Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@severius a chociaż pełnoletnia?
20
Barcelona wprowadza nowe standardy, za którymi podąża reszta świata
0
@Frimpong no nie, nie można rozbijać polskiego FC Połto
31
@Deathwing112 konsensus powinien być taki, że to napoje sa zbyt drogie. 10 zł za 2l pepsi max, to rozbój w biały dzień. Idioci nałożyli podatek cukrowy na napoje bez cukru, a kolejna debilka doliczyła do tego 50gr kaucji
0
@draxidox Ukraina to by nas pierwsza sprzedała ;P
3
@BulaKG moje, moje, umówiliśmy się na biały związek, ale nas raz poniosło, całowaliśmy się i o, stało się
0
@draxidox a to by trzeba było zastanowić się jakie by były konsekwencje
4
@Kessie dolewam 50 czystej do mleka, ale to już nie działa
22
Wcale nie jest tak, że ciężko wstawać o 5-6 rano nawet w dni wolne. Wystarczy mieć 4 miesięczne dziecko :v
8
@draxidox my już mieliśmy silnych sojuszników w 39. Trzeba sobie samemu poradzić i ewentualnie liczyć na pomoc
0
@draxidox akurat Niemcy to niech się nie wzmacniają
2
@agaFCB pozdrawiam z łóżka i ściskam cieplutko < 3
2
@Kessie dobrze, że majówka, to się na legalu napie**** i mecz będzie do zniesienia
1
@Kessie mogłeś nie robić jej takiego zdjęcia. Odrazu po oczach widać, że coś było grane
31
@jacobFCB zasięg tej akcji jest pojebany
1
@July_6_BcN *po działce
1
@Kgorecki2500 sam sobie odpowiedz na to pytanie
@Comentateiro taaa, jeden z Breslau, a drugi z Posen
2
@July_6_BcN ludy Afryki mają tak samo kręcone liczniki jak passaty zza zachodniej granicy. Nie byłym pewny, że jesteś starsza
1
@Kgorecki2500 ukryta opcja niemiecka. Zaraz kolejny będzie pisał o potężnym bajernie i dawał sobie herby z @Comentateiro
5
@Kessie @July_6_BcN jak to z Wami było?
2
@MessiForeverTheBest dziurę, a co innego?
0
Jak 23 latek sypia z 16 latkom, to taka trochę pedofilia, ale jak 16 latek robi 23 latkom, to jest respekt w szatni przed WFem
9
@blakkudium Laporta idzie po Haalanda
2
@PatrychoO żeby nie było 26-lecia
2
@VegetaPolska Kucharek, ale Ty seksu nie uprawiasz
5
@LAMC_10 przecież to @Bolton
5
@Arden mój ulubieny napastnik
1
@L4ngusta frajery wrzucili 1 sezon na netpliksa i elo
1
@Lanosss czemu nie bojkotuje? przecież szyli mundury…
1
@Jakchcesz żule to gatunek na wymarciu