Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@macio_944 @Comentateiro
1
Patrząc na Yamala, to ramadan powinien trwać cały rok
0
Dawno nie byłem taki nakręcony jak dzisiaj :D
1
Yamal to jest kozak
3
@Kessie no i chuj wielki. Można wyłączać
3
Dobra, na wszelki wypadek pora na czary:
@Luciano99 dzisiaj czutka na atleti?
1
I jak tu w nich nie wierzyć?
3
@heniusss dlatego szkoda, że Eryczka nie będzie. Jakby on, Rash, Rapha, Fermin i Bernal trochę postrzelali z dystansu, to by bramkarz mógł mieć kłopoty.
4
@EzioAuditoreDF Coutinho lekko uśmiechnięty
2
Ciekawi mnie tylko jaki pomysł ma Cholo na ten mecz. Czy ruszą na nas, żeby wklepać nam 5 bramkę i zrobić zjazd do bazy, czy staną w 10 w polu karnym i wywalone jajca.
0
@Eklerek tylko Kesior prace w piątek kończy w niedzielę wieczorem
0
@Roobo i chyba go pochłonęło, bo nawet się nie odnosi
0
@4drian0 vamos vini
0
@tomek8756 a ten pojeb, to nie dobierał się do tego Strusia?
1
@July_6_BcN no 15 ziko za eleven przeżyje. To co na c+ leci, to sobie człowiek musi jakoś radzić ;P
0
@PIWOSZ89 hmmm, zaraza
1
@PIWOSZ89 ale tak, że tylko i wyłącznie?
3
Szczęście w nieszczęściu, że madrycioki dzisiaj grają. Przypadkowo zauważyłem, że skończył mi się pakiet eleven i z rana będę nadupcał do operatora kablówki
0
@Czyhrynski zaklepiemy się pod polem karnym i może strzelimy dwie bramki po akcjach Yamala i Raphy :P. Już chyba wole Rasha na 9. Przynajmniej by oddawał strzały i wnieślibyśmy parę kg w pole karne Kotletico
1
@gumaz w sushi nie ma białego sosu, Poppers dwa kroki przed całym światem
5
@ViscaBarca123 Messi też grał na poziomie nieosiągalnym dla nikogo innego, a wiecznie było marudzenie
4
@ViscaBarca123 może przestańmy nakładać presję na kolejnego dzieciaka i zacznijmy cieszyć się jego grą?
0
@APTAPT tylko ponoć do tej pory nie ma ustalonych warunków finansowania, a te 3%, to są przypuszczenia
0
@reloaded Rash ma młotek w nodze i potrafi świetnie dograć, ale baaardzo często podejmie dziwne decyzje
4
@CLS63AMG wg mnie kraje zachodnie nie powinny układać życia ludziom na bliskim wschodzie, bo to zupełnie inna mentalność i kultura
0
@draxidox co w ogóle znaczy to fafo?
1
@Kapitan hawk wydaje mi się, że to wszystko wina realu (a tak serio to żydów)
0
Ehhhh, wszystko wina żydów…
1
@July_6_BcN każdy wie jak jest
2
@Bykunn nie tak bardzo jak la bamba