Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cule1234 chłop lubi przegrywać
0
@BorzyKrzys ale widzowie TVN to debile i gdyby nie wścibscy internauci wszystko byłoby git
1
@BorzyKrzys @escarabajo a czy to ważne?
2
@blakkudium @Kessie książkę czyta
2
@APTAPT Gerrardzie Pique, musisz!
24
Nawet spoko ten Arsenal
30
I tak największym przegranym został Xavi. Zrobił z siebie pośmiewisko, a na końcu i tak Font go osrał
4
@TR3YWAY była żona, to był zbędny dodatek do byłego szwagra
0
@Pedri16Future bo Laporta głupi nie jest. Jakby się waflował z agentką Hochlanda, to by się i odpalił, ale wiedział jak się to może skończyć
2
@tomek8756 Gosia! Gosia!
0
@Rhaan myślę, że obecna szatnia by go zjadła i grała na zwolnienie. Przecież oni wszyscy skaczą w ogień za Hansim
13
Sorry bardzo, ale Grubas już drugi raz dźwiga ten klub z kolan i drugi raz pierwsza drużyna rozkochuje w sobie pół świata. Jak ten cały śmieszny Font chciał z nim wygrać?
Przecież ludzie wybaczą mu te wszystkie dźwignie, Szwagrów, kosę z Messim, bo widać, że ten klub obrał jakiś kierunek i się rozwija. Niech Pan Font zajmie się hodowlą jedwabników, bo prezydentem FC Barcelony nie zostanie. W kolejnych wyborach Pikej wytrze nim podłogę (oby wystartował) i okej.
6
@heniusss Gruby imprez nie przepuszcza
5
@barcuśl niech wraca do Ajaxu. Pomoc z Pedrim i Bernalem chodzi lepiej
7
@Cule1234 Font to pała
1
@Ryoumen albo torebkę
0
@Martwy zawsze w tej fifie kosiłem Becksa na kontuzję. Nawet kosztem czerwonej
2
@Ryoumen ale on chce skraść jej 100 zł, a nie serce
0
@Ilka nawet fajną
4
Flick ma psyche ze stali. Mieć Flipa i Flapa na 9, to nie lada wyzwanie
1
@NeroTFP1 ale może tramwaj im wybudują
14
No i okej
2
@norbi77 chopie
1
@kundee Ty zacznij grać, a nie koleżanki Ci w głowie, a na meczu jesteś nieobecny
2
@tbas i cyk, głos na Fonta
2
@Lionel_Messi10 mogli zagrać na Camp Nou. Obie reprezentacje miałyby praktycznie mecz w domu ze względu na głównych bohaterów. Jeszcze byłaby piękna historia, która byłaby idealna do skeszowania
5
@TR3YWAY Laporta trochę wygląda jakby zjadł Szwagra
0
@Kgorecki2500 kurde, myślałem, że to mapa nowego vice city
4
Font konkuruje z Laportą, czy ze Szwagrem, bo już się gubię?
3
Amigos zagłosował na Laporte? No kto to słyszał?