Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB jak dajesz radę sam z dzieciakami?
1
@agaFCB no ale powiesz w końcu, czy fajny? Bo dalej czekam
0
@FcPortoFan1999 nie da się opowiedzieć o Widzewie i Cracovii bez mieszania do tego żydów
0
@FcPortoFan1999 ale o żydach się wypowie
1
@FcPortoFan1999 zapytajmy eksperta
@Bolton
2
@Kessie Honda, Honda, szybsza niż wyglonda
0
Komentarz usunięty
2
@BORO_12 Cancelo ma dużo jakości i u Flicka może odpalić. Tylko kwestia, czy głowa dojedzie
3
@Kessie a no tak xD
4
@Kgorecki2500 a @Kessie emu jakbyś dostarczył? Bezdomni nie mają adresu
6
@Kgorecki2500 przecież ktoś to zamówił i opłacił, a Ty bezczelnie mu to pożerasz
8
@Comentateiro a może tego sympatycznego pana na 9?
5
@Bolton podobno „Koń z Valony” to dobry tytuł
1
@allien18 w ogóle chłop to jest fenomen. Uchodzi za jednego z najlepszych, zarabia ogromne pieniądze, a chyba jeszcze nigdy nie wziął odpowiedzialności na siebie. Taki przezroczysty pomocnik. Potrafi zagrać dobry mecz, ale nigdy nie będzie takim liderem jakim jest chociażby Pedri.
5
@allien18 a do obrony jak wraca
0
@Popitek12 stawiaj, że Arsenał wygra mistrza
2
@mrboom prawie 2 miesiące
@MessiForeverTheBest ta, mam się z nią dzielić?
0
Żadne szumisie, kołysanki, melodyjki. Moją córcię najlepiej usypia karcher wd3
5
@Bolton no i okej
4
@Arkon Przybylska i zamykam dyskusję
2
@Lanosss najlepszy
0
Chodź na piwko,
Na przeciwko …
0
@Tasde nie che mi się tego słuchać, ale bardziej intryguje mnie Twój wpis, bo chyba nie bardzo czaje. Że Rokita to pisior i jego rząd brał kredyty w USA?
1
@Comentateiro a w Bawarii jaka pogoda?
4
@Eklerek Arteta do 2137
8
Kurde, przeczytałem, że Barca podjęła działania w walce z lgbt, a później takie rozczarowanie
3
@LAMC_10 to specjalnie, to jest stara atencjuszka :D
8
@Jakchcesz hmmm, zaraza
1
@Borneo pół dnia można pisać co jest nie tak, a Flick i tak daje radę
1
@Frimpong tak, lubię ten dreszczyk emocji jak wychodzimy na drugie połowy z wynikiem 0:2 :d