1

@Derpowsky jednak wolę Bernala. Mam wrażenie, że de Jong jest tylko po to, żeby chwilę przetrzymać piłkę i oddać Pedriemu

6

Komentarz usunięty

1

@BorzyKrzys w życiu nie słyszałem jej piosenki, a przynajmniej nie zdaje sobie sprawy z tego, że mógłbym słyszeć, ale jak mi się wyświetli gdzieś w internetach, to miło popatrzeć

0

@Aragorn33 z NBP to jest tak, że jak chce mieć zysk, to ma, jak nie chce, to nie ma. Tylko to ma przełożenie na walutę. Generalnie fajnie jakby nikt nie kładł łap na tej kasie

2

@Luciano99 znając Laporte, to to może być kolejna dźwignia

0

@Pedri16Future zastanawiał się, czy dostanie saszetkę z herbem Atletico

2

@mekston godzina 14:41, a @mekston pijany

1

@Kozinho. Uffff, cały czas gadałem, że jest nam potrzebny jak pani urwie majtki, ale po wczoraj wolałem zweryfikować po wielu zachwytach Julianem :D

0

To chcemy jednak tego Alvareza?

1

@Kgorecki2500 oczy krwawio

1

@CLS63AMG odpowiadam: bo Cubarsi to dzieciak, który dopiero się uczy, a gra na bardzo wymagającej pozycji w trudnym systemie

0

@Kgorecki2500 i zdjęcia jak z Maduro

26

Aaaa, tak w ogóle to fajnie, że piłkarze Atleti ustawiają sobie piłkę ręką w polu karnym, a var i sędzia mają wywalone jajca

2

No nic. Czerwona kartka dla Cubarsiego i oszczędzanie Koke wypaczyło ten mecz. W rewanżu powinniśmy ich ograć, bo prawdę mówiąc chuja grali i mieli farta, że nam nie wpadło nic z 20 strzałów

20

Przecież to wygląda jakby tamte dzbany grały w osłabieniu, a nie my

1

W 11 i 10 gramy lepiej. Szkoda tych dwóch bramek. Zwłaszcza na 0:2, bo takiego drewniaka jak Sorloth to ja dawno nie widziałem

1

Gavi i Fermin dadzą intensywność, której nam braknie grając w osłabieniu. Będzie dobrze. Rash jest aktywny, Yamal magiczny, więc możemy jeszcze wygrać ten mecz

0

Trzeba ufać Flickowi i tyle

1

To jest niepoważne co się wydarzyło. Simaone nic by z tej piłki nie zrobił i szukał kontaktu

0

Dawaj mu drugą żółtą

2

Młody będzie taka sama legenda Barcelony jak Messi, zobaczycie

1

Kilka spotkań w krótkim czasie i młody Simaone drażni mnie bardziej niż Monkey

1

Może tylko mi się wydaje, ale z Bernalem na boisku piłka chodzi płynniej

3

W ogóle to jest trochę przegięcie, że od kiedy Lewy gra w Barcelonie, to chyba tylko raz leciał nasz mecz na TVP

1

To co, Alvarez gra pod transfer i trafi jakiegoś swojaczka w drugiej połowie?

2

@Dari0G Laporta, prowadź!

5

Atleti i tak jest za cienkie na wygranie LM, więc żal byłoby odpaść. Golimy frajerów

1

@July_6_BcN Eklerek zadowolony, mówi, że w końcu się wysypia

0

@July_6_BcN oglądałem taki film, 365 dni. Niby czekałem na Ciebie, ale nawinął się @Eklerek i jakoś tak wyszło

5

@Bunk420 Leszek Ołlowski i Jakub Knurzydlo w cenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?