1

@malypuzon pisiont. Inflacja dotarła też do mojej pani Moniki

1

@July_6_BcN tylko tym razem z twarzą, ok?

1

@July_6_BcN to jak będziesz mi wysyłać DMa z fotkami, to napisz przy okazji

2

@kundee łap w prywatnej

0

@July_6_BcN to który to był?

5

@Faro nie, ptaka strzygłem sam przedwczoraj

3

@Luciano99 grać nie musisz, wystarczy wejść do cieciówki @Comentateiro
Tam życia niewiele więcej, a i interakcja podobna

0

@July_6_BcN no i elegancko. Ale zostawić Was na kilka godzin, to się pozabijacie

5

O, zapomniałbym. To byłem u tego fryzjera. Wczorajszy wpis spotkał się z ciepłym przyjęciem, więc daję aktualizację

2

@tbas paradoksalnie dużo. Z krótkimi nóżkami ma lepszą dźwignię i może więcej targać

0

@July_6_BcN to on nie wie, że ze mną trzymasz?

0

@July_6_BcN wołałaś?

1

@NeroTFP1 czyli Beluso wygrał

0

@Aragorn33 problem jest w tym, że banki całe ryzyko transakcji przerzucają na klientów. Z tym trzeba zrobić porządek. O ile kredyty na typową konsumpcję mogą być oparte zmienne oprocentowanie, o tyle kredyty na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych już nie. Dla mnie paradoksem jest to, że na początku podwyżek nie mogłem mieć stałego oprocentowania, bo kredyt był wypłacany w transzach. Za to na górce, jak wibor wynosił 7%, to banki stwierdziły, że spoko, zmieniamy procedury.

Btw. Wibor jest ustalany na podstawie przepływu kasy między bankami(tylko ta kasa od lat nie płynie) i „wyprzedza” stopy procentowe

2

@Eto'o9 R10 tak jest. Niech mi też oddają kasę. W końcu Jaszczomp mi mówił, że nie podniesie stóp procentowych
@Roobo wibor też ustalają na podstawie fikcyjnych transakcji

2

@Vurt fajnie byłoby rozjebać Real tak z 5:0 w finale. Ale by się to niosło, a trzaskające dupy słyszałbym w Warszawie

4

@NeroTFP1 kurde, jak to wszystko zapie…

39

Garcia dobry chłopak, chciał się upewnić, że Wojtek będzie miał minuty w tej edycji LM. Inaczej byłoby smutno jakby Polak Rodak nie dostał medalu

2

@MirusAmisz Wojtas też daje ten luz obrońcom. Co ma obronić to obroni, czasem da coś ekstra. Ciekawe tylko jak forma po pół roku na ławce

4

@Konradowskyy Arsenalowi najbardziej może zagrozić Arteta

1

@Comentateiro la bamba to ostatni bastion polskości

2

@Popitek12 instrukcje były niejasne

3



Gruby się nie zatrzymuje

0

@michal26 Araujo jeszcze może się ogarnąć. Za tyle za ile go sprzedamy i tak nikogo lepszego nie kupimy. Mats, to wrak piłkarza, Christensen to samo. Za de Jonga mamy już młodych i ambitniejszych. Natomiast Lewy powinien odejść dla dobra swojej legendy.

No a kogo kupić, to najlepiej niech Flick decyduje

7

@PatrykBarca nie no, Byku, teraz to farmazonisz. Porównaj co wyprawiał i co zdobywał Lewy w wieku 32 lat. Nie będę kwestionował jakości Kanea, ale nie przesadzajmy. Angol siedział w ciepłym, londyńskim kurwidołku, a w tym czasie Bobek roznosił topowe europejskie drużyny. Kane lepiej rozgrywa, ale Robson potrzebował pół okazji do strzelenia bramki. Ładowal po 5 goli w 9 min, Realowi ile tam wrzucił za czasów BVB, 4? Był jednym z głównych architektów wydymania nas 8:2, a po przyjściu do Barcy w dużym stopniu przyczynił się do ugrania mistrzostwa. Harry niech osiągnie 1/3 tego co Polak Rodak i będzie dobrze.

2

@Ignareks kiedyś grywaliśmy tak z madryciokami

1

@July_6_BcN przynajmniej jestem spokojny, że on będzie bronił, a nie ter stegen

4

@July_6_BcN Wojtek pewnie zażenowany, że trzeba iść do roboty

2

Brawo @Frimpong

0

Arne Slot to jednak kawał fachowca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?