3

@ViscaelBarca2007 tylko Haaland

15

@macio_944 jakbyśmy wyszli z takim nastawieniem, to ten mecz w powtórkach leciałby na pornhubie

12

@BojanKriKicz żeby Flick im nie odpalił wunderwaffe w sobotę o 21

1

@July_6_BcN Pedri rozmasowany?

2

@Karol145 no takie 8-9/10

0

@Azi Klopp to musi codziennie dostawać SMS-y z życzeniami udanego dnia od pereza. Plus wszystkie święta i imprezy okolicznościowe xD

3

Co jak Embape wypadnie do końca sezonu, a Baby Shark czując krew zdobywa pichichi?
Najważniejsze trofeum madrycioków zagrożone

0

@gumaz nie no, to chyba fejur

0

@bartekvisca nie wiem, czy Balde nie byłby lepszy jako PS. Mógłby wtedy łamać do środka i miałby mniej zadań obronnych. Chłopak ma prawą nogę tylko do podpierania i to mu często przeszkadza, bo musi się zatrzymać, obrócić i dopiero podaje.

0

@Spacedragon Lewy to świetny egzekutor, ale Kane jest bardziej wszechstronny. Kwestia czego bardziej potrzeba w drużynie

0

@Azazel_Pazuzu to on nie gra jako nasz 12 zawodnik? Takie rozczarowanie

0

@Derean z czystym sumieniem można sprzedać Holendra o ile znajdą się jacyś naiwni.

2

@Bobo25 Pedriego by musieli znosić z boiska. W końcówce już nie dawał rady

0

@Kow_aLL jeszcze Alvarez grał pod transfer

3

W ogóle ten wielki Lookman wyglądał wczoraj jakby jakiegoś randomowego gościa wyciągnęli nie wiem - z jakiejś wulkanizacji, czy cholera wie skąd i wsadzili w koszulkę Atleti.

1

@elplacek44 pewnie nic by się nie zmieniło, bo Urugwajo poza warunkami fizycznymi nie ma nic z napastnika. Na końcówki do wrzutek i zbijania piłki do kolegi obok jest świetna opcja, ale z jakiegoś powodu gra na śo, a nie na 9

0

@Criss18Barca a co to za różnica, czy to będzie Atleti, czy Baskowie?

0

Trzeba przyznać, że jak mamy defensywnego pomocnika i Pedriego, to gra obronna jest okej. Oczywiście materace wchodziły w pole karne, ale po pierwsze primo, to my musieliśmy atakować całym zespołem, a po drugie secundo oni mają takie armaty w ataku, że byliby pipami, żeby nie być w stanie atakować

0

@clyde nie płacze. Tylko po raz kolejny sędzia miał wpływ na ostateczny rezultat

70

I teraz możemy podziękować za anulowanie bramki na 1-4

0

Camp nou też nie jak Camp nou. Na tygodniu nie ma turystów, to jest doping

0

@July_6_BcN dobra, lepiej motywuj tam dalej narzeczonego. Jeszcze 3 razy musi otworzyć obronę Atleti

1

Laporta zamiast jeździć ciągnikiem powinien wprowadzić się do Haalanda na kwadrat i ściągać go do nas

3

@Vegeta88 Wojtas ze szlugiem w zębach stworzy większe zagrożenie

0

@July_6_BcN i będą plotki, ploteczki xD

0

@konajoncek dzisiaj nie jest wstyd być najgorszym w Barcelonie

0

@July_6_BcN a nie jak widzisz powiadomienia ode mnie?

3

Wrócił Pedrito, wróciła radość na Camp Nou

8

To walimy ich na pizdę. Nie ma innej możliwości

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?