1

@MOLESTA no oczywiście, że żadne inwestycje nie są bezpieczne. Możesz kupić fundusz akcji i na tym wtopić, nawet fundusze obligacji potrafią mieć duże spadki, bo wojna, wirus celebryta, itp. W długiej perspektywie to się zazwyczaj odbija, ale nie każdy ma 10 lat na otrzymanie zwrotu z inwestycji. Auto traci na wartości po przejechaniu bramy salonu (no i wbrew temu co napisałeś, to mogą je ukraść). Złoto też ma wahania, a sztabki złota nikt nie będzie trzymał w domu. Krypto jest w ciul ryzykowne i sam bym w to nie poszedł, ale jeżeli ktoś chce? Właściciele BTC nie żałują. Za to banki centralne i instytucje finansowe są smutne, bo nie mają jak na tym lapy położyć.

Mieszkanie to dobra inwestycja, ale raczej mało kto ma 500 - 1000 tys luzem na koncie pod „inwestycje” na nieruchach

3

@gumaz on tak, pęcherz nie

21

Zajebiste są te filmy i zdjęcia księżyca



0

@July_6_BcN do Pedriego też nie XD

0

@July_6_BcN a jak nie to jest ai. Głowa do góry

0

@July_6_BcN słuchaj no, ktoś tam czasem trafi 6, czy go inny piorun pierdzielnie. Wszystko przed Tobą

1

@Lisek a daj pan spokój. Pracowałem i na b2b i na uop i bardziej pasowało mi b2b. Państwo nie rypało mnie tak na podatkach i jak chciałem złapać jakąś fuchę, to wystarczyło wystawić fv. Jedyne co uop ma lepszego, to to, że nie wywalą Cię tak łatwo z dnia na dzień. Reszta na korzyść b2b

0

@TR3YWAY masło i dżem. Będę rzigoł

0

@July_6_BcN czyli marne szanse

1

@esem91 zajebiste :D

1

@Luciano99 to chyba powinieneś dać mu pracę

0

@July_6_BcN a kiedy zobaczymy?

4

@LAMC_10 i w najbliższym sondażu PSL 21,37%

2

@Dari0G ale w czym problem?

1

@czlowiektyczka na @Kessie wystarczyłby jeden kwadracik do cenzurowania

0

@Rastafarnianin @July_6_BcN jakies prześladowania dzisiaj

2

@sergio5 i tego leszcza porównują do Neymara

2

@mekston tylko niech uważa z Hugo bossem

2

@Popitek12 3500 tyś nie starcza?

0

@FcPortoFan1999 Oski, Ty lubisz też ekstraklasę

2

@July_6_BcN możesz zjeść i spalić te kalorie

4

Ten vibe niedzieli jest najgorszy. Niby wolne, ale następnego dnia do pracy

9

@LAMC_10 zjadłby jakieś jajko i wyluzował w święta

2

@July_6_BcN bo nie trzeba odrazu zmieniać się w @jowita

1

@July_6_BcN wincyj do kochania

3

@July_6_BcN bo Ciebie odrazu trzeba brać na kebsa, a nie bawić się w podchody

3

@Encore Winicjusz Junior welcome to Barcelona tricks and skills danza kuduro remix

2

@NeroTFP1 ale czy była tam kasa fiskalna?

2

@Comentateiro nie interesuje mnie Twoje życie erotyczne

1

@tomek8756 dobrze, że człowiek nie jest ze wsi. Jakbym miał ubić taką świnkę, to bym dostał depresji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?