Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 stawiaj, że Arsenał wygra mistrza
2
@mrboom prawie 2 miesiące
@MessiForeverTheBest ta, mam się z nią dzielić?
0
Żadne szumisie, kołysanki, melodyjki. Moją córcię najlepiej usypia karcher wd3
5
@Bolton no i okej
4
@Arkon Przybylska i zamykam dyskusję
2
@Lanosss najlepszy
0
Chodź na piwko,
Na przeciwko …
0
@Tasde nie che mi się tego słuchać, ale bardziej intryguje mnie Twój wpis, bo chyba nie bardzo czaje. Że Rokita to pisior i jego rząd brał kredyty w USA?
1
@Comentateiro a w Bawarii jaka pogoda?
4
@Eklerek Arteta do 2137
8
Kurde, przeczytałem, że Barca podjęła działania w walce z lgbt, a później takie rozczarowanie
3
@LAMC_10 to specjalnie, to jest stara atencjuszka :D
8
@Jakchcesz hmmm, zaraza
1
@Borneo pół dnia można pisać co jest nie tak, a Flick i tak daje radę
1
@Frimpong tak, lubię ten dreszczyk emocji jak wychodzimy na drugie połowy z wynikiem 0:2 :d
0
@Kamiloza91 dobrze Byku
2
Ej, a może ustalimy, że ostatnia forma Barcy jest wynikiem takiego samego mentalu jaki ma Arsenal? Już nawet mam winnego, więc moglibyśmy dokonać samosądu na @Kessie jak to było za dawnych lat.
3
@Kapitan hawk no, a najbardziej obiektywni wychodzą z nory jak Barcelonie nie idzie
0
@JaTylko jeżeli szkalowaniem jest mówienie jaki ma kolor skóry, to źle to o tym kolorze skóry świadczy
1
@Kapitan hawk z drugiej strony - mógłbyś się nawrócić
W sensie jakbyś się urodził madryciokiem
1
Dobry ten Inter xD
4
@Kessie dla mnie Ty jesteś biały
47
Wiecie, że jakby nie było czarnych ludzi, to by nie było rasizmu?
1
@Roobo jak on tak bardzo chce do tej platformy, to niech się zapisze, a nie bawi się w przystawki
0
@Azazel_Pazuzu a tak pytam, bo oglądałem skrót. Oczywiście tak wycięli, że nie było powtórki i dobrego ujęcia
0
Winicjusz to nie powinien był wylecieć wczoraj z boiska?
0
@July_6_BcN oj tam, pisz
4
@July_6_BcN od tindera do Lorda Kessiora, nieźle
2
W ogóle to brakuje mi też trochę zmienności pozycji. Mogliby Rapha z Yamalem i Baby Sharkiem wymieniać się w ataku co by trochę utrudnić życie obrońcom. Poza tym pierwsza dwójka zyskuje jak atakuje ze środka, a Ferran bez znaczenia. Ostatnio gra tak, że w trakcie mógłby siedzieć na ławce i byłby ten sam efekt :P
0
@MichuZ44 jak mam bronić kiedy ich jest więcej?
Nie ma co się dziwić, że tracimy tyle bramek i przeciwnik ma tyle okazji. Potrzebny DM na wczoraj. Bez Pedriego i Erica w drugiej linii to jest dramat.