Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz żule to gatunek na wymarciu
12
@BulaKG myslalem Mordo, że Ty starszy jesteś
5
@gumaz chciał puścić bąka i poszło z gruzem. Wielka afera
1
Alvarez spoko gość. Symuluje kontuzje, żeby zbić cenę transferu do nas. Sprytnie
7
@Kessie @Eklerek @Czajka90 Wy to macie mocną psychikę
7
Nam jakby mogli, to by gwizdali zagranie ręką przez bramkarza. Totalnie tego nie rozumiem
8
Chyba trzeba skleić na szybko jakąś uchwałę i zmienić nazwę na FC Barcelona de Madrid, to w końcu nie ojebią nas w LM
4
Coooooooooooooooo?
1
Oby ta srajtaśma była prorocza. Po takiej chujni w lidze i oszczędzaniu się na puchary mogliby zostać z niczym
0
@Filipem bo w drugiej połowie siedli fizycznie, a technicznie są słabi. Co nie zmienia faktu, że w 3/4 meczach w tym sezonie napsuli nam krwi
0
Czelsioki i Newcastle grali na takiej intensywności, że nasi piłkarze nie wiedzieli co się dzieje, więc Arsenal potężnego Artety stoi i patrzy jak Atletico stara się nie ośmieszyć w rozgrywaniu piłki
1
@Kuchar raz zabierają Barcelonie, raz dają przeciwnikowi
0
Moim zdaniem taki naciągany karny
5
W takim Arsenalu widziałbym de Jonga za 140 mln euro
0
@July_6_BcN ale jakiegoś normalnego
0
@Eklerek tym gorxej
1
@July_6_BcN chyba złożę na noc drabinkę na Twój strych
3
Zawsze wiedziałem, że Gjokeresz jest lepszy niż Haaland
1
White, co za rasistowskie nazwisko…
2
@Kessie i Ty to tak oglądasz co 3 dni?
0
Po tym jak zobaczyłem plecy tego Rugeriego (czy jak mu tam), to aż robi mi się niedobrze jak go pokazują
1
Dobrze, że Czawi nie dostał kasy na tego Zubimendiego
4
To jest to wyrachowanie i kunszt piłkarski. Budować atak pod polem karnym rywala, przegrać przez bramkarza i stracić piłkę :V
6
@BulaKG a Miranda trzyma obronę za mordę
15
Oszczędzaj się w lidze od stycznia, miej taki potencjał w ofensywie, graj jak oldboje. Bądź Atletico Madryt.
1
@FabianekMrozek za Kurskiego to była LM
3
Pressing Atletico
2
Gjokeresz to jest baller
0
@BulaKG mimo wszystko słabe, bo gość miał olbrzymi wkład w finał i 1/2, a tu ławka
1
Musso kontuzja, czy został osrany przez argentyńskiego bajeranta?