Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 prezydentem wybranym przez 10 mln Polaków, nie dorabiaj ideologii.
@Tasde zaciaganie kredytu, który będą spłacały przynajmniej dwa pokolenia, na niejawnych warunkach, przy ryzyku warunkowości i szantażu z zewnątrz jak przy kpo nie warto zaciągać. Ponadto, jeżeli to prawda, że kontrakty mają być zawarte do maja, czy innego bliskiego terminu jest kolejnym ryzykiem złego wydania kasy. Szczerze, to wolę, żeby nie brali takich pieniędzy jak mają jeszcze bardziej zadłużyć państwo, a i tak wydać ten hajs bez żadnego pomysłu. Nasi rządzący od lewa do prawa myślą w horyzoncie najbliższych wyborów. Tusk z Kaczyńskim mają w pompie Twoje bezpieczeństwo i to czy się to opłaca. Końca kredytu nie dożyją, a mogą zbić kapitał polityczny na przyszły rok. I o to w tym wszystkim chodzi
1
@Tasde Karol Nawrocki jest Twoim prezydentem, czy Ci się o podoba, czy nie. Jeżeli zawetował, to miał powód i miał prawo. Jakoś na „wetującym” marszałku psów nie wieszasz
1
@Kgorecki2500 ja bym ich porwał i wystąpił o reparacje
2
@jaras121 tak, premier osobiście, z sentymentu maluje na nich napis V2
1
@Eklerek może nie mamy dronów, ale mamy rakiety za milion dolarów, którymi będziemy zestrzeliwać drony warte kilka tysięcy dolców, może być?
1
@ShawnC nie przetłumaczysz
5
Dembele i złota piłka :P
Do tej pory boli, że odpadliśmy z LM i Rapha nie dostał tej nagrody
0
@Kgorecki2500 a w Polsce byłby 40 letnim emerytem z przywilejami
1
@Sulimo wypisz wymaluj Ferran Torres
3
Dobra, idę z psynem na dwór i spać. Szkoda czasu na to city srity
0
Nie było spalonego?
1
@Frimpong nie oglądam PL. A jak nie ma tam Nuneza, to w ogóle nie warto włączać
0
Intensywność newcastle, a intensywność city, to przepaść
1
Od 4 lat Polak w Barcelonie, a puścili nas chyba raz. Madrycioków widzę już któryś raz w TVP
10
@gumaz chyba jeszcze nie było pite, bo z sensem
1
@macio_944 prawda taka, że Flick się rozwija jako trener i rozjebaliśmy newcastle 1:1 przed rewanżem u siebie
1
@LAMC_10 jednak od profesjonalisty, który zarabia takie siano powinno się wymagać
0
@Frimpong tottenham
3
@macio_944 jak miały miejsce te mecze, to połowa la bamby była w grupie tygrysków w przedszkolu
12
@Luciano99
6
@macio_944 Haaland robi Rudigerowi dziecko, a Arbeloa przeprasza za odpadnięcie z LM. Tak będzie
11
@Who_you_mam bycie Tottenhamem to już wystarczająca kara
7
Jeszcze tak odnośnie Raphy. Patrząc na niego nie zdziwię się jak gra z jakimś dyskomfortem. Fizycznie jest w gorszej dyspozycji i ogólnie ma słabszą prezencję. Pewnie gdyby nie to, że na 9 gra Flip i Flap, a jego zmiennikiem jest gość, który ostatnią dobrą decyzję miał w październiku, to nasz Brazol grałby teraz mniej i wracał stopniowo do formy fizycznej. Nie wierzę, że gość, który ma psyche ze stali oddałby karnego na wagę remisu przed rewanżem w LM osiemnastolatkowi. Nieważne jakim ten dzieciak nie byłby kotem.
13
Swoją drogą - Olmo to też stary cwaniak. Wiedział, że nic z tej akcji nie będzie, więc dziabnął piłkę i dał się sfaulować
9
Ooo, już nawet redakcja wydała wyrok na Urugwajo. Chciałbym przypomnieć, że jest coś takiego jak wymienność pozycji. Jak obrońca poszedł do przodu, to powinien wrócić pomocnik, itp. No ale najlepiej gnoić gościa, który ma trudny okres
1
@Peciak Raphinha to powinien mieć dożywotni immunitet. Tyle co on robi dobrej roboty w każdym meczu, to chyba nikt nie robił. Przynajmniej nie przypominam sobie kogoś takiego przez ostatnie 20 lat
2
@allien18 sędzia irytował, bo pozwalał na dużo, ale jak widział, że idzie akcja, to nie przerywał i za to szacun
0
@Arcybiskup chuja byśmy wygrali, a nie 6:1. Zabiegaliby by nas, a ich skrzydłowi wychodziliby 1 na 1 co kilka minut
16
Dobrze jest, a Wy tu panikujecie. Drużyna dojrzewa i w końcu przestajemy grać na hura do przodu. Oczywiście w wielu meczach gramy mniej spektakularnie, ale jakbyśmy zagrali z interem tak jak dzisiaj, to może wygralibyśmy LM rok temu. Może Atleti by nas nie wypieprzylo z pucharu. Dzisiaj graliśmy z bardzo niewygodnym przeciwnikiem. W ogóle angole nam nie leżą i trzeba było grać na wynik. Mamy bardzo dobry, a 90 minut na Camp Nou trwa bardzo długo :D
1
Mamy bardzo dobry wynik przed rewanżem u siebie