7

@Safrani dobra, pewnie nie wiesz, a grasz szeryfa

4

@esem91 już nie silny razem

1

@Ryoumen bo 1 ukradł PiS

2

@Comentateiro spokojnie, wpis zaraz spadnie, a Ty zapomnisz do rana

1

@Kgorecki2500 szeroki front demokratyczny wybroni płemieła i pana Żurka

0

@gumaz oooo, paszport zbrodniczego państwa izrael

13

@Transu96 właśnie nie. Takie miejsca są świadkami naszej historii i muszą przypominać o tym co się kiedyś działo, a nie powtórzyło w przyszłości

25

Już wylosują odpowiedni skład sędziowski :v

24

Ale co się tacy Alvarez z Lookmanem nabrali na argentyńskiego bajeranta, to ich. Facet oszukał swoich piłkarzy, że będą grać fajną piłkę i zdobywać puchary :v

1

@Bykunn Simaone, to najbardziej przehajpowany trener na świecie. Ma kasę, ma topowych piłkarzy, odpuszcza ligę, a prawdopodobnie znowu będzie 0 (słownie - zero) pucharów. U nas, czy w Realu by go ukamienowali, a w Kotletico jest bogiem. Po tym widać mental klubu i kibiców

7

W Esce mają nową zabawę. Nazywa się „złodziej rowerów”. Chyba nasz sympatyczny kolega @Kessie robi karierę w szołbiznesie.

Ale mnie to uniwersum prześladuje na każdym kroku:v

7

@RozowaPantera to odrazu można dać Flickowi białą flagę do machania

6

@Hosh w końcu człowiek znalazł swoje miejsce na ziemi

0

@Rupert_Haubica następnym razem musisz dopisać, że Winicjusz jest pisfederatą i będzie okejka

8

@Rupert_Haubica a co napisałeś?

1

@Kgorecki2500 podobno widziano drony rozpoznawcze nad placem św Piotra

0

@Criss18Barca myślisz, że wybór elektryka jest ze względu na ciężkie czasy, a nie przez coraz głupsze regulacje?

2

@Faro nie no, opłaca się właścicielowi :v

0

@bartekvisca przecież to nie wina Flicka, że na 9 gra Flip i Flap, a Rash pomylił dyscypliny sportu

0

@Aragorn33 może obniża ceny gier od Nintendo

0

@PaulFCB a ja nie wiem, czy będziemy atakować tak na maksa. 0:2, to nie 0:4, więc nie ma potrzeby się na nich rzucać i ryzykować stratą kolejnych bramek. Pewnie te czopki znowu wystawią mega ofensywny skład i będą bronić się w polu karnym, więc jedna, czy dwie bezpańskie piłki mogą zrobić nam problem.

Flick już coś tam wymyśli na jutro. Najlepiej byłoby dać im piłkę i samemu atakować skrzydłami. Byle nie cofnąć się we własne pole karne, bo wtedy będziemy zgubieni.

1

@bartekvisca wymrą niektóre zawody, inne zyskają. Zrobi się więcej budowlańców, mechaników, itp. Tylko będą musieli wtedy walczyć z jeszcze większą konkurencją i zbijać ceny, a jednocześnie podnosić jakość. Nudno mieć nie będziemy

1

@kuz Messi i Iniesta. Raczej nie będziemy musieli się bronić, a ta dwójka otworzy każdą defensywę

4

Dzień dobry



0

@VeB 1899 rotowany dla Flicka

1

3

@Encore Yamal lekko uśmiechnięty

2

@sergio5 PiS, czy PO, nie ma różnicy. Robią to samo, z tym że inne mordy przy korycie

1

@RoberDzik jeżeli Polacy tak zdecydują, to w czym problem?

0

@BillyButcher to on ma się mi kłaniać, a nie odwrotnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?