Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MOLESTA no oczywiście, że żadne inwestycje nie są bezpieczne. Możesz kupić fundusz akcji i na tym wtopić, nawet fundusze obligacji potrafią mieć duże spadki, bo wojna, wirus celebryta, itp. W długiej perspektywie to się zazwyczaj odbija, ale nie każdy ma 10 lat na otrzymanie zwrotu z inwestycji. Auto traci na wartości po przejechaniu bramy salonu (no i wbrew temu co napisałeś, to mogą je ukraść). Złoto też ma wahania, a sztabki złota nikt nie będzie trzymał w domu. Krypto jest w ciul ryzykowne i sam bym w to nie poszedł, ale jeżeli ktoś chce? Właściciele BTC nie żałują. Za to banki centralne i instytucje finansowe są smutne, bo nie mają jak na tym lapy położyć.
Mieszkanie to dobra inwestycja, ale raczej mało kto ma 500 - 1000 tys luzem na koncie pod „inwestycje” na nieruchach
3
@gumaz on tak, pęcherz nie
21
Zajebiste są te filmy i zdjęcia księżyca
0
@July_6_BcN do Pedriego też nie XD
0
@July_6_BcN a jak nie to jest ai. Głowa do góry
0
@July_6_BcN słuchaj no, ktoś tam czasem trafi 6, czy go inny piorun pierdzielnie. Wszystko przed Tobą
1
@Lisek a daj pan spokój. Pracowałem i na b2b i na uop i bardziej pasowało mi b2b. Państwo nie rypało mnie tak na podatkach i jak chciałem złapać jakąś fuchę, to wystarczyło wystawić fv. Jedyne co uop ma lepszego, to to, że nie wywalą Cię tak łatwo z dnia na dzień. Reszta na korzyść b2b
0
@TR3YWAY masło i dżem. Będę rzigoł
0
@July_6_BcN czyli marne szanse
1
@esem91 zajebiste :D
1
@Luciano99 to chyba powinieneś dać mu pracę
0
@July_6_BcN a kiedy zobaczymy?
4
@LAMC_10 i w najbliższym sondażu PSL 21,37%
2
@Dari0G ale w czym problem?
1
@czlowiektyczka na @Kessie wystarczyłby jeden kwadracik do cenzurowania
0
@Rastafarnianin @July_6_BcN jakies prześladowania dzisiaj
2
@sergio5 i tego leszcza porównują do Neymara
2
@mekston tylko niech uważa z Hugo bossem
2
@Popitek12 3500 tyś nie starcza?
0
@FcPortoFan1999 Oski, Ty lubisz też ekstraklasę
2
@July_6_BcN możesz zjeść i spalić te kalorie
4
Ten vibe niedzieli jest najgorszy. Niby wolne, ale następnego dnia do pracy
9
@LAMC_10 zjadłby jakieś jajko i wyluzował w święta
2
@July_6_BcN bo nie trzeba odrazu zmieniać się w @jowita
1
@July_6_BcN wincyj do kochania
3
@July_6_BcN bo Ciebie odrazu trzeba brać na kebsa, a nie bawić się w podchody
3
@Encore Winicjusz Junior welcome to Barcelona tricks and skills danza kuduro remix
2
@NeroTFP1 ale czy była tam kasa fiskalna?
2
@Comentateiro nie interesuje mnie Twoje życie erotyczne
1
@tomek8756 dobrze, że człowiek nie jest ze wsi. Jakbym miał ubić taką świnkę, to bym dostał depresji