10

Znając Szwagrów to są jakieś szachy 5d. Bilbao spada i bierzemy Nico za paczkę fajek, którą wezmą od Szczęsnego

2

@gumaz chwilowo nie mam. Zainwestowałem wszystkie oszczędności w nowy biznes @Luciano99

2

@NeroTFP1 dobiłby jeszcze tę jedną bramkę

2

@Safrani Laporta powinien porwać do tańca Haalanda. To by rozwiązało nasze problemy w ataku i byłoby marketingowym strzałem w 10. Nie chce mi się wierzyć, że nie będzie nas stać na transfer. Gorzej z fpp.

28

Sam często psioczyłem, że czas Bobka w Barcelonie dobiegł końca, ale jakoś tak smutno. Wyjdzie to na zdrowie i jemu i nam. Lepiej odejść teraz niż cieniować w kolejnym sezonie. Pamięć nas kibiców jest krótka i zamiast pamiętać go ze spotkań z Bayernem i Interem z pierwszego sezonu Xaviego, czy z jego fantastycznym sezonem z pierwszego sezonu Flicka, to zostanie nam w pamięci nieporadny Polak Rodak jak przez większość obecnego sezonu. Życzę mu jak najlepiej i oby ta oferta Arabów była prawdziwa. 90 baniek euro za sezon? Kurła, tylko głupi by nie skorzystał.

Btw. Robercik zapisze się na zawsze w historii klubu jako pierwszy strzelec bramki na nowym Camp Nou

0

@SeWo77 kurna, cały miesiąc

3

@BorzyKrzys Bodnar się połapał, że pcha się pod pociąg, a Żurek nie ma takiej refleksji. Nie wiem czy za 1,5 roku, ale władza się zmieni i może podążać tymi samymi standardami, a wtedy pan minister będzie sam szukał azylu za granicą

2

@Comentateiro a nie Gerd Myla?

3

@Safrani Niemcy mają długie tradycje w budowaniu rakiet. Aż dziw bierze, że nie nazwali jej V3 lub po prostu Wunderwaffe :v

0

Dobry to był mecz, nie zapomnę go nigdy

0

Ciekawe, czy na tym refcam nagrywa się jak dostają gifty klubowe od madrycioków

0

Lewy to powinien jebnać 200 zamiast tych izotoników, bo w poniedziałek miał znacznie lepszy performance niż dzisiaj.

2

Piłka leciała i płakała

11

Nie wiem, czy bardziej irytuje ten dzieciak drący ryja, czy Orłowski…

2

Roony w tym sezonie to piłkarz momentów i jednego genialnego meczu z fatalnym Bilbao. Nie dziwię się, że Flick na niego nie stawiał. Szkoda, bo wydawał się skrojony pod Barcę

2

@Kgorecki2500 młody talent, Paweł Brożek

2

@Eklerek podobno na patrzeniu się nie skończyło

2

@Eklerek on woli kierunek Tajlandia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kessie glory, glory, man… a nie, czekaj. Jakie przyśpiewki mają armatki?

0

To ten Cortez co piosenki śpiewa w radiu?

2

@MessiForeverTheBest on by chciał być tym plackiem

1

13

Szczęsny w ryk. Niemiec nam Polaka prześladuje i każe pracować

0

@karci0 Beluso też ma interes

2

0

@macio_944 mądrej głowy włos się nie trzyma

3

Komentarz usunięty

11

@Sysia11 lepszy Rashford w garści niż Alvarez na dachu

10


@VegetaPolska mam coś dla Ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?