0

@severius a chociaż pełnoletnia?

20

Barcelona wprowadza nowe standardy, za którymi podąża reszta świata



0

@Frimpong no nie, nie można rozbijać polskiego FC Połto

31

@Deathwing112 konsensus powinien być taki, że to napoje sa zbyt drogie. 10 zł za 2l pepsi max, to rozbój w biały dzień. Idioci nałożyli podatek cukrowy na napoje bez cukru, a kolejna debilka doliczyła do tego 50gr kaucji

0

@draxidox Ukraina to by nas pierwsza sprzedała ;P

3

@BulaKG moje, moje, umówiliśmy się na biały związek, ale nas raz poniosło, całowaliśmy się i o, stało się

0

@draxidox a to by trzeba było zastanowić się jakie by były konsekwencje

4

@Kessie dolewam 50 czystej do mleka, ale to już nie działa

22

Wcale nie jest tak, że ciężko wstawać o 5-6 rano nawet w dni wolne. Wystarczy mieć 4 miesięczne dziecko :v

8

@draxidox my już mieliśmy silnych sojuszników w 39. Trzeba sobie samemu poradzić i ewentualnie liczyć na pomoc

0

@draxidox akurat Niemcy to niech się nie wzmacniają

2

@agaFCB pozdrawiam z łóżka i ściskam cieplutko < 3

2

@Kessie dobrze, że majówka, to się na legalu napie**** i mecz będzie do zniesienia

1

@Kessie mogłeś nie robić jej takiego zdjęcia. Odrazu po oczach widać, że coś było grane

31

@jacobFCB zasięg tej akcji jest pojebany

1

@July_6_BcN *po działce

1

@Kgorecki2500 sam sobie odpowiedz na to pytanie
@Comentateiro taaa, jeden z Breslau, a drugi z Posen

2

@July_6_BcN ludy Afryki mają tak samo kręcone liczniki jak passaty zza zachodniej granicy. Nie byłym pewny, że jesteś starsza

1

@Kgorecki2500 ukryta opcja niemiecka. Zaraz kolejny będzie pisał o potężnym bajernie i dawał sobie herby z @Comentateiro

5

@Kessie @July_6_BcN jak to z Wami było?

2

@MessiForeverTheBest dziurę, a co innego?

0

Jak 23 latek sypia z 16 latkom, to taka trochę pedofilia, ale jak 16 latek robi 23 latkom, to jest respekt w szatni przed WFem

9

@blakkudium Laporta idzie po Haalanda

2

@PatrychoO żeby nie było 26-lecia

2

@VegetaPolska Kucharek, ale Ty seksu nie uprawiasz

5

@LAMC_10 przecież to @Bolton

5

@Arden mój ulubieny napastnik

1

@L4ngusta frajery wrzucili 1 sezon na netpliksa i elo

1

@Lanosss czemu nie bojkotuje? przecież szyli mundury…

1

@Jakchcesz żule to gatunek na wymarciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?