Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Safrani dobra, pewnie nie wiesz, a grasz szeryfa
4
@esem91 już nie silny razem
1
@Ryoumen bo 1 ukradł PiS
2
@Comentateiro spokojnie, wpis zaraz spadnie, a Ty zapomnisz do rana
1
@Kgorecki2500 szeroki front demokratyczny wybroni płemieła i pana Żurka
0
@gumaz oooo, paszport zbrodniczego państwa izrael
13
@Transu96 właśnie nie. Takie miejsca są świadkami naszej historii i muszą przypominać o tym co się kiedyś działo, a nie powtórzyło w przyszłości
25
Już wylosują odpowiedni skład sędziowski :v
24
Ale co się tacy Alvarez z Lookmanem nabrali na argentyńskiego bajeranta, to ich. Facet oszukał swoich piłkarzy, że będą grać fajną piłkę i zdobywać puchary :v
1
@Bykunn Simaone, to najbardziej przehajpowany trener na świecie. Ma kasę, ma topowych piłkarzy, odpuszcza ligę, a prawdopodobnie znowu będzie 0 (słownie - zero) pucharów. U nas, czy w Realu by go ukamienowali, a w Kotletico jest bogiem. Po tym widać mental klubu i kibiców
7
W Esce mają nową zabawę. Nazywa się „złodziej rowerów”. Chyba nasz sympatyczny kolega @Kessie robi karierę w szołbiznesie.
Ale mnie to uniwersum prześladuje na każdym kroku:v
7
@RozowaPantera to odrazu można dać Flickowi białą flagę do machania
6
@Hosh w końcu człowiek znalazł swoje miejsce na ziemi
0
@Rupert_Haubica następnym razem musisz dopisać, że Winicjusz jest pisfederatą i będzie okejka
8
@Rupert_Haubica a co napisałeś?
1
@Kgorecki2500 podobno widziano drony rozpoznawcze nad placem św Piotra
0
@Criss18Barca myślisz, że wybór elektryka jest ze względu na ciężkie czasy, a nie przez coraz głupsze regulacje?
2
@Faro nie no, opłaca się właścicielowi :v
0
@bartekvisca przecież to nie wina Flicka, że na 9 gra Flip i Flap, a Rash pomylił dyscypliny sportu
0
@Aragorn33 może obniża ceny gier od Nintendo
0
@PaulFCB a ja nie wiem, czy będziemy atakować tak na maksa. 0:2, to nie 0:4, więc nie ma potrzeby się na nich rzucać i ryzykować stratą kolejnych bramek. Pewnie te czopki znowu wystawią mega ofensywny skład i będą bronić się w polu karnym, więc jedna, czy dwie bezpańskie piłki mogą zrobić nam problem.
Flick już coś tam wymyśli na jutro. Najlepiej byłoby dać im piłkę i samemu atakować skrzydłami. Byle nie cofnąć się we własne pole karne, bo wtedy będziemy zgubieni.
1
@bartekvisca wymrą niektóre zawody, inne zyskają. Zrobi się więcej budowlańców, mechaników, itp. Tylko będą musieli wtedy walczyć z jeszcze większą konkurencją i zbijać ceny, a jednocześnie podnosić jakość. Nudno mieć nie będziemy
1
@kuz Messi i Iniesta. Raczej nie będziemy musieli się bronić, a ta dwójka otworzy każdą defensywę
4
Dzień dobry
0
@VeB 1899 rotowany dla Flicka
1
@Sulimo @Kgorecki2500 nieeeeee
3
@Encore Yamal lekko uśmiechnięty
2
@sergio5 PiS, czy PO, nie ma różnicy. Robią to samo, z tym że inne mordy przy korycie
1
@RoberDzik jeżeli Polacy tak zdecydują, to w czym problem?
0
@BillyButcher to on ma się mi kłaniać, a nie odwrotnie