Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas tylko kubie do mogą odebrać? Banany?
0
@July_6_BcN where Ferran?
1
@Safrani @maroon nie no, Kubańczycy to próbują wbijać do USA na wszystkie możliwe sposoby. Tak to mieliby pewnie łatwiej
0
@tbas akurat Kubańczycy byliby zachwyceni
26
@Faro nie wiem co jest, ale w koszulce madrycioków nawet Rapha wygląda jak pizda
1
@Eklerek to był ciężki dzień dla Kucharka
20
@urbipl w tym sezonie nawet trzy do wyboru
2
@Ilka dobra Byku, wrócimy do tego jutro. Zostawiam Cię w dobrych rękach
0
@Ilka A klocki możemy układać. Pokazałbym Ci parę sztuczek
0
@BulaKG póki co emocje jak na grzybach i oczy mi się zamykają. Bardziej liczę, że Ty czymś jeszcze błyśniesz na koniec xD
2
Dobry wieczór Państwu, czy @Ilka moze się z nami pobawić?
A tak serio, to my wcale tacy nie jesteśmy. Takie żarty. Możesz zapytać pozostałych koleżanek
E: wypraszam sobie, że mało robię :P
0
@BulaKG znowu wychodzimy na tych napastliwych, eeeeh
1
@Dari0G zamiast nagrywać powinni mu połamać te chude, czarne rączki i nóżki
1
@Ilka a rodzice pozwolili zakładać konto na fcbarca.com jak jeszcze nie miałaś roku?
3
@BulaKG weź zapytaj o rozmiar
2
@BulaKG póki co badanie gruntu
@Ilka to powiedz coś o sobie
11
Dobrej nocy i kolorowych snów la bambo. Kładę się spokojny z myślą, że @Kessie pilnuje porządku na nocnej zmianie
4
@Karol145 musisz ją przesłuchać
3
@Ilka jasne, 15 rok na la bambie i nie znasz przygód Kucharka :D
1
@FcPortoFan1999 co szlifujesz?
2
@PIWOSZ89 ręce na kołdrę erosomanie
13
@Ilka to Ty jesteś dziewczyną z opowieści @VegetaPolska ?
2
@blakkudium otóż @Kessie jest o dwa rowery od nowej szczęki
0
@FcPortoFan1999 A czym się tam Oski zajmujesz?
4
@Comentateiro Tobie jedna starczy. Zęby Ci powypadały trzy wieki temu, to będziesz musiał ssać każdą kostkę. Dzięki Panu Premierowi będziesz zdrowszy
1
@Messiah10 a ten natanjachuj to w końcu umarł, czy nie żyje?
5
@Comentateiro już wiem kto pisał te wszystkie zabawne historie do czasopism
24
@LAMC_10 przed kim nas bronią od 40 lat?
1
@Safrani to ich jest dwóch?
1
@Safrani a gdzie Tomasz Karolak?