Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Matko, jaki ten Gjokeresz słaby. Dobrze, że go nie kupiliśmy
1
@majkiii on jest cienki
1
Ale chciał zagrać Yamalem
1
Co to było? :vvvvv
3
Powiem Wam uczciwie, że już chyba wolę, żebyśmy nie trafili na ten mundial. Mam już 34 lata i zawsze nabieram się na tych patałachów. Później same rozczarowania
0
@Ptasior de la fuente jest innego zdania
0
Bobek, pokaż te swoje słynne skoki pressingowe
2
@Ptasior @wyrek moze Joan by się skusił na obywatelstwo? :v
0
@PuszkinFan oby Lewy znowu pokazał mu dominację genetyczną
0
@RoberDzik @mekston z Kotletico też nieźle dawali w rewanżu
0
@JordiAlbion miał urodzić się
12
Ten Grabara zawsze wydaje mi się jakiś taki elektryczny
1
@Profesorek bo Yamal musi wszystko grać
3
Ooo, to ten Bamboleo z Newcastle co nam krwi napsuł?
1
@Frimpong w końcu mu coś przeskoczyło. Tylko mógłby tak podawać w drugą stronę
2
@Frimpong ciekawe co na to @Kessie
1
Chyba Lewy konsultował taktykę z Flickiem
2
Gjokeresz gra, więc nie powinno być źle
2
@Lanosss z pełnymi ustami taki wygadany nie byłeś
3
To tak klasycznie - jazda z kurłami :v
1
@Kgorecki2500 można wyświetlić i za 3 zł, a później przykleić kartkę, że już ni mo
0
Komentarz usunięty
1
@Ilka dobrze wyszło. Trzeba dbać o czystość rasy
1
@Aequlibre ogląda ze mną i zawsze gada, że chciałaby klawiaturę jaką ma Raphinha :P
1
@mekston bez sensu
2
@Encore oni tam teraz popylają elektrykami, tak?
1
Komentarz usunięty
12
@Popitek12 Ty to chyba lubisz robić francuza
13
@Jakchcesz raczej są zadowolone, bo szczerość to podstawa w każdym związku
1
@joloskyy no to rasizm