0

@Popitek12 stawiaj, że Arsenał wygra mistrza

2

@mrboom prawie 2 miesiące
@MessiForeverTheBest ta, mam się z nią dzielić?

0

Żadne szumisie, kołysanki, melodyjki. Moją córcię najlepiej usypia karcher wd3

5

@Bolton no i okej

4

@Arkon Przybylska i zamykam dyskusję

2

@Lanosss najlepszy

0

Chodź na piwko,
Na przeciwko …

0

@Tasde nie che mi się tego słuchać, ale bardziej intryguje mnie Twój wpis, bo chyba nie bardzo czaje. Że Rokita to pisior i jego rząd brał kredyty w USA?

1

@Comentateiro a w Bawarii jaka pogoda?

4

@Eklerek Arteta do 2137

8

Kurde, przeczytałem, że Barca podjęła działania w walce z lgbt, a później takie rozczarowanie

3

@LAMC_10 to specjalnie, to jest stara atencjuszka :D

8

@Jakchcesz hmmm, zaraza

1

@Borneo pół dnia można pisać co jest nie tak, a Flick i tak daje radę

1

@Frimpong tak, lubię ten dreszczyk emocji jak wychodzimy na drugie połowy z wynikiem 0:2 :d

0

@Kamiloza91 dobrze Byku

2

Ej, a może ustalimy, że ostatnia forma Barcy jest wynikiem takiego samego mentalu jaki ma Arsenal? Już nawet mam winnego, więc moglibyśmy dokonać samosądu na @Kessie jak to było za dawnych lat.

3

@Kapitan hawk no, a najbardziej obiektywni wychodzą z nory jak Barcelonie nie idzie

0

@JaTylko jeżeli szkalowaniem jest mówienie jaki ma kolor skóry, to źle to o tym kolorze skóry świadczy

1

@Kapitan hawk z drugiej strony - mógłbyś się nawrócić

W sensie jakbyś się urodził madryciokiem

1

Dobry ten Inter xD

4

@Kessie dla mnie Ty jesteś biały

47

Wiecie, że jakby nie było czarnych ludzi, to by nie było rasizmu?

1

@Roobo jak on tak bardzo chce do tej platformy, to niech się zapisze, a nie bawi się w przystawki

0

@Azazel_Pazuzu a tak pytam, bo oglądałem skrót. Oczywiście tak wycięli, że nie było powtórki i dobrego ujęcia

0

Winicjusz to nie powinien był wylecieć wczoraj z boiska?

0

@July_6_BcN oj tam, pisz

4

@July_6_BcN od tindera do Lorda Kessiora, nieźle

2

W ogóle to brakuje mi też trochę zmienności pozycji. Mogliby Rapha z Yamalem i Baby Sharkiem wymieniać się w ataku co by trochę utrudnić życie obrońcom. Poza tym pierwsza dwójka zyskuje jak atakuje ze środka, a Ferran bez znaczenia. Ostatnio gra tak, że w trakcie mógłby siedzieć na ławce i byłby ten sam efekt :P

0

@MichuZ44 jak mam bronić kiedy ich jest więcej?

Nie ma co się dziwić, że tracimy tyle bramek i przeciwnik ma tyle okazji. Potrzebny DM na wczoraj. Bez Pedriego i Erica w drugiej linii to jest dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?