Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ViscaelBarca2007 tylko Haaland
15
@macio_944 jakbyśmy wyszli z takim nastawieniem, to ten mecz w powtórkach leciałby na pornhubie
12
@BojanKriKicz żeby Flick im nie odpalił wunderwaffe w sobotę o 21
1
@July_6_BcN Pedri rozmasowany?
2
@Karol145 no takie 8-9/10
0
@Azi Klopp to musi codziennie dostawać SMS-y z życzeniami udanego dnia od pereza. Plus wszystkie święta i imprezy okolicznościowe xD
3
Co jak Embape wypadnie do końca sezonu, a Baby Shark czując krew zdobywa pichichi?
Najważniejsze trofeum madrycioków zagrożone
0
@gumaz nie no, to chyba fejur
0
@bartekvisca nie wiem, czy Balde nie byłby lepszy jako PS. Mógłby wtedy łamać do środka i miałby mniej zadań obronnych. Chłopak ma prawą nogę tylko do podpierania i to mu często przeszkadza, bo musi się zatrzymać, obrócić i dopiero podaje.
0
@Spacedragon Lewy to świetny egzekutor, ale Kane jest bardziej wszechstronny. Kwestia czego bardziej potrzeba w drużynie
0
@Azazel_Pazuzu to on nie gra jako nasz 12 zawodnik? Takie rozczarowanie
0
@Derean z czystym sumieniem można sprzedać Holendra o ile znajdą się jacyś naiwni.
2
@Bobo25 Pedriego by musieli znosić z boiska. W końcówce już nie dawał rady
0
@Kow_aLL jeszcze Alvarez grał pod transfer
3
W ogóle ten wielki Lookman wyglądał wczoraj jakby jakiegoś randomowego gościa wyciągnęli nie wiem - z jakiejś wulkanizacji, czy cholera wie skąd i wsadzili w koszulkę Atleti.
1
@elplacek44 pewnie nic by się nie zmieniło, bo Urugwajo poza warunkami fizycznymi nie ma nic z napastnika. Na końcówki do wrzutek i zbijania piłki do kolegi obok jest świetna opcja, ale z jakiegoś powodu gra na śo, a nie na 9
0
@Criss18Barca a co to za różnica, czy to będzie Atleti, czy Baskowie?
0
Trzeba przyznać, że jak mamy defensywnego pomocnika i Pedriego, to gra obronna jest okej. Oczywiście materace wchodziły w pole karne, ale po pierwsze primo, to my musieliśmy atakować całym zespołem, a po drugie secundo oni mają takie armaty w ataku, że byliby pipami, żeby nie być w stanie atakować
0
@clyde nie płacze. Tylko po raz kolejny sędzia miał wpływ na ostateczny rezultat
70
I teraz możemy podziękować za anulowanie bramki na 1-4
0
Camp nou też nie jak Camp nou. Na tygodniu nie ma turystów, to jest doping
0
@July_6_BcN dobra, lepiej motywuj tam dalej narzeczonego. Jeszcze 3 razy musi otworzyć obronę Atleti
1
Laporta zamiast jeździć ciągnikiem powinien wprowadzić się do Haalanda na kwadrat i ściągać go do nas
3
@Vegeta88 Wojtas ze szlugiem w zębach stworzy większe zagrożenie
0
@July_6_BcN i będą plotki, ploteczki xD
0
@konajoncek dzisiaj nie jest wstyd być najgorszym w Barcelonie
0
@July_6_BcN a nie jak widzisz powiadomienia ode mnie?
3
Wrócił Pedrito, wróciła radość na Camp Nou
8
To walimy ich na pizdę. Nie ma innej możliwości
3
@macio_944 @Comentateiro