0

Matko, jaki ten Gjokeresz słaby. Dobrze, że go nie kupiliśmy

1

@majkiii on jest cienki

1

Ale chciał zagrać Yamalem

1

Co to było? :vvvvv

3

Powiem Wam uczciwie, że już chyba wolę, żebyśmy nie trafili na ten mundial. Mam już 34 lata i zawsze nabieram się na tych patałachów. Później same rozczarowania

0

@Ptasior de la fuente jest innego zdania

0

Bobek, pokaż te swoje słynne skoki pressingowe

2

@Ptasior @wyrek moze Joan by się skusił na obywatelstwo? :v

0

@PuszkinFan oby Lewy znowu pokazał mu dominację genetyczną

0

@RoberDzik @mekston z Kotletico też nieźle dawali w rewanżu

0

@JordiAlbion miał urodzić się

12

Ten Grabara zawsze wydaje mi się jakiś taki elektryczny

1

@Profesorek bo Yamal musi wszystko grać

3

Ooo, to ten Bamboleo z Newcastle co nam krwi napsuł?

1

@Frimpong w końcu mu coś przeskoczyło. Tylko mógłby tak podawać w drugą stronę

2

@Frimpong ciekawe co na to @Kessie

1

Chyba Lewy konsultował taktykę z Flickiem

2

Gjokeresz gra, więc nie powinno być źle

2

@Lanosss z pełnymi ustami taki wygadany nie byłeś

3

To tak klasycznie - jazda z kurłami :v

1

@Kgorecki2500 można wyświetlić i za 3 zł, a później przykleić kartkę, że już ni mo

0

Komentarz usunięty

1

@Ilka dobrze wyszło. Trzeba dbać o czystość rasy

1

@Aequlibre ogląda ze mną i zawsze gada, że chciałaby klawiaturę jaką ma Raphinha :P

1

@mekston bez sensu

2

@Encore oni tam teraz popylają elektrykami, tak?

1

Komentarz usunięty

12

@Popitek12 Ty to chyba lubisz robić francuza

13

@Jakchcesz raczej są zadowolone, bo szczerość to podstawa w każdym związku

1

@joloskyy no to rasizm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?