Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 a jesteś pewny, że dobrą działkę oglądałeś?
1
@BillyButcher kurde, mam ostatnio napięty grafik
3
@TR3YWAY @VegetaPolska
@PioteK musisz siedzieć przez godzinę na maszynie na pośladki
1
@Faro T-2137 :Pppp
3
@michaleu nigdy nie rozumiałem tej Spiny o ten helikopter. Byłem wtedy gnojem z podstawówki, a na miękko robiłem tę misję. Ogólnie latanie w GTA jest spoko. Jedynie helikoptery w 5 są toporne w sterowaniu, ale domyślam się, że w realu też tak to działa, że helikopter nie zatrzymuje się w miejscu i ma jakąś bezwładność
0
@July_6_BcN jakoś samo wyszło
0
@July_6_BcN podzielaliśmy tę samą opinię o rotacjach
2
@MateS @arasz1819 to mój najlepszy ziom od wczoraj
0
@takisobiektos chyba nawet Trump nie wie co w kolejnych krokach planuje Trump
1
@MOLESTA i ubera na 21:37
2
@gumaz jak do piwnicy, to musisz pytać @Kessie
6
@BojanKriKicz świat nie jest na to gotowy
29
@AmigoBlancos to, że Real madryt jest najobrzydliwszym, faworyzowanym i zakłamanym klubem pełnym hipokrytów i manipulatorów
0
Komentarz usunięty
2
@Kgorecki2500 żadne grupy Wagnera, żadni Czeczeni, to pejsy są największymi zwierzętami i bydlakami
11
@Eklerek jeden buta wiąże, a drugi trzyma rozporek, bo mu się pewnie suwak psuje, a Wy już szukacie sensacji
1
@mrboom a to już nie jest aktualna sprawa
0
@kanver_ ciekawe jak tam Ribery. Postawił już coś na tym kominku?
1
@pikass14 chłop też chce coś zarobić na tym robocie i to takie pindolenie. Sam tego nie naprawi. No i serwis nie może Ci powiedzieć, że nie serwisuje sprzętu, bo kupiłeś gdzie indziej. Pan Zbyszek i Media Expert i tak wyślą to pewnie do któregoś z tych dwóch serwisów. Bardziej bym się zastanowił, czy warto pchać się w tego producenta skoro na dzień dobry serwis Cię osrał. Druga sprawa, może się średnio przyłożyć i obrazić, że nie przyciął tych 900 zł (pewnie sam by kupił w tym mexie lub ze zniżką od producenta)
0
@Camel_46 nie, ale przy naszym budżecie mógłby obronę obskoczyć
0
@Szklaner w Warszawie Viniciusze rzucają nie powiem czym w przechodniów
0
@marcin62 a pasjans pająk, to gdzie?
2
@gumaz może nie dzisiaj, ale za parę dni. Nie zmienia to faktu, że banknoty zawsze chętnie przyjmę
1
@konajoncek kolega chyba zapadł w śpiączkę w 2023 i nie ogarnął kto jest obecnie trenerem
1
@Bykunn ale czy kogoś to zaskoczy?
3
@macio_944 ewentualnie Michał Probierz
0
@Laminedependencia co ten cwiakala?
3
@July_6_BcN lepiej uważaj na rower
2
@macio_944 cześć użytkowników la bamby nie ma prawa pamiętać tego Pana :v
5
@July_6_BcN krzyczał @Kessie pod Twoim oknem