1

@KamilS689 ale oni mogą grać samymi Mongołami, jakie to ma znaczenie? Pozwalają im na wszystko, wchodzą w dupy i oto efekt

3

@Encore to teraz wyobraźmy sobie, że Yamal, Rapha i Pedri pykają po nawet te 1500 minut. Na jakim miejscu bylibyśmy w lidze? Ano właśnie. PSG może być sobie wybiegane w LM, bo w L1 grają same pazie

5

Perez sam sobie sprowadził te problemy. Ściągał gwiazdeczki z wybujałym ego, ale zapomniał o takich liderach jak CR7, Ramos, Modric, czy Kroos. Dodatkowo zamiast trenera, który trzymałby towarzystwo za mordę ściągnął im kolegę, który bierze wszystko na siebie. I bardzo im kurła dobrze.

12

@barteq jeden Tebas powie tak, inny powie nie

0

Dobra, wolfsburg zapłaci rachunek

1

@tomek8756 pierdoły nie potrafią wybić piłki, a chłop jakieś kocie ruchy zaprezentował

1

@NeroTFP1 a później skończyłaby się liga mistrzów

1

Teraz każdy mondry, że Flick nie potrafi ustawić drużyny bliżej pola karnego i bronić, a Lucho to giga taktyk. Tak, Luis jest bardzo dobrym trenerem, ale dajcie taki sam budżet Flickowi i wygrywamy LM przez najbliższych 30 lat.

0

@Marcelinho99 tracimy wtedy atut rozgrywania przez obrońców, a Cubarsi z Ericiem lepiej klepią niż bronią :v

0

@Marcelinho99 a kim my mamy bronić? Naszą jedyną szansą jest strzelić o te 1 bramkę więcej, co nie zawsze wychodzi

0

Nieważne kto dziś awansuje, bo potężny Arsenal rozniesie tę drużynę w finale potężne 1:0 po golu z różnego

7

Niech Was obecność Lucho nie zwiedzie przed tym, że PSG to drugi najobrzydliwszy klub na świecie zaraz po realu madryt

1

@Comentateiro gdzie ten potężny Bayern?

0

@Pedri16Future dostanie się. Teraz każdego biorą

2

@Comentateiro PSG przechodzi potężny Bayern, Francja wygrywa mundial, Bombele z drugą z rzędu ZP, świat się kończy XD

27

Szkoda, że nasz klubowy admin nie ma psychy wrzucić teraz tego na socjale :D



5

Ale tam musi być teraz gonitwa myśli w głowach takiego Lookmana i Alvareza. Wpieprzyć się do takiego Atletico, to najgorsze co może spotkać tak kreatywnych piłkarzy

2

Mamy to! :)))))))))))))!)

5

Dobra Diego, nie kompromituj się

4

Simaone podwyżka po tym sezonie

2

Jak on nam kurwa strzela bramki?!

0

Ale Digidong by chodził w Arsenalu za drobne 150 mln

17

Cubarsi już by miał czerwoną

4

Nie rozumiem jak taki kloc jak sorloth jest w stanie nam strzelać bramki

0

Szkoda, że Lągle nie ma na boisku

1

Simaone chyba myśli, że prowadzą patrząc na zmiany

0

Ferran by to strzelił

0

Ciekawe co Gjokeresz stosuje na włosy, że mu się w ogóle fryzura nie psuje

2

@Comentateiro dobrze jest dziadek

2

Argentyński bajerant wywiesza białą flagę takimi zmianami, bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?