4

Jestem kibicem Arsenału od 15 minut, a już mnie te Czelsioki, Tottenham, West Ham i Millwal wkur****ą.

5

Brawo, partidazo panów Simaone

5

Czy jest jakiś nowy zapis, że tym pipom z Madrytu nie można dawać kartek?

9

Diego, skąd to zwątpienie?

13

Kowal mówi jak jest


9

Mam nadzieję, że zemści się na Simaone to olanie ligi kosztem pucharów. Ściągają kogo chcą, mają konkretnych gości w składzie, a nie są w stanie nic wygrać

2

Fajnie jakby armatki ugrały LM

0

@Ilka no jak uważasz :P

0

@Ilka w linku jest Twój ig

0

@Ilka nie rób tego :D

0

@Dari0G bo Wy nie umiecie w la bambę.

2

I komu to przeszkadzało?


0

@esem91 ej, ale mieli z nim zdominować wszechświat przez najbliższe 30 lat

1

@Zoker rasistowski wpis

0

@VamoSBarca88 Trust the process

1

@Comentateiro pfff, takie szlagiery, a nie oznaczy. Mogło mi to przepaść

5

@Bolton cooooooooooo? XD

7

@Ryoumen jakby ktoś nasral. Kanapka też mało apetyczna

1

@VamoSBarca88 @Frimpong no trochę tak :

4

@Frimpong widziałem to dzisiaj i chciałem wstawić, nawet pomyślałem o tym samym użytkowniku, ale jakoś w ostatniej chwili odpuściłem :v

2

@TR3YWAY ten co się naoglądał przez cały dzień zdjęć z la bamby i ma awarię wytrysku

8

@gumaz @LAMC_10 w ogóle odrazu widać, że giga chad. „Panienki” xD

2

@July_6_BcN halooooo, kucharek Cię widział, a ja nie?

4

@July_6_BcN ale już rozważasz, więc mam nadzieję, że nie pękniesz. Zawsze masz nas, piwniczaków. Przynajmniej zainteresowania te same

2

@July_6_BcN co musi pójść nie tak w Twoim życiu żebyś założyła tego tindera? :v

2

@Arden i kogo i za ile ściągniemy w jego miejsce? Nie jesteśmy Betisem, że będziemy sprzedawać podstawowych piłkarzy. Poza tym, gdyby @kundee gral w jakimś nottingham, to by za niego dali dwa razy więcej

1

@macio_944 podobno mają tam bardzo kołchoźnicze podejście

2

@Cochise nie próbuję. Nie mam potrzeby się z Tobą spinać o takie rzeczy, bo jesteś w gronie lubianych przeze mnie la bambowiczów. Więc podtrzymuję, że bym to keszował ile się da :D

1

@Cochise dobrze, przyznaj się, że sam się naciąłeś na taką „onlifansiare”

1

@Cochise ranisz moje serduszko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?