2

@Hosh albo Roman i Foka z Warszawy

1

@gumaz ale nie powiedziałem na co

0

@ranger3120 z kodem „zero”

0

@July_6_BcN może bym nie wpłacił, ale za to bym nikomu nie powiedział, że zbierasz

1

Ciekawe ile uzbierają po księgowaniu wszystkich wpłat. Ja bliknąłem godzinę temu i jeszcze mieli, że nie zaksięgowali.

0

@July_6_BcN odpal strima

1

@wyrek madrydztwa

1

@VamoSBarca88 nice try, Ponczek

2

@Zoker i pewnie zgłasza do skarbówki

0

@July_6_BcN kiedy ostatecznie pozbędziesz się alejandry?

0

@July_6_BcN przy Tobie dua lipa, to po prostu lipa

1

@July_6_BcN po prostu lipa

0

@Tasde straszny beton z Ciebie

2

Chłop im przez okno wlazł XD

0

@Tasde nie chce mi się nawet tego czytać. Bronicie tego Owsiaka jak cnoty, a fakt jest taki, że jest dzielnym żołnierzem obecnie rządzących i jest pełno niejasności odnośnie kasy ze zbiórek. Tymczasem jakiś dzieciach z Grochowa zrobił jeszcze lepszą robotę, zero kontrowersji

2

@Tasde a moim zdaniem właśnie fajnie to kontrastuje z Owsiakiem.
Można bez polityki, bez kontrowersji i bez wsparcia samorządów.

3

@macio_944 byli zajęci analizowaniem pracy sędziów i nie zauważyli

5

Patrząc na zegar, to chyba wszechświat nie jest gotowy na zgodę Tedego i Ryśka

3

Real osrany, Barca gurom!

5

Antony Hopkins śpiewa po polsku u latwoganga :ooo

8

@kubix05 dać mu obywatelstwo

0

Jacek i Rysiek, musicie!!!

10

Na 200 mln Laporta przejmuje livea?

1

To co, będzie Wojtek Kamerzysta?

2

Ale krindżuwa :ooo

1

@MessiForeverTheBest nataniachuj*

3

To jeszcze Tede z Rychem muszą się pogodzić na lajwie

1

@Eklerek ale za to Alvarez oddałby drugie tyle

1

Kurde, myślałem, że to Sentino we własnej osobie zstąpił z góry Parnas na tego strima

0

@RichardWinters no nie wytrzymałem jak widzisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?