3

1

Patrząc na Yamala, to ramadan powinien trwać cały rok

0

Dawno nie byłem taki nakręcony jak dzisiaj :D

1

Yamal to jest kozak

3

@Kessie no i chuj wielki. Można wyłączać

3

Dobra, na wszelki wypadek pora na czary:

@Luciano99 dzisiaj czutka na atleti?

1

I jak tu w nich nie wierzyć?

3

@heniusss dlatego szkoda, że Eryczka nie będzie. Jakby on, Rash, Rapha, Fermin i Bernal trochę postrzelali z dystansu, to by bramkarz mógł mieć kłopoty.

4

@EzioAuditoreDF Coutinho lekko uśmiechnięty

2

Ciekawi mnie tylko jaki pomysł ma Cholo na ten mecz. Czy ruszą na nas, żeby wklepać nam 5 bramkę i zrobić zjazd do bazy, czy staną w 10 w polu karnym i wywalone jajca.

0

@Eklerek tylko Kesior prace w piątek kończy w niedzielę wieczorem

0

@Roobo i chyba go pochłonęło, bo nawet się nie odnosi

0

@4drian0 vamos vini

0

@tomek8756 a ten pojeb, to nie dobierał się do tego Strusia?

1

@July_6_BcN no 15 ziko za eleven przeżyje. To co na c+ leci, to sobie człowiek musi jakoś radzić ;P

0

@PIWOSZ89 hmmm, zaraza

1

@PIWOSZ89 ale tak, że tylko i wyłącznie?

3

Szczęście w nieszczęściu, że madrycioki dzisiaj grają. Przypadkowo zauważyłem, że skończył mi się pakiet eleven i z rana będę nadupcał do operatora kablówki

0

@Czyhrynski zaklepiemy się pod polem karnym i może strzelimy dwie bramki po akcjach Yamala i Raphy :P. Już chyba wole Rasha na 9. Przynajmniej by oddawał strzały i wnieślibyśmy parę kg w pole karne Kotletico

1

@gumaz w sushi nie ma białego sosu, Poppers dwa kroki przed całym światem

5

@ViscaBarca123 Messi też grał na poziomie nieosiągalnym dla nikogo innego, a wiecznie było marudzenie

4

@ViscaBarca123 może przestańmy nakładać presję na kolejnego dzieciaka i zacznijmy cieszyć się jego grą?

0

@APTAPT tylko ponoć do tej pory nie ma ustalonych warunków finansowania, a te 3%, to są przypuszczenia

0

@reloaded Rash ma młotek w nodze i potrafi świetnie dograć, ale baaardzo często podejmie dziwne decyzje

4

@CLS63AMG wg mnie kraje zachodnie nie powinny układać życia ludziom na bliskim wschodzie, bo to zupełnie inna mentalność i kultura

0

@draxidox co w ogóle znaczy to fafo?

1

@Kapitan hawk wydaje mi się, że to wszystko wina realu (a tak serio to żydów)

0

Ehhhh, wszystko wina żydów…

1

@July_6_BcN każdy wie jak jest

2

@Bykunn nie tak bardzo jak la bamba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?