Kozinho.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Roobo chłop pogrążył trzaskoskiego tym wywiadem
1
@NeroTFP1 i często niewiele brakuje
0
@TR3YWAY to musisz być mega szczupły
1
@Roobo szkoda, że Bilbao uciekło ze strefy spadkowej. Kupilibyśmy go za worek piłek i zdjęcie Yamala
5
@Eklerek no jak dla mnie debil. O ile różne socjale bym zabierał, to dzieciak powinien dostać obiad w szkole. Siedzi tam cały dzień, a też nie w każdym domu zawsze jest co zjeść
1
@Derean spoczko, tylko ani Gavi, ani Digidong nie są defensywnymi pomocnikami. W ogóle gramy bez defensywnych pomocników
6
@Roobo spoko, to ja też mogę iść do pracy, w której będę chujowy i poproszę o ochronę państwa
4
@Cochise @MirusAmisz nie no Panowie, tak się nie robi. Już zakłady zbierałem
0
@Cochise jest takie miasto. Mówią na nie Radom
1
@PawkoFCB ten co ma grafik na dwie dekady do przodu
10
@MirusAmisz może nie będzie to ani ładny, ani praktyczny samochód. Za to będzie bardzo drogi
0
@TR3YWAY to Ty chłopak masz z metr siedemdziesiąt
1
@July_6_BcN no i Ursus chyba też nie. Coś mi świta, że gadaliśmy, że Ursus to nie Warszawa. Poza tym, jeździsz metrem, a dojazd z Ursusa do metra jest tragiczny
3
@FcPortoFan1999 mocz Oski
1
@July_6_BcN Włochy też brałem pod uwagę, ale tam nie jest aż tak głośno. Myślę, że byś napisała też o samolotach
3
@Encore kurczę, wyglądają jak podróżnicy w czasie
1
@TR3YWAY kurde, pokazałbyś te swoje karabiny. Tyle piszesz o tych treningach i dietach, a nic się chwalić nie chcesz
3
@LAMC_10 nie wtrącaj się
1
@TR3YWAY no, jeszcze trochę i pęknie 32 cm
2
@July_6_BcN to pewnie mieszkasz na ursusie lub na Ochocie
1
@July_6_BcN albo konkurencja
3
@July_6_BcN
„. A propos niej jej ulubionym piłkarzem jest Pedri, nawet za etui trzyma jego kartę piłkarską.”
0
@Kazragore pfff, stara
3
@Zbyszard siedzi cicho
1
@majkiii
Joan Garcia
Eric - Cubarsi - Gerard Martin - Cancelo
Pedri - Gavi
Lamine - Fermin - Raphinha
El Tiburon
8
@Raphinha11 @July_6_BcN oszukistko, co Ty robisz w Krakowie?
15
@Raphinha11 musisz być jak Raphinha w meczu z Newcastle
9
Lewy odchodzi, wracamy do 1:1, Pepula odchodzi. Jak nie kupią Haalanda teraz, to nigdy. Nie trzeba nam Alvareza, który będzie kolejnym gościem bez pozycji.
Problematyczny może być brak kasy :D
1
@HarveySpecter Zieliński sobie nie pomógł telefonem do k0. On i ta cała Olga są siebie warci jak widać
0
@HarveySpecter też nie jest tak, że zaufał, bo laska nie dostała ani złotówki