1

@MessiForeverTheBest ale porto to w ogóle najgorsze
@FcPortoFan1999

16

@draxidox niektórym nie trzeba płacić. Widać po la bambie :P

9

To kiedy dopiszą nam ten 1 pkt?

5

@directedbyfcb każdy kto oglądał CR7 i Mbappe bez wahania bierze Portugalczyka do składu

2

@joloskyy tymczasem Dembele XD
@Comentateiro z pięknym Żiru w składzie, to by tak każdy umiał

6

@Dankho94isback a że Marciniak to łysa menda…

26

Kurde, teraz do mnie dotarło, że Mokambe ma już 27 lat. Tak miał zdominować futbol, a tymczasem uja wygrał do tej pory, złotą piłkę może sobie ułożyć z Lego i nigdy nie będzie takim kozakiem jak Leo i CR. Wiadomo, że jeszcze kilka lat przed nim, ale nie tak to miało wyglądać.

1

@MessiForeverTheBest wtedy pisałby wiersze o stopach

1

@Trojanek23 referendum, czy Polska ma zostać kolejnym niemieckim landem?

2

@mekston ba, nawet stracił po tygodniu za jazdę na podwójnym gazie

1

@Bolton trochę przewrotne, że ktoś o Twoich poglądach jest za Izraelem

7

@macio_944 a jak chciał wywołać demona egzaminatora prawa jazdy, to zobaczył rower przez okno

3

@robsesh a człapiący Messi to tylko złośliwi mówili :P

15

Nieźle się tam bawią w tym Meksyku. Patrząc na filmiki na x, to kartele są lepiej dozbrojone i zorganizowane niż państwo xD.

W cywilizowanym kraju zaraz by mieli wjazd wojska i zjazd do bazy. Ale tak to jest jak połowa rządu chodzi na pasku gangusów.

2

@reloaded zapytaj płemieła, czy po drodze nie podrzuci
@Comentateiro

1

@July_6_BcN wiedziałem, że zaraz będziesz zazdrosna

1

@blakkudium kolejny ramadanista

1

@macio_944 jeżeli zrobisz to w 48h, to tak

2

@July_6_BcN a nie, to była @agaFCB

Sorki

1

@MessiForeverTheBest mógłby mi nie starczyć na życie
@July_6_BcN no ta, bo Ty to chcesz ode mnie te wszystkie zdjęcia za darmo

1

@July_6_BcN jak założę OFa, to będziesz przewalać na to cała wypłatę?

2

@Luciano99 wystarczyło, że @jowita zabra Ci pieniądze, to trochę przetrzezwiales. Na długo? Nie, po pierwszym kliencie pójdziesz po małpkę

0

@Lucyffffer1922 bardzo bym chciał, ale chyba sam w to nie wierzysz :D

0

W sumie to bez różnicy, czy gra Löwy, czy Ferran, bo jeden i drugi obecnie nadaje się do pchania karuzeli

1

@Arkon jeżeli będzie kasa, to tylko i wyłącznie Haaland.

1

@blakkudium Mikel, wstawaj

0

@Stinger_ a my z takimi cieciami dostaliśmy 4 na dziurę

0

@jacobFCB mam nadzieję, że dasz radę to dźwignąć, bo z czasem jak dzieciaki dorosną, to będzie łatwiej

1

@Dresta trudne się wylosowało

0

Levante musi jutro dostać na łeb i nawet Ferran, czy pajace z gwizdkami nie mogą być wytłumaczeniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?