0

@norbi77 że mamy za kredyt kupować sprzęt z Ukrainy?

1

@FabianekMrozek takich jak pablo escobar? :D

4

@maroon też mi tak całe życie mówiono. Więc może ta rakieta to nie jest zły pomysł?

1

@FcPortoFan1999 a podobno teraz szybciej dorastacie

1

@FcPortoFan1999 a niedługo 6/9

3

@Puyolex trochę lipa, bo wszyscy będą Cię brać za kibica valencii :P

1

@budel17 w ramach walki z klimatem powinni im tam wmontować wolnossące 1.0

4

I znowu oponiarze przejęli la bambę

8

Dzisiaj pomylili się na korzyść realu, to jutro dla równowagi pomylą się na niekorzyść Barcelony.

0

@AmigoBlancos co ma bandycki faul rudigera do czerwonej Celty?

11

W tej lidze nic się nie zmieni jeżeli pozostałych 19 drużyn będzie siedzieć cicho. Później takie patałachy szczekają o 15 ligach mistrzów, w których też byli ciągnięci za uszy. Szczyt upodlenia im kibicować

0

@Encore Arteta to chyba po znajomości

2

@kundee heeeeej!

0

@macio_944 i super, bo skurczybyk nawet bez formy mógłby namieszać

1

@gumaz opowiadałbym kawały o murzynach

4

@Vegeta88 a może to nasz @Borneo ?

0

@PatrykBarca ale po co je sprzedawać?

2

@tbas przecież to nie chodzi o żadne safe 0%, a po to żeby zagrać rudemu na nosie. Oni się nie interesują naszym bezpieczeństwem, a interesem partyjnym. Obydwa projekty do kosza

1

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 ale Gerard z Rumi został wykreowany w kasiazkach, więc się nie liczy. Też o nim myślałem, ale Redzi mieli łatwiej

2

@RozowaPantera @Comentateiro juz nie pamięta kto to ten Messi

7

@Jakchcesz ona się tak droczy

0

@RozowaPantera w ogóle to głuptasek z tego Artura. W drugim akcie można mieć już kilka sztabek złota, które starczyły by na wyjazd na Tahiti
@Kgorecki2500 to kto lepszy?

5

To chyba najlepiej napisana w grach postać ever



1

@GeneralXavi oni powinni we dwóch rządzić i niech kończy się świat

1

@Vurt nie, Hansi na to nie zasłużył

1

@PatrychoO ciekawe, czy Lio rozumie co tam Trump pitoli

0

@Borneo no nie wiem

0

@BillyButcher Rosja od 4 lat ma się wywracać na mordę, a tymczasem Trump robi kaboom i ceny ropy w górę. Wcale to Rosji nie jest na rękę. Wcale :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?