Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Podobno Robert i Wojtek ogarnęli psychologa sportowego do przeprowadzenia odprawy przed wtorkowym meczem. Niejaki Paris Platynov
5
Dogidong mógł tam spalić szluga i walnąć 200. Ile swobody w polu karnym:D
1
Wydaje mi się, że Yamal MVP :V
0
82’ i jesteśmy obsrani o wynik, ale nieee, rotacje
0
@Arcybiskup tylko pogratulować szerokiej kadry. My musielibyśmy poprosić Barcę B o wystawienie drużyny
3
Nie mamy wyniku do zdjęcia Pedriego i Yamala. Zwłaszcza, że ten pierwszy grał tylko 45 min w ostatnim meczu
5
Rash powinien grać w futbol, ale amerykański. Dać mu piłkę i niech zapier**** za linie końcową. Dla niego jak nie boisko za krótkie, to nie wie jaką decyzję podjąć
9
Bilet lotniczy Barcelona - Manchester 11 kwietnia
2
Już wiadomo dlaczego poszła okejka od głównego. Z dupy anulowali se gola, który zamykał mecz
1
Ferran idzie po picziczi
0
@ShawnC to są derby
0
@July_6_BcN to może się źle rozwinąć
2
@ShawnC w każdym meczu możemy ich stracić. Na tym etapie sezonu nie ma już miękkiej gry.
@kundee tylko ogarniaj tym razem
1
@July_6_BcN dobra, już się nie gniewam
0
@July_6_BcN pffff
6
Flick dzisiaj rotuje i w cymbał, we wtorek nie odrabiamy, z Realem w cymbał, bo presja i słabe morale. Ryzykując teraz rotacjami możemy przegrać sezon w głupi sposób.
1
@July_6_BcN nie będzie Ci szkoda?
1
@Comentateiro potężną Barcelonę
1
@July_6_BcN koniec przyjaźni
0
@arasz1819 piekło zamarzło, zgadzam się z tobą
3
@July_6_BcN nie stary, a z bagażem życiowych doświadczeń, z ugruntowaną pozycją społeczną i własnym majątkiem, Smarkulo
3
@Comentateiro a czy to prawda, że piramidy budowali kosmici? Pytam, bo tam wtedy byłeś
0
@July_6_BcN musisz brać któregoś z nas, piwniczakow. Tylko na mnie nie patrz, bo ja już jestem szczęśliwie zakochany
0
@mekston ta drużyna tyle razy udowodniła, że bardzo łatwo potrafi się sfrajerzyc, że lepiej dmuchać na zimne:v
3
@Kessie tak swoją drogą, to fajny film
1
@FcPortoFan1999 Oski, my kiedyś mieliśmy bodaj 12 pkt przewagi i mało co nie wdupilismy ligi
0
@July_6_BcN w takim, że kiedy co będzie i zostaniesz mamom
3
@MirusAmisz a robiliście już Francuza?
0
@July_6_BcN może kiedyś poczujesz wiosnę
4
@MirusAmisz Poppers już nie lubi CRa