Kozinho.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Znając Szwagrów to są jakieś szachy 5d. Bilbao spada i bierzemy Nico za paczkę fajek, którą wezmą od Szczęsnego
2
@gumaz chwilowo nie mam. Zainwestowałem wszystkie oszczędności w nowy biznes @Luciano99
2
@NeroTFP1 dobiłby jeszcze tę jedną bramkę
2
@Safrani Laporta powinien porwać do tańca Haalanda. To by rozwiązało nasze problemy w ataku i byłoby marketingowym strzałem w 10. Nie chce mi się wierzyć, że nie będzie nas stać na transfer. Gorzej z fpp.
28
Sam często psioczyłem, że czas Bobka w Barcelonie dobiegł końca, ale jakoś tak smutno. Wyjdzie to na zdrowie i jemu i nam. Lepiej odejść teraz niż cieniować w kolejnym sezonie. Pamięć nas kibiców jest krótka i zamiast pamiętać go ze spotkań z Bayernem i Interem z pierwszego sezonu Xaviego, czy z jego fantastycznym sezonem z pierwszego sezonu Flicka, to zostanie nam w pamięci nieporadny Polak Rodak jak przez większość obecnego sezonu. Życzę mu jak najlepiej i oby ta oferta Arabów była prawdziwa. 90 baniek euro za sezon? Kurła, tylko głupi by nie skorzystał.
Btw. Robercik zapisze się na zawsze w historii klubu jako pierwszy strzelec bramki na nowym Camp Nou
0
@SeWo77 kurna, cały miesiąc
3
@BorzyKrzys Bodnar się połapał, że pcha się pod pociąg, a Żurek nie ma takiej refleksji. Nie wiem czy za 1,5 roku, ale władza się zmieni i może podążać tymi samymi standardami, a wtedy pan minister będzie sam szukał azylu za granicą
2
@Comentateiro a nie Gerd Myla?
3
@Safrani Niemcy mają długie tradycje w budowaniu rakiet. Aż dziw bierze, że nie nazwali jej V3 lub po prostu Wunderwaffe :v
0
Dobry to był mecz, nie zapomnę go nigdy
0
Ciekawe, czy na tym refcam nagrywa się jak dostają gifty klubowe od madrycioków
0
Lewy to powinien jebnać 200 zamiast tych izotoników, bo w poniedziałek miał znacznie lepszy performance niż dzisiaj.
2
Piłka leciała i płakała
11
Nie wiem, czy bardziej irytuje ten dzieciak drący ryja, czy Orłowski…
2
Roony w tym sezonie to piłkarz momentów i jednego genialnego meczu z fatalnym Bilbao. Nie dziwię się, że Flick na niego nie stawiał. Szkoda, bo wydawał się skrojony pod Barcę
2
@Kgorecki2500 młody talent, Paweł Brożek
2
@Eklerek podobno na patrzeniu się nie skończyło
2
@Eklerek on woli kierunek Tajlandia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie glory, glory, man… a nie, czekaj. Jakie przyśpiewki mają armatki?
0
To ten Cortez co piosenki śpiewa w radiu?
2
@MessiForeverTheBest on by chciał być tym plackiem
1
@July_6_BcN
13
Szczęsny w ryk. Niemiec nam Polaka prześladuje i każe pracować
0
@karci0 Beluso też ma interes
2
@MirusAmisz @July_6_BcN co Wy wiecie o zabijaniu?
https://zapodaj.net/plik-08lJqRucWF
0
@macio_944 mądrej głowy włos się nie trzyma
3
Komentarz usunięty
11
@Sysia11 lepszy Rashford w garści niż Alvarez na dachu
10
@VegetaPolska mam coś dla Ciebie