Kozinho.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jestem kibicem Arsenału od 15 minut, a już mnie te Czelsioki, Tottenham, West Ham i Millwal wkur****ą.
5
Brawo, partidazo panów Simaone
5
Czy jest jakiś nowy zapis, że tym pipom z Madrytu nie można dawać kartek?
9
Diego, skąd to zwątpienie?
13
Kowal mówi jak jest
9
Mam nadzieję, że zemści się na Simaone to olanie ligi kosztem pucharów. Ściągają kogo chcą, mają konkretnych gości w składzie, a nie są w stanie nic wygrać
2
Fajnie jakby armatki ugrały LM
0
@Ilka no jak uważasz :P
0
@Ilka w linku jest Twój ig
0
@Ilka nie rób tego :D
0
@Dari0G bo Wy nie umiecie w la bambę.
2
I komu to przeszkadzało?
0
@esem91 ej, ale mieli z nim zdominować wszechświat przez najbliższe 30 lat
1
@Zoker rasistowski wpis
0
@VamoSBarca88 Trust the process
1
@Comentateiro pfff, takie szlagiery, a nie oznaczy. Mogło mi to przepaść
5
@Bolton cooooooooooo? XD
7
@Ryoumen jakby ktoś nasral. Kanapka też mało apetyczna
1
@VamoSBarca88 @Frimpong no trochę tak :
4
@Frimpong widziałem to dzisiaj i chciałem wstawić, nawet pomyślałem o tym samym użytkowniku, ale jakoś w ostatniej chwili odpuściłem :v
2
@TR3YWAY ten co się naoglądał przez cały dzień zdjęć z la bamby i ma awarię wytrysku
8
@gumaz @LAMC_10 w ogóle odrazu widać, że giga chad. „Panienki” xD
2
@July_6_BcN halooooo, kucharek Cię widział, a ja nie?
4
@July_6_BcN ale już rozważasz, więc mam nadzieję, że nie pękniesz. Zawsze masz nas, piwniczaków. Przynajmniej zainteresowania te same
2
@July_6_BcN co musi pójść nie tak w Twoim życiu żebyś założyła tego tindera? :v
2
@Arden i kogo i za ile ściągniemy w jego miejsce? Nie jesteśmy Betisem, że będziemy sprzedawać podstawowych piłkarzy. Poza tym, gdyby @kundee gral w jakimś nottingham, to by za niego dali dwa razy więcej
1
@macio_944 podobno mają tam bardzo kołchoźnicze podejście
2
@Cochise nie próbuję. Nie mam potrzeby się z Tobą spinać o takie rzeczy, bo jesteś w gronie lubianych przeze mnie la bambowiczów. Więc podtrzymuję, że bym to keszował ile się da :D
1
@Cochise dobrze, przyznaj się, że sam się naciąłeś na taką „onlifansiare”
1
@Cochise ranisz moje serduszko