Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hosh albo Roman i Foka z Warszawy
1
@gumaz ale nie powiedziałem na co
0
@ranger3120 z kodem „zero”
0
@July_6_BcN może bym nie wpłacił, ale za to bym nikomu nie powiedział, że zbierasz
1
Ciekawe ile uzbierają po księgowaniu wszystkich wpłat. Ja bliknąłem godzinę temu i jeszcze mieli, że nie zaksięgowali.
0
@July_6_BcN odpal strima
1
@wyrek madrydztwa
1
@VamoSBarca88 nice try, Ponczek
2
@Zoker i pewnie zgłasza do skarbówki
0
@July_6_BcN kiedy ostatecznie pozbędziesz się alejandry?
0
@July_6_BcN przy Tobie dua lipa, to po prostu lipa
1
@July_6_BcN po prostu lipa
0
@Tasde straszny beton z Ciebie
2
Chłop im przez okno wlazł XD
0
@Tasde nie chce mi się nawet tego czytać. Bronicie tego Owsiaka jak cnoty, a fakt jest taki, że jest dzielnym żołnierzem obecnie rządzących i jest pełno niejasności odnośnie kasy ze zbiórek. Tymczasem jakiś dzieciach z Grochowa zrobił jeszcze lepszą robotę, zero kontrowersji
2
@Tasde a moim zdaniem właśnie fajnie to kontrastuje z Owsiakiem.
Można bez polityki, bez kontrowersji i bez wsparcia samorządów.
3
@macio_944 byli zajęci analizowaniem pracy sędziów i nie zauważyli
5
Patrząc na zegar, to chyba wszechświat nie jest gotowy na zgodę Tedego i Ryśka
3
Real osrany, Barca gurom!
5
Antony Hopkins śpiewa po polsku u latwoganga :ooo
8
@kubix05 dać mu obywatelstwo
0
Jacek i Rysiek, musicie!!!
10
Na 200 mln Laporta przejmuje livea?
1
To co, będzie Wojtek Kamerzysta?
2
Ale krindżuwa :ooo
1
@MessiForeverTheBest nataniachuj*
3
To jeszcze Tede z Rychem muszą się pogodzić na lajwie
1
@Eklerek ale za to Alvarez oddałby drugie tyle
1
Kurde, myślałem, że to Sentino we własnej osobie zstąpił z góry Parnas na tego strima
0
@RichardWinters no nie wytrzymałem jak widzisz