tylko on pokazał, że potrafi ogarniać przez dłuższy czas
0
@partymaker @Arden nie, nie oglądam i nie zmienia to faktu, że go tu nie chce
0
@Chimera dobrze, nie będę. Nadal uważam, że można lepiej wydać te 30 mln
0
@Arden przestańmy zbierać wszystkie odpady z innych drużyn. Nie bez powodu lysy już go nie chce
0
@Chimera rekin może tam zagrać raz na kilka spotkań. Na upartego, to nawet Balde lub Cancelo
0
@Chimera ale mamy też innych zawodników, których można przestawiać po pozycjach
0
@Kazragore może w końcu Roony by pograł
5
@Arden +1 zł do ceny paliwa
2
Robercik, pokaż Munuerze numer z palcem
1
Dobrze, że gramy dzisiaj akurat z baskami. Obie drużyny wymęczone po półfinałach
0
Hansi się w tańcu nie pierdoli
2
Szkoda, że z realem nie byli tacy skrupulatni
1
@sokot to jeszcze dzieciak, ale widać w nim te ruchy. Byle grał jak najwięcej z Pedrim
2
Kurczę, z tego Bernala to może być taka lepsza wersja Busiego
1
Po ostatnim meczu ciężko się to dzisiaj ogląda
1
@Vegeta88 mniam