2

@Cule1234 chłop lubi przegrywać

0

@BorzyKrzys ale widzowie TVN to debile i gdyby nie wścibscy internauci wszystko byłoby git

1

@BorzyKrzys @escarabajo a czy to ważne?

2

@blakkudium @Kessie książkę czyta

2

@APTAPT Gerrardzie Pique, musisz!

24

Nawet spoko ten Arsenal



30

I tak największym przegranym został Xavi. Zrobił z siebie pośmiewisko, a na końcu i tak Font go osrał

4

@TR3YWAY była żona, to był zbędny dodatek do byłego szwagra

0

@Pedri16Future bo Laporta głupi nie jest. Jakby się waflował z agentką Hochlanda, to by się i odpalił, ale wiedział jak się to może skończyć

2

@tomek8756 Gosia! Gosia!

0

@Rhaan myślę, że obecna szatnia by go zjadła i grała na zwolnienie. Przecież oni wszyscy skaczą w ogień za Hansim

13

Sorry bardzo, ale Grubas już drugi raz dźwiga ten klub z kolan i drugi raz pierwsza drużyna rozkochuje w sobie pół świata. Jak ten cały śmieszny Font chciał z nim wygrać?

Przecież ludzie wybaczą mu te wszystkie dźwignie, Szwagrów, kosę z Messim, bo widać, że ten klub obrał jakiś kierunek i się rozwija. Niech Pan Font zajmie się hodowlą jedwabników, bo prezydentem FC Barcelony nie zostanie. W kolejnych wyborach Pikej wytrze nim podłogę (oby wystartował) i okej.

6

@heniusss Gruby imprez nie przepuszcza

5

@barcuśl niech wraca do Ajaxu. Pomoc z Pedrim i Bernalem chodzi lepiej

7

@Cule1234 Font to pała

1

@Ryoumen albo torebkę

0

@Martwy zawsze w tej fifie kosiłem Becksa na kontuzję. Nawet kosztem czerwonej

2

@Ryoumen ale on chce skraść jej 100 zł, a nie serce

0

@Ilka nawet fajną

4

Flick ma psyche ze stali. Mieć Flipa i Flapa na 9, to nie lada wyzwanie

1

@NeroTFP1 ale może tramwaj im wybudują

14



No i okej

2

@norbi77 chopie

1

@kundee Ty zacznij grać, a nie koleżanki Ci w głowie, a na meczu jesteś nieobecny

2

@tbas i cyk, głos na Fonta

2

@Lionel_Messi10 mogli zagrać na Camp Nou. Obie reprezentacje miałyby praktycznie mecz w domu ze względu na głównych bohaterów. Jeszcze byłaby piękna historia, która byłaby idealna do skeszowania

5

@TR3YWAY Laporta trochę wygląda jakby zjadł Szwagra

0

@Kgorecki2500 kurde, myślałem, że to mapa nowego vice city

4

Font konkuruje z Laportą, czy ze Szwagrem, bo już się gubię?

3

Amigos zagłosował na Laporte? No kto to słyszał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?