Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 że mamy za kredyt kupować sprzęt z Ukrainy?
1
@FabianekMrozek takich jak pablo escobar? :D
4
@maroon też mi tak całe życie mówiono. Więc może ta rakieta to nie jest zły pomysł?
1
@FcPortoFan1999 a podobno teraz szybciej dorastacie
12
https://x.com/krulbijedame/status/2029975782362108132
@Safrani opinia?
1
@FcPortoFan1999 a niedługo 6/9
3
@Puyolex trochę lipa, bo wszyscy będą Cię brać za kibica valencii :P
1
@budel17 w ramach walki z klimatem powinni im tam wmontować wolnossące 1.0
4
I znowu oponiarze przejęli la bambę
8
Dzisiaj pomylili się na korzyść realu, to jutro dla równowagi pomylą się na niekorzyść Barcelony.
0
@AmigoBlancos co ma bandycki faul rudigera do czerwonej Celty?
11
W tej lidze nic się nie zmieni jeżeli pozostałych 19 drużyn będzie siedzieć cicho. Później takie patałachy szczekają o 15 ligach mistrzów, w których też byli ciągnięci za uszy. Szczyt upodlenia im kibicować
0
@Encore Arteta to chyba po znajomości
2
@kundee heeeeej!
0
@macio_944 i super, bo skurczybyk nawet bez formy mógłby namieszać
1
@gumaz opowiadałbym kawały o murzynach
4
@Vegeta88 a może to nasz @Borneo ?
0
@PatrykBarca ale po co je sprzedawać?
2
@tbas przecież to nie chodzi o żadne safe 0%, a po to żeby zagrać rudemu na nosie. Oni się nie interesują naszym bezpieczeństwem, a interesem partyjnym. Obydwa projekty do kosza
1
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 ale Gerard z Rumi został wykreowany w kasiazkach, więc się nie liczy. Też o nim myślałem, ale Redzi mieli łatwiej
2
@RozowaPantera @Comentateiro juz nie pamięta kto to ten Messi
7
@Jakchcesz ona się tak droczy
0
@RozowaPantera w ogóle to głuptasek z tego Artura. W drugim akcie można mieć już kilka sztabek złota, które starczyły by na wyjazd na Tahiti
@Kgorecki2500 to kto lepszy?
5
To chyba najlepiej napisana w grach postać ever
1
@GeneralXavi oni powinni we dwóch rządzić i niech kończy się świat
1
@Vurt nie, Hansi na to nie zasłużył
1
@PatrychoO ciekawe, czy Lio rozumie co tam Trump pitoli
0
@Borneo no nie wiem
0
@BillyButcher Rosja od 4 lat ma się wywracać na mordę, a tymczasem Trump robi kaboom i ceny ropy w górę. Wcale to Rosji nie jest na rękę. Wcale :v