1

@Jakchcesz żule to gatunek na wymarciu

12



@BulaKG myslalem Mordo, że Ty starszy jesteś

5

@gumaz chciał puścić bąka i poszło z gruzem. Wielka afera

1

Alvarez spoko gość. Symuluje kontuzje, żeby zbić cenę transferu do nas. Sprytnie

7

@Kessie @Eklerek @Czajka90 Wy to macie mocną psychikę

7

Nam jakby mogli, to by gwizdali zagranie ręką przez bramkarza. Totalnie tego nie rozumiem

8

Chyba trzeba skleić na szybko jakąś uchwałę i zmienić nazwę na FC Barcelona de Madrid, to w końcu nie ojebią nas w LM

4

Coooooooooooooooo?

1

Oby ta srajtaśma była prorocza. Po takiej chujni w lidze i oszczędzaniu się na puchary mogliby zostać z niczym

0

@Filipem bo w drugiej połowie siedli fizycznie, a technicznie są słabi. Co nie zmienia faktu, że w 3/4 meczach w tym sezonie napsuli nam krwi

0

Czelsioki i Newcastle grali na takiej intensywności, że nasi piłkarze nie wiedzieli co się dzieje, więc Arsenal potężnego Artety stoi i patrzy jak Atletico stara się nie ośmieszyć w rozgrywaniu piłki

1

@Kuchar raz zabierają Barcelonie, raz dają przeciwnikowi

0

Moim zdaniem taki naciągany karny

5

W takim Arsenalu widziałbym de Jonga za 140 mln euro

0

@July_6_BcN ale jakiegoś normalnego

0

@Eklerek tym gorxej

1

@July_6_BcN chyba złożę na noc drabinkę na Twój strych

3

Zawsze wiedziałem, że Gjokeresz jest lepszy niż Haaland

1

White, co za rasistowskie nazwisko…

2

@Kessie i Ty to tak oglądasz co 3 dni?

0

Po tym jak zobaczyłem plecy tego Rugeriego (czy jak mu tam), to aż robi mi się niedobrze jak go pokazują

1

Dobrze, że Czawi nie dostał kasy na tego Zubimendiego

4

To jest to wyrachowanie i kunszt piłkarski. Budować atak pod polem karnym rywala, przegrać przez bramkarza i stracić piłkę :V

6

@BulaKG a Miranda trzyma obronę za mordę

15

Oszczędzaj się w lidze od stycznia, miej taki potencjał w ofensywie, graj jak oldboje. Bądź Atletico Madryt.

1

@FabianekMrozek za Kurskiego to była LM

3

Pressing Atletico


2

Gjokeresz to jest baller

0

@BulaKG mimo wszystko słabe, bo gość miał olbrzymi wkład w finał i 1/2, a tu ławka

1

Musso kontuzja, czy został osrany przez argentyńskiego bajeranta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?