1

Nie chce mi się wierzyć, że młody tak po prostu sobie zszedł z naderwanym mięśniem

4

Aspas to jeden z bardziej irytujących piłkarzy. Taki hiszpański Winicjusz

5

Nie mogę patrzeć na tego Rashforda. Tyle minut w tym sezonie, a cały czas jak ciało obce

4

Mecz imienia Ronalda Koemana. Chłop ma taką aurę, że odciska piętno z trybun

2

A co tam, nie sprawdzamy :c

0

Eminem sztywniutko

3

No dobra, po tej weryfikacji stwierdzam, że nas jednak zrobili w chujks

4

Nie no, było widać, że minimalny spalony. Szkoda, bo ładna bramka

0

Pedri i Ferran stracili formę odkąd ten pierwszy spotyka się z niejaką Alejandrą. To chyba nie przypadek

2

Dobrze, że Ansu Fati niedługo wraca

2

@Frimpong to już @July_6_BcN ma więcej do zaproponowania w tej kwestii

2

A by sobie człowiek pooglądał Digidonga od 46’

0

@Katalończyk 99 a ja myślę, że Flick kazał mu biegać z obciążeniem przez cały tydzień od ostatniego meczu

1

@Azazel_Pazuzu Marcus 20 strzałów, z czego 0 celnych

2

Ciekawe jakby Partaczi haratał podwieszony pod napastnika na prawej nie pogra, bo Yamal to inna liga, na lewej będzie się marnował

2

@Aragorn33 dzisiaj środa

2

Może sędzia pomyślał, że a uj tam, rano trzeba wstać i lecimy odrazu drugą połowę?

8

Jak ja dotrwam do końca tego meczu, to to będzie cud

7

Kuman czerwony na mordzie, pewnie już po 7 winie

1

Baldeee, Baldeee

1

Młody ładnie schodził z boiska, więc raczej nic poważnego. Przy naderwaniu by tak dziarsko nie chodził. W najgorszym razie suplementacja hormonem wzrostu i 90’ w weekend:P

1

Robert „skok pressingowy” Lewandowski pewnie ma już ból panewki na sam widok jakie jest tempo meczu w pierwszych minutach

2

Przecież ten dzieciak powinien mieć złotą piłkę za ten sezon. Świetna akcja w pierwszej minucie. Yamal też nieźle

1

@draxidox kobiet nie pytaj o wiek, mężczyzn o zarobki, a halababę, czy gaz jest ekologiczny

1

@misterio a jakbyś tak założył OF…

0

@TR3YWAY zależy z jakiego poziomu startujesz. Niestety, ale w życiu trzeba mieć farta, urodzić się w odpowiedniej rodzinie i mieć dobre otoczenie

2

To co, klasycznie dzisiaj Celta mecz życia, a Aspas tryb CR7? :v

2

@July_6_BcN ale na plus?

7

@Safrani dobra, pewnie nie wiesz, a grasz szeryfa

4

@esem91 już nie silny razem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?