Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chce mi się wierzyć, że młody tak po prostu sobie zszedł z naderwanym mięśniem
4
Aspas to jeden z bardziej irytujących piłkarzy. Taki hiszpański Winicjusz
5
Nie mogę patrzeć na tego Rashforda. Tyle minut w tym sezonie, a cały czas jak ciało obce
4
Mecz imienia Ronalda Koemana. Chłop ma taką aurę, że odciska piętno z trybun
2
A co tam, nie sprawdzamy :c
0
Eminem sztywniutko
3
No dobra, po tej weryfikacji stwierdzam, że nas jednak zrobili w chujks
4
Nie no, było widać, że minimalny spalony. Szkoda, bo ładna bramka
0
Pedri i Ferran stracili formę odkąd ten pierwszy spotyka się z niejaką Alejandrą. To chyba nie przypadek
2
Dobrze, że Ansu Fati niedługo wraca
2
@Frimpong to już @July_6_BcN ma więcej do zaproponowania w tej kwestii
2
A by sobie człowiek pooglądał Digidonga od 46’
0
@Katalończyk 99 a ja myślę, że Flick kazał mu biegać z obciążeniem przez cały tydzień od ostatniego meczu
1
@Azazel_Pazuzu Marcus 20 strzałów, z czego 0 celnych
2
Ciekawe jakby Partaczi haratał podwieszony pod napastnika na prawej nie pogra, bo Yamal to inna liga, na lewej będzie się marnował
2
@Aragorn33 dzisiaj środa
2
Może sędzia pomyślał, że a uj tam, rano trzeba wstać i lecimy odrazu drugą połowę?
8
Jak ja dotrwam do końca tego meczu, to to będzie cud
7
Kuman czerwony na mordzie, pewnie już po 7 winie
1
Baldeee, Baldeee
1
Młody ładnie schodził z boiska, więc raczej nic poważnego. Przy naderwaniu by tak dziarsko nie chodził. W najgorszym razie suplementacja hormonem wzrostu i 90’ w weekend:P
1
Robert „skok pressingowy” Lewandowski pewnie ma już ból panewki na sam widok jakie jest tempo meczu w pierwszych minutach
2
Przecież ten dzieciak powinien mieć złotą piłkę za ten sezon. Świetna akcja w pierwszej minucie. Yamal też nieźle
1
@draxidox kobiet nie pytaj o wiek, mężczyzn o zarobki, a halababę, czy gaz jest ekologiczny
1
@misterio a jakbyś tak założył OF…
0
@TR3YWAY zależy z jakiego poziomu startujesz. Niestety, ale w życiu trzeba mieć farta, urodzić się w odpowiedniej rodzinie i mieć dobre otoczenie
2
To co, klasycznie dzisiaj Celta mecz życia, a Aspas tryb CR7? :v
2
@July_6_BcN ale na plus?
7
@Safrani dobra, pewnie nie wiesz, a grasz szeryfa
4
@esem91 już nie silny razem