Kozinho.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN ludy Afryki mają tak samo kręcone liczniki jak passaty zza zachodniej granicy. Nie byłym pewny, że jesteś starsza
1
@Kgorecki2500 ukryta opcja niemiecka. Zaraz kolejny będzie pisał o potężnym bajernie i dawał sobie herby z @Comentateiro
5
@Kessie @July_6_BcN jak to z Wami było?
2
@MessiForeverTheBest dziurę, a co innego?
0
Jak 23 latek sypia z 16 latkom, to taka trochę pedofilia, ale jak 16 latek robi 23 latkom, to jest respekt w szatni przed WFem
9
@blakkudium Laporta idzie po Haalanda
2
@PatrychoO żeby nie było 26-lecia
2
@VegetaPolska Kucharek, ale Ty seksu nie uprawiasz
5
@LAMC_10 przecież to @Bolton
5
@Arden mój ulubieny napastnik
1
@L4ngusta frajery wrzucili 1 sezon na netpliksa i elo
1
@Lanosss czemu nie bojkotuje? przecież szyli mundury…
1
@Jakchcesz żule to gatunek na wymarciu
12
@BulaKG myslalem Mordo, że Ty starszy jesteś
5
@gumaz chciał puścić bąka i poszło z gruzem. Wielka afera
1
Alvarez spoko gość. Symuluje kontuzje, żeby zbić cenę transferu do nas. Sprytnie
7
@Kessie @Eklerek @Czajka90 Wy to macie mocną psychikę
7
Nam jakby mogli, to by gwizdali zagranie ręką przez bramkarza. Totalnie tego nie rozumiem
8
Chyba trzeba skleić na szybko jakąś uchwałę i zmienić nazwę na FC Barcelona de Madrid, to w końcu nie ojebią nas w LM
4
Coooooooooooooooo?
1
Oby ta srajtaśma była prorocza. Po takiej chujni w lidze i oszczędzaniu się na puchary mogliby zostać z niczym
0
@Filipem bo w drugiej połowie siedli fizycznie, a technicznie są słabi. Co nie zmienia faktu, że w 3/4 meczach w tym sezonie napsuli nam krwi
0
Czelsioki i Newcastle grali na takiej intensywności, że nasi piłkarze nie wiedzieli co się dzieje, więc Arsenal potężnego Artety stoi i patrzy jak Atletico stara się nie ośmieszyć w rozgrywaniu piłki
1
@Kuchar raz zabierają Barcelonie, raz dają przeciwnikowi
0
Moim zdaniem taki naciągany karny
5
W takim Arsenalu widziałbym de Jonga za 140 mln euro
0
@July_6_BcN ale jakiegoś normalnego
0
@Eklerek tym gorxej
1
@July_6_BcN chyba złożę na noc drabinkę na Twój strych
3
Zawsze wiedziałem, że Gjokeresz jest lepszy niż Haaland